Půjčka bez registru v hotovosti

Potřebujete peníze vyplatit na ruku rovnou v hotovosti? Důvodem může být cokoli. I v současné době totiž není zcela běžné, že by každý měl k dispozici bankovní účet. Například starší generace lidí si peníze spoří raději doma takzvaně do hrnečku, než by cokoli dali do banky. Mají prostě obavy o své celoživotní úspory a online prostředí je pro ně natolik neznámé, že v něj nemají nejmenší důvěru. Dále jsou pak lidé, kteří možná sdílí stejný názor jako senioři a nebo nemohou jednoduše účtem v bance disponovat jelikož jsou dočasně omezena jejich dispoziční práva. V tom jim může zabránit třeba exekuce. Někdy přijde jako blesk z čistého nebe, zpravidla ve chvíli, kdy ji nejméně čekáte. Najednou vám zaměstnavatel vyplatí jen část výplaty, účet v bance je zablokován a cesta k vašim úsporám uzavřena. Kromě toho je i celý váš majetek v ohrožení. Jak si v tak zoufalé situaci poradit, abyste nezůstali zcela bez prostředků? Rychlým řešením může být půjčka v hotovosti, která dokáže pokrýt alespoň nejnutnější výdaje. Vzhledem k tomu, že jste zadluženi až po uši, může i půjčka být značný problém. Ne však neřešitelný, jen musíte veškerá negativa, která s sebou exekuce přináší využít ve svůj prospěch.

Chci půjčit

Půjčka bez registru

Žádat o půjčku v jakékoli bance, pokud máte dluhy, je naprosto zbytečné. Před nikým nic neutajíte a před bankou už vůbec ne. Jakmile lustrací v centrálním registru dlužníků zjistíte, že máte další nesplacené závazky, jste ohodnoceni tak nízkou bonitou, že je naprosto nemožné, aby vám žádost o půjčku schválili. Proto se jakékoli bance vyhněte obloukem  a neztrácejte svůj drahocenný čas. Nemusíte ani vytáhnout paty z domu, a během chvilky si můžete sjednat půjčku. Nevíte kde? No přeci u nebankovní společnosti. Ta je ke svým klientům daleko více shovívavější a nemá pro sjednání půjčky tak přísné podmínky. dokonce dokáže tolerovat i váš záznam v regsitru dlužníků. To ale neznamená, že vám půjčku automaticky poskytne každá nebankovní společnost u níž si podáte žádost. I zde najdete takové, které lidi s exekucí považují za značně rizikovou klientelu. Avšak jistou nadějí jsou půjčky ze sekce půjček bez kontroly registru dlužníků nebo přímo půjčky na exekuci. Zde je pro vás ta správná parketa, kde se s vašimi problémy přímo počítá. Stačí si jen pomocí online srovnávače půjček na internetu vyhledat nejvhodnější úvěrový produkt spadající do této kategorie a podat žádost. Peníze můžete držet v ruce ještě dnes.

Okamžitá online půjčka

Nebankovní půjčky se vyznačují především svojí jednoduchostí. Nezabývají se žádným složitým papírováním, a proto si půjčku v pohodě vyřídíte jen v prostředí internetu za pomoci mobilního telefonu. Nemusíte nikam na pobočku, stát dlouhé hodiny ve frontě, dokládat různá potvrzení nebo shánět ručitele. Nebankovní online půjčka vyžaduje jen vaši základní počítačovou gramotnost. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde je k tomuto účelu již pro vás připraven příslušný formulář. V něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si navolíte kolik potřebujete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji záhy vyhodnotí a vás neprodleně informuje emailem i SMSkou. Je-li odpověď kladná, současně obdržíte elektronický kód, který zadáte zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Tímto způsobem si můžete nechat i půjčku předschválit a o vyplacení požádáte až ve chvíli, kdy budete peníze skutečně potřebovat. K tomu stačí už jen odeslat SMSku v příslušném tvaru, což zvládnete v pohodě i kdekoli na cestách na svém mobilním telefonu.

Sjednat půjčku

Půjčka v hotovosti vyplacená na ruku

Přestože většina úvěrových společností váže vyplacení peněžních prostředků z půjčky na bankovní účet, najdou se i takové, které vám peníze vyplatí i bez bankovního účtu. Pokud využijete této možnosti, pak máte peníze připraveny k vyzvednutí ve stejném časovém intervalu jako kdyby se jednalo o bankovní převod na účet. Jen si budete muset pro peníze zajet na benzinku nebo dojít do nejbližší trafiky. To už záleží na vás, čemu dáváte přednost a co je pro vás v danou chvíli optimálním řešením. V trafice nebo na čerpací stanici vám peníze v hotovosti vyplatí přímo obsluha platebního terminálu, které jen předložíte kód z SMSky. Vše probíhá naprosto diskrétně, nemusíte se nikomu prokazovat dokladem totožnosti a dokonce ani obsluha sama netuší, že vám vyplácí peníze z půjčky. Peníze v hotovosti si u  některých společností můžete také nechat zaslat klasickou poštovní poukázkou, ale počítejte s dodací lhůtou české pošty, takže po časové stránce je to náročnější. Další alternativou je případně možnost kurýrní služby, které také některé nebankovní společnosti nabízí, kdy vám peníze přiveze až k vám domů obchodní zástupce úvěrové společnosti.

Nebankovní půjčka bez registru

Záznam v registru dlužníků je při žádosti o půjčku dost zásadní problém. Některé nebankovní společnosti stejně jako banky nedokážou evidenci vaší osoby jakkoli tolerovat a to ani za předpokladu, že máte dostačující příjmy. Prostě špatná platební morálka vás staví mezi rizikové klienty. Přitom se nemusí hned jednat o dluhy z nesplacených půjček, ale do registru dlužníků se dostanete, i když se opozdíte s platbou faktury dodavatelům energií nebo telefonnímu operátorovi. Z toho důvodu jsou naopak firmy, pro které záznam v registru dlužníků není tak zásadní a každého klienta posuzují z individuálního hlediska. Pokud jste v registru vedeni jen z důvodu nutnosti několikaleté evidence a přitom máte již veškeré své závazky uhrazeny, máte šanci na úspěšné schválení žádosti. Stejně tak, když máte další nesplacené závazky, avšak vaše příjmy jsou na tak vysoké úrovni , že je ve vašich reálných možnostech hradit splátky i další půjčky. Proto si musíte dát na výběru konkrétního poskytovatele půjčky dost záležet a najít takového, který nekontroluje registry dlužníků a nebo dokáže případný záznam akceptovat. Půjčky bez registru se týkají většinou malých drobných půjček v řádu několika tisíc korun. Avšak i půjčky v řádu několika set tisíc jsou reálné, pokud společnosti poskytnete dostatečné záruky splacení třeba v podobě ručení nemovitostí nebo další osobou jako spolužadatelem. V takovém případě se vám nabízí možnost i případných benefitů navíc třeba v podobě lepší úrokové sazby nebo delší dob splatnosti.

Možnosti půjček bez registru nabízí řada certifikovaných nebankovních společností, u kterých si můžete půjčku vyjednat i za individuálních podmínek. Výši půjčky stanovte v rámci svých možností a nikdy se zbytečně nezadlužujte navíc.

Komentáře jsou uzavřeny.