Půjčka jen přes SMS hned na účet

Hledáte rychlou půjčku? Obáváte se zdlouhavého vyřizování? Nemáte čas trávit dlouhé hodiny na pobočce a čekat na schválení úvěrové žádosti s nejistým výsledkem? Navíc, vlastně ani velkou půjčku nepotřebujete, stačilo by jen pár stovek či tisícovek. Malá rychlá půjčka je mezi klienty úvěrových společností velmi žádaná. Není se čemu divit. Doba je nejistá, takže se nemůžete spolehnou ani na pravidelný výplatní termín a když vám zaběhnutý domácí rozpočet rozhodí nemocenská či znenadání podpora v nezaměstnanosti, máte se co ohánět, abyste s penězi vyšli. Když nemáte ani žádnou korunu do zásoby  a žijete od výplaty k výplatě, případně jste všechny úspory již vyčerpali, pak je jistě každá koruna dobrá. Ne každý má tu možnost, aby měl v peněžence kromě hotovosti také kreditní kartu či měl povolený kontokorent na běžném.účtu. Ani tyto bankovní úvěrové produkty nejsou úplnou samozřejmostí a vyžadují vaši precizní platební morálku a odpovídající zůstatek na účtu. Pokud se tedy potýkáte s nedostatkem financí, pak jistě malá drobná půjčka přijde vhod. Jak na ni a kde ji získat?

Chci půjčit

Nebankovní půjčka

Banky jsou sice synonymem pro všechny finanční záležitosti, poskytování úvěru nevyjímaje, ovšem s malou drobnou půjčkou v bance jen tak nepochodíte. Klasická bankovní půjčka předpokládá většinou částku v řádu desítek, stovek či milionu korun, tudíž je vhodná spíš pro dlouhodobější úvěry. Pokud nemáte ani kreditku, zkrátka v bance si jen tisícovku do výplaty nepůjčíte. Avšak na finančním trhu existují i jiné možnosti než běžné bankovní půjčky. Nebankovní společnosti nabízí rozsáhlé portfolio půjček a úvěrů určených pro každou životní situaci. Abyste se v nich snadno a rychle zorientovali, jsou přehledně řazeny do jednotlivých kategorií. Najdete zde různé půjčky před výplatou, bez kontroly registru dlužníků, doložení příjmu, půjčky pro ženy na mateřské, nezaměstnané, důchodce, studenty, začínající podnikatele, atd., tedy pro všechny, pro něž je bankovní půjčka naprosto nedostupná. Vzhledem k tomu, že podmínky nebankovní půjčky jsou podstatně přívětivější, okruh úspěšných žadatelů o půjčku se zvyšuje nahoru. Z toho důvodu máte i vy velkou šanci, že u nebankovní společnosti získáte půjčku jakou potřebujete. Chcete-li si ji vyřídit jen formou rychlé SMS zprávy, není problém, i to jde. Během několika málo minut budete mít peníze připsány na bankovní účet.

Půjčka přes SMS

Rychlé SMS půjčky patří mezi nebankovními půjčkami k poměrně často vyhledávaným úvěrovým produktů a to zejména z důvodu jejich jednoduchosti. Když na peníze opravdu spěcháte a jste v neodkladné finanční tísni, pak se pro vás SMS půjčka stává okamžitým zdrojem peněžních prostředků. K vyřízení nepotřebujete nic víc, než mobilní telefon, pakliže o půjčku žádáte poprvé i připojení k internetové síti. Nejprve je totiž nutné se na webových stránkách poskytovatele zaregistrovat, ale i tento krok je otázka několika málo minut. Vyplníte jen krátký online formulář, v něm uvedete své kontaktní a identifikační údaje, posuvníkem si nastavíte kolik a na jak dlouho chcete půjčku, a žádost odešlete. Obratem obdržíte odpověď, a to kdykoli během 24 hodin denně, jelikož schvalovací proces probíhá jen za pomoci plně automatizovaného systému. Pokud je žádost schválena, pak vyplacení půjčky potvrdíte jen odesláním elektronického kódu, který jste obdrželi krátkou SMS zprávou. Pokud o půjčku žádáte opakovaně, pak stačí už jen pokaždé odeslat rychlou SMS zprávu v příslušném tvaru, obratem obdržíte informaci o schválení úvěru a následně ihned je vaše bankovní konto navýšeno o požadovanou částku. Tímto způsobem se můžete na rychlou nebankovní SMS půjčku kdykoli spolehnout. Tyto půjčky jsou řazeny do specifické kategorie tzv. mikropůjček, které nevyžadují žádné papírování a vše probíhá jen rychlou elektronickou cestou. Nemusíte skenovat žádné doklady ani dokládat žádná potvrzení. Půjčka je neúčelová, tudíž nikde neuvádíte, na co peněžní prostředky použijete. Pokud předchozí půjčku splatíte řádně ve stanoveném termínu, může vám nebankovní společnost další půjčku navýšit a nabídnout i lepší podmínky splácení.

Sjednat půjčku

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho, že žadatelé o SMS půjčku na peníze opravdu spěchají, proto se snaží celý schvalovací proces zkrátit na totálním minimum a nezatěžovat klienty spoustou administrativních zbytečností. Jelikož SMS půjčka náleží mezi pohotové drobné půjčky, které jsou schopny vám nabídnout chybějcí pětistovku před výplatou nebo až několik desítek tisíc korun třeba na zaplacení složenek, pořízení pokaženého spotřebiče do domácnosti či rychlého zaplacení exekuce. I když je zákonnou povinností všech finančních institucí předem si ověřit platební schopnost žadatele, u těchto malých SMS půjček se zpravidla poskytovatelé ani nezdržují kontrolou registru dlužníků a půjčka vám je poskytnuta jen na základě posouzení plně automatizovaného systému. Avšak na druhou stranu je riziko vyváženo vyšší úrokovou sazbou, a tak je zcela na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Stejně tak, kdybyste se dostali do problémů se splátkami, sankční poplatky jsou poměrně vysoké. Splatnost půjčky je většinou rozložena na několik dní až týdnů, ale pokud v tomto období obdržíte opět výplatu na účet  a půjčku bez problému splatíte, lze SMS půjčku považovat za velmi efektivní řešení jakékoli nenadálé finanční krize, která dokáže bez problému vyrovnat deficit v domácím rozpočtu.

SMS půjčka je jedním z klasických nebankovních úvěrových produktů, který je určen především jako pohotový zdroj finančních prostředků. Půjčka se obejde bez jakéhokoli papírování a vyřídíte ji jen rychlou elektronickou cestou.

Komentáře jsou uzavřeny.