Půjčka do domu v hotovosti ještě dnes

Zaskočil vás nedostatek financí? Máte na kontě nulu a potřebujete doplnit peněženku hotovostí? V životě jsou situace, kdy se vám vyplacení peněz na bankovní účet právě nehodí. Důvodem může být cokoli. Třeba to, že vaše dispoziční práva k účtu jsou dočasně omezena a váš osobní účet je momentálně obstaven v rámci exekučního řízení. A nebo prostě máte raději peníze jak se říká na dřevo a nechcete řešit složité výběry. Když si sjednáte půjčku, není problém si dohodnout její výplatu v hotovosti, ale zároveň dejte pozor. Zdaleka ne všechny společnosti toto umožňují. Většina firem totiž podmiňuje vyplacení půjčky pouhým převodem na bankovní účet a dokonce mohou po vás chtít i tradiční ověřovací transakci s jednou korunou. Při ní je nutno z vašeho platebního konta odeslat jednu korunu na účet poskytovatele, aby si ověřili, že účet patří skutečně vám. Pokud chcete všem těmto zbytečným trablům předejít, sjednejte si půjčku, která vám vyplatí rovnou hotovost a navíc vám ji dovezou domů. Když už půjčku, tak s celým komfortem.

Půjčka do domu

Moderní elektronická doba přináší řadu zjednodušení v praktickém životě. Pokud máte doma počítač a připojení k internetové síti, dokážete si jen z pohodlí domova vyřídit téměř všechny záležitosti. A právě ani půjčka není výjimkou. Vždyť i běžnou správu svých financí provádíte pomocí online bankovnictví, které může mít i praktickou podobu jednoduché mobilní aplikace. Možná to tak na první pohled vypadá, ale ke sjednání půjčky nemusíte nezbytně nutně používat jen svůj bankovní účet. Pokud si ho přejete z nějakého důvodu obejít, můžete tak bez problému učinit. Jen musíte zvolit vhodnou finanční společnost, která vám peníze vyplatí v hotovosti. V bance se s takovými úvěrovými produkty jen stěží shledáte, proto se rovnou orientujte na nebankovní sféru a pomocí online srovnávače půjček si vyberte půjčku přesně dle vašich požadavků a kritérií. Podstatně si tím usnadníte práci, kategorie půjček do domu je pro vás připravena. Zde najdete spoustu poskytovatelů, kteří vám nabídnou půjčky s rozličnými podmínkami. Je jen a jen na vás, co jste ochotni akceptovat a co vám bude vyhovovat. Pokud dáváte přednost osobnímu jednání a přesto nechcete chodit nikam na pobočku, můžete si sjednat půjčku do domu.

Chci půjčit

Žádost o půjčku

Nebankovní společnosti se snaží svým klientům celý proces sjednání půjčky co nejvíce usnadnit, a proto nabízí všechny své služby prostřednictvím internetu. Nebankovní půjčku tak můžete získat doslova za pár minut. Na webových stránkách poskytovatele podáte jednoduchou online žádost, v ní uvedete vaše identifikační údaje a telefonní kontakt. Zvolíte si výši půjčky a dobu splatnosti, a žádost odešlete. Ta následně ihned projde zpracováním za pomoci plně automatizovaného systému, který rozhodne o výsledku schvalovacího procesu. Pokud vám půjčku přiklepnou, následně jste kontaktováni pracovníkem zákaznického centra a s ním si dohodnete schůzku přímo u vás doma. Každá nebankovní společnost disponuje rozsáhlou sítí obchodních zástupců, proto není problém, aby byl kurýr u vás doma třeba do hodiny. Záleží jen na tom, nakolik jste akční a jak pružně dokážete reagovat. Jakmile vás kurýr navštíví, dohodnete spolu podrobnosti a ujasníte si podmínky. Takové jednání má řadu předností, především se můžete na cokoli zeptat, nikdo nikam nespěchá, vše je vám dopodrobna vysvětleno a pokud je třeba něco doložit (výplatní pásky, výpis z účtu, doklad o zaplacení inkasa), stačí jen sáhnout do příslušného šuplíku. Jakmile spolu podepíšete smlouvu o půjčce, peníze jsou vám ihned vyplaceny v hotovosti. Tím pádem se vyhnete jakékoli bankovní transakci a o půjčce budete vědět jenom vy. Hotovost pak použijete dle svých potřeb, nikomu se nemusíte zpovídat na co peníze potřebujete, půjčka je bezúčelová. Třeba těmito penězi můžete vyplatit exekuci a zbavíte se tak jednou provždy problému.

Půjčka bez ručení

Výše půjčky do domu není nijak omezena, půjčit si můžete kolik chcete, tisícovku, nebo klidně i desítky či stovky tisíc korun. Vše je možné, jen počítejte s tím, že podle výše úvěru se budou samozřejmě odvíjet i podmínky, za kterých jsou vám peníze poskytnuty. Jednoduše řečeno, čím více peněz požadujete, tím větší záruky splacení bude po vás společnost požadovat. Avšak většina společností posuzuje každou žádost individuálně, tudíž neexistují žádné striktní podmínky. Podle zákona o spotřebitelském úvěru si musí každá finanční společnost dopředu ověřit platební schopnost žadatele, avšak je plně na ní, jak to učiní. Někdo nahlíží do registru dlužníků, jiný požaduje doklad o příjmu a jinde si vystačí jen s vysokou úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. To bývá zpravidla u malých půjček, když si chcete půjčit například pár tisícovek na dobu jednoho měsíce. I když společnost čerpá informace z registru dlužníků, je také na ní, jak s danou informací naloží. Pokud máte veškeré závazky uhrazeny a vaše jméno zde přetrvává jen z důvodu dlouhodobé evidence, pak nad takovým prohřeškem z minulosti mohou přimhouřit oko a půjčku vám schválí. Ale připravte se na to, že lidem s několika exekucemi na krku, kteří mají na svém kontě nespočet nesplacených závazků, ani solidní nebankovní společnost půjčku neschválí. Vždyť by to bylo jen přikládání dřeva pod kotel, který tak jako jednou přeteče. Ani v požadavku na doložení příjmu není společnosti zcela jednotni a je možné zde nalézt značné rozdíly. Nemusí se vždy jednat jen o potvrzení o příjmech z klasického zaměstnání, ale některé firmy jsou ochotny akceptovat i výplatu podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, mateřskou, důchod, atd. V tomto směru se právě nebankovní společnosti značně liší od bank, tam byste s jakýmkoli příjmem nepochodili.

Půjčku v hotovosti do domu si sjednejte vždy u renomované nebankovní společnosti, která dbá na zodpovědné půjčování a předloží vám jasnou transparentní smlouvu. Předem neplatíte žádné poplatky a splatnost půjčky si můžete přizpůsobit dle svých potřeb.