Půjčka bez doložení příjmu

Byli jste v bance pro půjčku a tam vás odmítli? Nemusíte zoufat, pořád máte šanci půjčku získat, jen musíte zvolit vhodnou úvěrovou společnost. Když to nejde v bance, půjde to jinde. Bankovní domy jsou co se týče rizika poskytnutých půjček velmi opatrné. Nejenže jim nemusí vyhovovat vaše příjmy, ale třeba už jen záznam v regsistru dlužníků je důvodem k tomu, aby vám žádost o půjčku zamítli. Jestliže se k tomu přidá navíc exekuce, případně další nesplacené závazky, s bankovní půjčkou můžete jen stěží počítat. A přitom je úplně jedno, zda momentálně máte příjmy v adekvátní výši či nikoli. Lidé se nacházejí v různých situacích a je jasné, že potřeba půjčky se úměrně s nízkými příjmy zvyšuje. Kdybyste vydělávali měsíčně milion, přeci nebudete žádat o půjčku. Když vám schází peníze sice dostanete spoustu chytrých rad o tom, jak si máte najít další práci, brigádu, výhodně investovat, atd., ale ne každý člověk má stejné možnosti, aby všechno v pohodě zvládl. Pokud je potřeba půjčky nutností, třeba v případě nezaplacených složenek, na vyplacení exekuce či jiných dluhů, pak proti ní nelze nic namítat. V takových situacích je skutečně řešení. Pokud byste totiž nechali dlužnou částku někde narůstat, na sankčních poplatcích byste v konečném výsledku zaplatili podstatně více, než nakolik vás vyjdou celkové náklady na půjčku. Kde si  ale sjednat půjčku, když nemáte potvrzení o příjmu?

Chci půjčku

Půjčka bez příjmu

Kromě tradičních poskytovatelů půjček jako jsou banky existují na úvěrovém trhu také nebankovní společnosti, které se vyznačují tím, že jsou ke svým klientům poměrně vstřícnější a nekladou na žadatele tak vysoké nároky jako banky. Půjčky  se u nich neřídí žádnými striktními předpisy, ale máte možnost si půjčku vyjednat za individuálních podmínek. Vždy je možno nalézt řešení adekvátně vaší situaci. Když tedy nemáte potvrzení o příjmu, pak můžete poskytnout společnosti i jiné záruky splacení. Vše se odvíjí od toho, kolik peněz vlastně potřebujete, na jak dlouhou dobu a jak si to představujete se splátkami. Podle těchto kritérií pak musíte nalézt vhodnou společnost. A věřte, že to není žádný problém. Velkým pomocníkem se vám může stát například online srovnávač půjček. Do systému zadáte jen své požadavky a obratem se vám zobrazí rozsáhlý seznam bankovních i nebankovních půjček a úvěrů aktuálně dostupných na trhu. Současně si hned můžete porovnat výhodnost jednotlivých nabídek. Pokud potřebujete půjčku bez příjmu, orientujte se hlavně na výběr půjček ze sekce půjčky bez doložení příjmu. Zde máte největší šanci na úspěšné schválení půjčky. Zde totiž taková půjčka už dopředu počítá s tím, že nemáte jak příjmy doložit, a proto je od vás nebude ani požadovat.

Půjčka pro každého

Přestože si musí každá úvěrová společnost dle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech předem ověřit platební schopnost žadatele, je zcela na ní, jakým způsobem toto učiní. Z toho důvodu není nezbytně nutné, aby každá firma požadovala doložení vašeho příjmu. Proto také každá společnost pohlíží na žádost o půjčku jinak. Někde sice vyžadují striktní doložení potvrzení o příjmu jen z trvalého zaměstnaneckého poměru, ale na druhou stranu je tu spousta společností, která si vystačí s jakýmkoli pravidelným měsíčním příjmem. Ten může mít rozličnou podobu. Nebankovní společnosti jsou ochotny akceptovat příjmy například z dočasné brigády, výplatu podpory v nezaměstnanosti, mateřské, sociálních dávek, důchodu, stipendia, atd. Řešení lze nalézt také pro začínající podnikatele, kteří jsou momentálně bez pravidelného příjmu a nemohou ani doložit účetní uzávěrku za uplynulé období. Některé společnosti jsou zase schopny si vaše příjmy ověřit sami přímo na mzdové účtárně firmy, kde pracujete, takže se nemusíte zabývat opravdu žádným papírováním. Jen tato varianta není všem příjemná, jelikož pozbývá diskrétnosti a o vaší půjčce se tak může dozvědět i spousta dalších kolegů v práci. Ať už je to jakkoli, vždy lze nalézt nebankovní společnost, která je ochotna akceptovat takové příjmy, jaké máte a tím pádem  se nebankovní půjčka stává snadno dostupnou téměř pro každého.

Sjednat půjčku

Půjčka bez registru

Kromě dotazu na vaše příjmy můžete během schvalovacího procesu narazit na nutnost prolustrování vaší osoby v bankovním i nebankovním registru dlužníků. I k tomuto faktu přistupují úvěrové firmy rozličným způsobem. Někde k samotnému záznamu přihlíží a tudíž snižuje vaši bonitu, jinde jsou ochotni i tento fakt tolerovat. Ovšem jen za předpokladu, že je ve vašich silách vypůjčenou částku splatit. Proto je vždy lepší, když máte všechny předešlé závazky uhrazeny a vaše jméno v registru přetrvává jen z důvodu několikaleté evidence. Pokud ale nebankovní společnost náhledem do registru zjistí, že jste zadluženi až po uši, jedna exekuce stíhá druhou a přesto požadujete další půjčku, pak vám ve vašem vlastním zájmu půjčku neschválí. Zpravidla ani ne za cenu vyšší úrokové sazby. Certifikované nebankovní společnosti totiž důsledně dodržují zásady zodpovědného půjčování a snaží se své klienty ochránit před dluhovou pastí. Přesto je však třeba připomenout, že nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost individuálně a vždy je zde prostor k vyjednávání. Mnohdy záleží také na výši požadovaného úvěru a je samozřejmé, že u malých půjček je větší šance na úspěch. Půjčky v řádu sta tisíc budou vždy vyžadovat adekvátní záruku splacení, obzvlášť, když nemůžete doložit své příjmy.

Půjčka bez doložení příjmu je typickým nebankovním úvěrovým produktem, který nabízí řada certfikovaných společností, proto vám nic nebrání v tom, abyste využili jejich služeb. Půjčku si lze sjednat v jakékoli výši s adekvátními podmínkami splacení.

Komentáře jsou uzavřeny.