Půjčka 150000 bez registru

Hodila by se vám větší půjčka jako sůl, jen nevíte, kde vám ji opravdu dají? Máte záznam v registru dlužníků a tudíž i cesta k požadovanému úvěru je poněkud komplikovaná? Už jste to zkoušeli v bance nebo někde jinde a nepochodili jste? Nezoufejte, pořád tu je řešení. Problémy s registrem má dnes kdekdo. Nemusí se hned jednat o jedince postižené exekucí  nebo v insolvenci. Do evidence registru dlužníků se dostanete nejen když se opozdíte se splátkou za půjčku, ale také, pokud nezaplatíte včas fakturu dodavatelům energií nebo telefonnímu operátorovi. Lidé velmi často v případě, kdy mají napnutý domácí rozpočet k prasknutí, nechávají platbu složenek na poslední chvíli a podle toho, jestli jim na ně zbude buď je zaplatí nebo ne. Jenomže to je zásadní chyba. Nejenže tím riskujete odpojení od distribuční sítě, ale do budoucna si naděláte spoustu problémů. Stačí, abyste byli v prodlení tři měsíce po sobě a už je vaše osoba evidována v registru neplatičů. Přitom jsou zaznamenány všechny nezaplacené faktury od pětistovky nahoru. Stojí to vůbec za to? V prvé řadě si uvědomte, že když už se jednou do registru dlužníků dostanete, je to nadlouho. Pokud totiž počítáte s tím, že jakmile své závazky uhradíte, okamžitě vás z evidence vymažou, velice se pletete. Osoby jsou v registru vedeny po několik let, tudíž jen samotné splacení všech dluhů nerozhoduje automaticky o vašem výmazu. Když si pak chcete v budoucnu sjednat další půjčku, bývá záznam v registru někdy na překážku ke schválení úvěru. Dá se taková situace nějak řešit?

Do banky se záznamem v registru?

Evidence v registru vypovídá o dané osobě mnohé a pro mnoho finančních společností je synonymem pro špatnou platební morálku. Tak je tomu obzvlášť u tradičních bankovních domů, které si zakládají na dokonalosti. Jakmile někde dlužíte, máte exekuci či jste v insolvenci, šance na získání bankovního úvěru jsou zcela mizivé. Navíc, pokud jste právě bez práce, na mateřské, v důchodu nebo začátcích svého podnikání, o to větší přítěž to je. Banky jsou k žadatelům nekompromisní a opravdu vám neschválí půjčku, pokud nevyhovíte jejich náročným podmínkám. A právě kontrola bankovního a nebankovního registru dlužníků je jednou z nich. Jakmile zde máte záznam na bankovní půjčku můžete rovnou zapomenout. Pokud je to tedy i váš případ, pak je zcela zbytečné ztrácet čas chozením do banky a je třeba hledat řešení jinde. To může být například v podobě nebankovní společnosti, která vám půjčí kolik chcete.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka 150000

Nebankovní společnosti nemají výši svých půjček nijak omezenu, proto si můžete bez problému půjčit kolik chcete, třeba i 150000. Abyste se žádostí uspěli hned napoprvé, je nutné zvolit vhodnou společnost. Ani nebankovní subjekty nepůjčí jen tak někomu, kdo si o půjčku řekne, snad jen s výjimkou malých mikropůjček, kde je velmi často riziko poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Avšak když se podíváte na různé online kalkulátory půjček, abyste získali větší přehled o nabízených produktech, ihned zjistíte, že ani s větší sumou peněz to nemusí být až tak velký problém. Jednotlivé společnosti se liší nejen svými podmínkami, ale také výší úrokové sazby, dobou splatnosti a případně dalšími benefity, které dokážou konečnou cenu za půjčku podstatně snížit. Záleží jen na vás, co jste ochotni akceptovat a jaké máte možnosti. Ale i tak si bez problému sjednáte půjčku ve výši 150000 Kč. Je samozřejmé, že u takové sumy bude nutno poskytnout vyšší záruky splacení než u malé půjčky do výplaty.

Půjčka bez registru

I když potřebujete půjčit minimálně 1500000, můžete si takovou půjčku sjednat poměrně rychle na internetu. Ani v tomto případě není nutno chodit na pobočku a zdlouhavě vše vyřizovat. Určitě bude dobré vybrat půjčku z kategorie půjček bez registru, které zahrnují nabídky takových poskytovatelů, kteří buď do registru nenahlíží vůbec a nebo jeho případnému záznamu nepřikládají žádný podstatný význam. Některé společnosti jsou totiž schopny vaši evidenci v registru tolerovat, za předpokladu, že se nejedná o žádný závažný prohřešek. Pokud máte například veškeré své závazky uhrazeny a vaše jméno i přesto po dlouhou dobu přetrvává v evidenci, mohou nad vámi přimhouřit oko. Jestliže ale zjistí, že jste zadluženi až po uši, nezvládáte splácet a další půjčka by byla jen přikládáním dřeva pod kotel napěchovaný dluhy, pak se nedivte, že vám půjčku zamítnou. Velké renomované společnosti tak jednají v zájmu klienta, aby ho ochránily před propadnutím do dluhové pasti, z níž je velmi těžké se dostat. Ještě je třeba podotknout, že každá žádost o půjčku je posuzována individuálně, a tak vždy máte možnost vyjednávat. Abyste zvýšili svoji důvěryhodnost v očích nebankovní společnosti, může vzejít požadavek na doložení vašich příjmů, případně za půjčku může ručit další osoba. Některé společnosti jsou dokonce ochotny akceptovat jakékoli pravidelné měsíční příjmy, nemusí se tedy hned jednat o potvrzení z klasického zaměstnání. Někde si vystačí i s příjmy z brigády, doložením podpory v nezaměstnanosti, mateřské, rodičovského příspěvku, sociálních dávek, důchodu, atd. prostě podle toho, v jaké situaci se nacházíte, musíte zvolit odpovídající společnost.

Online půjčka na účet

U nebankovních společností je zcela samozřejmé, že si celou půjčku vyřídíte jednoduše online. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jednoduchý formulář. V něm uvedete své identifikační údaje, výši půjčky a dobu splatnosti. Žádost odešlete a vyčkáte pár minut na její schválení. Vzhledem k tomu, že o všem rozhoduje plně automatizovaný systém, je všechno daleko jednodušší, nemusíte složitě řešit žádnou administrativu a vyplňovat stohy papírů. Jakmile vám půjčku schválí, jste případně kontaktováni pracovníkem úvěrového centra a s ním se dohodnete na dalším postupu. Pokud je nutno doložit potvrzení o příjmech, stačí jen naskenovat příslušný doklad. Když jsou všechny podmínky splněny, peníze jsou okamžitě převedeny na váš bankovní účet, nemusíte na nic čekat. Půjčka je bezúčelová, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli.

Půjčku bez kontroly registru dlužníků si vyřídíte poměrně jednoduše na internetu kdykoli je potřeba. V případě vyšší sumy je splatnost rozložena na několik let. Pokud se v budoucnu dostanete do problémů se splátkami, vždy máte možnost stávající úvěr refinancovat a tím pádem získat lepší podmínky splácení.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.