Půjčka bez doložení příjmu online

Žádali jste o půjčku a všude po vás chtěli doložit příjem ze zaměstnání? A když jste řekli, že žádný nemáte, nastal problém? Bohužel, některé finanční instituce jsou při sjednávání půjčky nekompromisní a mají svá jasně daná pravidla. Doložení příjmu je pak jednou z podmínek, aby žádost o půjčku byla klientovi schválena. Jenomže život přináší řadu situací, kdy nemůžete doložit jak výplatní pásky za uplynulé období, tak třeba ani výpis z bankovního účtu. A právě v období, kdy jsou příjmy téměř na nule stoupá potřeba půjčky. Placení závazků nepočká, věřitelé se netrpělivě hlásí o slovo a půjčka je pak zpravidla jediným možným řešením, abyste se z kolotoče dluhů dostali. Jak to ale udělat, když jste momentálně bez práce, na sociálních dávkách, na mateřské nebo v důchodu a počítáte doslova každou korunu? Řešením může být půjčka bez doložení příjmu. Ta se vás na nic neptá, ani na to, na co získané peněžní prostředky využijete. Můžete s nimi zaplatit složenky, uhradit dluhy, pokrýt nezbytné výdaje domácnosti, to už je jedno. Jen je dobré si předem ujasnit vaše reálné možnosti, abyste se neúměrně nezadlužovali ještě víc a dokázali půjčku řádně a včas v termínu splatit. Půjčka bez doložení příjmu je také častým řešením pro lidi v exekuci nebo insolvenci, jelikož ani těmto osobám jen tak někdo půjčku neposkytne.

Jednoduchá půjčka bez příjmu

Půjčku bez doložení příjmu najdete jen u nebankovních společností, kde tvoří zcela specifickou kategorii úvěrových produktů. V bance ji rozhodně nehledejte, tam musíte k jakémukoli úvěru doložit i vaše příjmy z klasického zaměstnání a dál je na posouzení dané banky, zda jsou dostačující či nikoli. V případě malých příjmů může banka případně vyžadovat dalšího ručitele, ale to už záleží na podmínkách konkrétní půjčky a individuálních možnostech. V každém případě, čím vyšší záruky splacení bance poskytnete, tím větší máte šance na úspěch. Samozřejmě, že se vše odvíjí i od výše požadovaného úvěru. Přeci za půjčku ve výši sto tisíc korun nebudete ručit nemovitostí. Ale i tak musíte u bankovního úvěru naplnit ještě další podmínky a tak zkrátka zdlouhavému vyřizování se nevyhnete. Jakmile banka zjistí, že máte exekuci na krku, nic nenaděláte a nepomůžou vám ani příjmy. Bankovní domy prostě vyžadují bezchybnou platební morálku. Pokud se rovnou poohlédnete po půjčce v nebankovní sféře, možná budete mile překvapeni, jak je vše snadné a jednoduché. Nikdo vám neklade do cesty žádné překážky a půjčku si dokážete sjednat jedna dvě. Dokonce se obejdete i bez potvrzení o příjmech ze zaměstnání.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka

Abyste zvolili tu správnou nebankovní půjčku, můžete k tomuto účelu využít různé online srovnávače a kalkulátory půjček na internetu. Na příslušných webových stránkách zadáte do předem připraveného formuláře své požadavky na půjčku, zvolíte požadovanou kategorii a okamžitě se před vámi zobrazí všechny úvěrové produkty tohoto druhu aktuálně dostupné na trhu. Již na první pohled je patrné, že se poskytovatelé půjček navzájem liší podmínkami. Není se čemu divit, konkurence je veliká, a boj o zákazníka velmi tvrdý. Abyste vybrali půjčku nejvhodnější pro sebe , neřiďte se jen úrokovou sazbou, ale v prvé řadě si uvědomte, že o ceně půjčky daleko více vypovídá RPSN. Tento ukazatel zahrnuje veškeré náklady s půjčkou spojené. Neplatíte jenom úroky, ale také poplatky za posouzení úvěrové žádosti, schválení úvěru, za samotnou transakci peněžních prostředků, vedení úvěrového účtu, výpisy, atd. Proto vybírejte velmi pečlivě a porovnávejte. Některé společnosti také k půjčce nabízí i různé benefity navíc, které rozhodně stojí za to využít. Tak můžete třeba jako první žadatel získat půjčku úplně zdarma bez poplatku nebo možnost jednorázového splacení bez sankce či mimořádnou splátku. Výběru půjčky věnujte dostatek času a určitě se při konečném rozhodování nenechte zlákat první nabídkou co vám přijde pod ruku.

Online půjčka bez příjmu

Poskytovatelé nebankovních půjček se snaží co nejvíce přiblížit potřebám svých klientů, a tak je jim jasné, že nikdo nebude hned kvůli půjčce utíkat na pobočku. Navíc, každá kamenná pobočka je omezena provozní dobou, která nemusí každému klientovi vyhovovat. Zato prostředí internetu nabízí neomezené služby, půjčku si lze sjednat kdykoli, o půlnoci, během víkendu nebo ve svátek. Prostě kdykoli, když se náhle projeví akutní nedostatek financí. Obzvlášť malé půjčky jsou na internetu vyřízené za pár minut. Je to dáno tím, že u tak malých úvěrů, kdy si můžete půjčit od pětistovky nahoru, není nutno nic dokládat. Nikdo po vás nepožaduje doložení příjmu a většina společností se nezdržuje ani nahlížením do registru dlužníků. Avšak na druhou stranu riziko poskytnutého úvěru je vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Je otázka, zda vám takové podmínky vyhovují a jste ochotni je akceptovat. V každém případě nebankovní společnosti posuzují každou žádost individuálně, proto je možné získat i půjčku se záznamem v registru dlužníků nebo když jste na mateřské, pobíráte sociální dávky nebo podporu v nezaměstnanosti. Podle zákona o spotřebitelských úvěrech si sice musí každá finanční instituce dopředu ověřit platební schopnost žadatele, ale je zcela na ní, jak to učiní. Pokud však i nebankovní společnost dojde k závěru, že máte tolik dluhů, že se pohybujete na hranici dluhové pasti, pak vám ve vašem vlastním zájmu další půjčku neposkytnou. Solidní velké renomované nebankovní společnosti se totiž snaží své klienty ochránit před předlužeností, z níž jen stěží uniknete.

Půjčka bez doložení příjmu je řešením pro všechny nenadálé výdaje, které se mohou ve vašem životě vyskytnout. Půjčka je k dispozici 24 hodin denně i během víkendu, proto se na ni lze spolehnout kdykoli. Půjčku si můžete také nechat předschválit a o výplatu peněžních prostředků pak jen požádat pomocí krátké SMS zprávy nebo přes sociální sítě.