Půjčka bez registru a doložení příjmu přes SMS

Hledáte jednoduchou půjčku? Nejlépe takovou, kterou byste měli vyřízenou bez zbytečného papírování a složitého vyřizování? I takové půjčky jsou na trhu. Jen je třeba vědět, kam pro ni. Je celkem jasné, že nikde ve městě na pobočce ji nenajdete. Některé finanční instituce bazírují jen na osobním jednání a taková zdlouhavá procedura nejednoho zákazníka odradí. Aby půjčka splňovala svůj efekt, musí být ihned k dispozici. Pokud vyřizováním strávíte týden, akutní nedostatek financí tím nevyřešíte. Tak dlouho můžete vyřizovat snad jen půjčku na bydlení, rekonstrukci nemovitosti, případně koupi nového auta či jiné neodkladné investice. Každá půjčka se zkrátka hodí na něco jiné a podle toho jsou také úvěrové produkty rozděleny do různých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Vždy je třeba uvážit, na co chcete půjčit peníze a podle toho zvolit odpovídající typ půjčky. Pokud vám momentálně chybí pár stovek či tisícovek do výplaty nebo nemáte na zaplacení složenek, přeci si kvůli tomu nebudete hned vyřizovat neúčelovou dlouhodobou půjčku. Zbytečně byste se zadlužili na několik let dopředu a přitom můžete peníze využít jinak. Jak si tedy rychle půjčit peníze, když máte hluboko do kapsy a poštovní schránka se postupně plní upomínkami?

Chci půjčku

Půjčka bez registru

Pokud potřebujete rychle půjčit peníze, nejlépe ještě dnes, rozhodně za tímto účelem nechoďte do banky. Tam opravdu nejsou připraveni na to, aby vám jen tak během chvilky půjčili pár korun. Pro tyto účely mají banky kreditní karty a jestliže žádnou v peněžence nemáte, jen stěží s bankovní půjčkou uspějete. Tradiční bankovní domy se spíše orientují na klasické půjčky ať už v podobě hypotéky, studentské půjčky, půjčky na auto či jiných forem běžných spotřebitelských půjček a úvěrů. Navíc vždy počítejte s tím, že každá bankovní půjčka má své jasně dané striktní podmínky a těm musíte bezezbytku vyhovět. Z toho důvodu si každého nového žadatele o půjčku nejprve prolustrují v registru dlužníků a ověří, jak jste na tom s platební morálkou. Pokud v centrálním registru klientských informací zjistí, že zde máte vroubek z minulosti, ohodnotí vás tak nízkou bonitou, že na schválení půjčky nemáte šanci dosáhnout. Jestliže tedy neprojdete registrem dlužníků, pak vám nezbývá nic jiného, než se obrátit na nebankovní sektor, který je v tomto směru více tolerantní.

Půjčka bez doložení příjmu

I když v bance projdete lustrací v registru dlužníků, pořád ještě není vyhráno. Další fází schvalovacího procesu je požadavek na doložení příjmů. Aby ho banka mohla akceptovat, musí být nejlépe z trvalého zaměstnaneckého poměru a v odpovídající výši. Pokud vaše příjmy neodpovídají hodnotě půjčky a banka nabude dojmu, že by splatnost půjčky byla v ohrožení, raději půjčku neschválí, než aby podstoupila tak vysoké riziko. Stejně tak, když jste třeba momentálně bez práce a pobíráte jen podporu v nezaměstnanosti či sociální dávky nebo jste na mateřské či v důchodu, jste bankou považováni za osoby bez dostatečných příjmů. Obdobně jsou na tom rovněž i zadlužení lidé, kteří čelí jedné či několika exekucím najednou nebo jsou v insolvenci. Pro všechny tyto klienty jsou bankovní domy uzavřeny. Na druhou stranu se jim však otevírají rozsáhlé možnosti nebankovní sféry, které s problémovými klienty přímo počítají a jsou na ně připraveni.

Rychlá půjčka bez papírování

Nebankovní půjčky jsou v mnoha směrech podstatně jednodušší než složité vyřizování v bance a to je i důvod, proč se nebankovní půjčky vyznačuj vyšším procentem schválených úvěrů než bankovní domy. Každá nebankovní společnost je totiž ochotna posoudit každou nově podanou žádost o půjčku individuálně  a přihlédnout k momentálním potřebám a možnostem klienta. I když si musí jako všechny ostatní úvěrové společnosti předem ověřit platební schopnost žadatele, neznamená to, že by vám hned žádost kvůli záznamu v registru nebo nízkým příjmům zamítli. Některé nebankovní společnosti totiž do registrů dlužníků nenahlíží vůbec a pokud ano, tak zjištěné informace nejsou rozhodujícím kriteriem v celém schvalovacím procesu půjčky. Snad jen v případě, pokud zjistí, že jste zadluženi až po uši , jedna exekuce stíhá druhou a splácet další půjčku je již nad rámec vašich možností. Solidní úvěrové firmy se tak snaží ochránit klienty před dluhovou pastí. Co se týče doložení příjmů, pak si nebankovní společnost vystačí jen s informací o vašich pravidelných měsíčních příjmech. Ty mohou mít podobu třeba výplaty sociálních dávek, podpory, nemocenské, důchodu, mateřské, apod. Tím pádem je nebankovní půjčka opravdu snadná cesta k penězům.

Sjednat půjčku

Snadná půjčka přes SMS

Aby nebankovní společnosti celé vyřízení půjčky klientům co nejvíce usnadnili, nabízí své služby převážně v prostředí internetu. Zde jste schopni si kompletně celou půjčku vyřídit od začátku až do konce. Žádost podáte přímo na webových stránkách vámi vybrané úvěrové společnosti. V ní uvedete jen své identifikační a kontaktní údaje, a posuvníkem na webu si nastavíte požadovanou částku a datum splatnsoti. Jakmile žádost dešlete o její zpracování se postará plně automatizovaný systém, který vá záhy informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný následně ihned peníze odchází na vámi zadaný bankovní účet. Taková rychlý online půjčka se týká zejména malých drobných mikropůjček, které jsou určeny okamžitému řešení jakékoli nenadálé finanční krize. Pokud takovou půjčku splatíte řádně a včas, příští půjčku si můžete vyřídit už je za pomoci krátké SMS právy v požadovaném tvaru. Už nemusíte nikde nic vyplňovat, vystačíte si jen se svým mobilním telefonem. Po odeslání SMSky jste o schválení další půjčky informováni stejným způsobem a po jejím schválení opět ihned odchází peníze k vám na účet. Při opakovaném podání úvěrové žádosti vám dokonce může úvěrová společnost nabídnout lepší podmínky splácení nebo vám může i úvěr navýšit. Tím pádem se rychlá SMS půjčka stává velmi efektivním pomocníkem za každé situace.

Dříve než si půjčku sjednáte, vždy si řádně promyslete kolik peněz vlastně potřebujete . Nezapomeňte, že každá půjčka je dluh, který musíte jednoho dne splatit.

 

Komentáře jsou uzavřeny.