Půjčit na zaplacení všech dluhů bez registru a zástavy

Nevíte co s dluhy? Nejlépe ihned zaplatit, pokud nechcete, aby se rozrostly do astronomických rozměrů. Nezapomínejte na fakt, že každým dnem narůstají o sankční poplatky a úroky zprodlení. Obzvlášť, jsou-li už ve fázi exekučního řízení. V takovém případě se vám mohou pěkně prodražit. Kromě poplatků s tím spojených zaplatíte totiž ještě navíc nemalé náklady exekučního řízení. Nechcete-li tedy přijít o veškerý váš majetek, je zapotřebí začít neprodleně jednat a k dané situaci se postavit čelem. Nic nevyřešíte tím, když budete ignorovat upomínky v poštovní schránce a žít v marné naději, že na vás věřitelé zapomenou. Věřte, že nezapomenou a dají o sobě vědět právě ve chvíli, kdy to budete nejméně čekat. Znenadání se vám exekutor zjeví u domovních dveří a než se nadějete oblepí vám zařízení bytu žlutými nálepkami a obstaví konto v bance. Díky tomu vám zaměstnavatel nezaplatí ani celou výplatu a vaše finanční krize se prohloubí ještě více. Určitě není od věci pokusit se vyjednat podmínky splacení přímo s věřiteli. Můžete zkusit snížit měsíční splátky případně vyjednat odklad splátek na určitou dobu. V případě, že se ale nesetkáte se vstřícností, nezbyde vám nic jiného, než celou půjčku jednorázově zaplatit. Nejlépe hned, tím totiž ušetříte nejvíce peněz. Pokud je ale míra vaší zadluženosti natolik vysoká, že to nespraví ani jedna půjčka, pak můžete využít možnosti osobního bankrotu a požádat soud o oddlužení. Během pětiletého období splatíte jen třetinu svých závazků a zbytek vám bude poté navždy odpuštěn. I tato možnost jistě stojí za úvahu.

Chci půjčku

Půjčka pro dlužníky

Jste-li v pozici dlužníka a chcete si sjednat další půjčku, pak není vaše situace právě ideální. Finanční společnosti se celkem obávají poskytovat půjčky již zadluženým lidem. Jednak proto, že novela zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech jim ukládá za povinnost předem si ověřit platební schopnost žadatele, a jednak také proto, že se snaží své klienty ochránit před dluhovou pastí. Řada seriózních finančních společností proto důsledně dodržuje zásady zodpovědného půjčování a posuzuje míru zadluženosti u svých klientů. Pokud náhledem do centrálního registru klientských informací zjistí, že vaše příjmy jsou natolik vysoké, že v pohodě utáhnete i další půjčku, pak není problém a půjčku vám bez problému poskytnou. Pokud se nabízí velmi efektivní řešení v podobě oddlužovacích společností, které jsou určeny především k tomu, aby jejich prostřednictvím se lidé zbavily svých neúnosných dluhů. Kromě toho, že vám poskytnou půjčku, můžete využít i veškerý jejich právní servis, který je kolikrát ke kladnému vyřízené celé záležitosti nezbytný. Oddlužovací společnosti disponují týmem zkušených právníků, kteří jsou připraveni za vás jednat i na úřadech a s věřiteli, dáte-li jim k tomu ovšem plnou moc. V neposlední řadě je také možno půjčku navýšit o požadovanou částku, tudíž tak nejenže zaplatíte všechny své dluhy včetně sankčních poplatků, ale získáte další peněžní prostředky navíc.

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Oddlužovací společnosti jsou určitou alternativou nebankovních půjček, která kromě toho zahrnuje přímo i sekci půjček pro dlužníky. Vzhledem k tomu, že zadlužení lidé mají zpravidla také záznam v registru dlužníků, je možno půjčku získat i z kategorie půjček bez kontroly registru dlužníků či půjček na vyplacení exekuce. Konkrétní výběr úvěrového produktu se také odvíjí od toho, jak vysokou částku požadujete. Pokud si vystačíte jen  s několika málo tisíci, pak vám možná bude stačit půjčka bez kontroly registru dlužníků, která spadá do běžné kategorie mikropůjček a o půjčce je rozhodnuto na základě plně automatizovaného systému. Takovou půjčku si sjednáte jen online, nevyžaduje žádné papírování a vystačí si jen s vámi poskytnutými informacemi o příjmu. Avšak na druhou stranu je riziko takové půjčky vyváženo vyšší úrokovou sazbou, takže je plně na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Chcete-li ovšem půjčku vyšší hodnoty, pak bude nutno se poohlédnout po půjčce například v sekci půjček na vyplacení exekuce. V každém případě je však třeba zmínit fakt, že nebankovní půjčka při schválení úvěru zohledňuje individuální možnosti klienta, tudíž je možno si podmínky vyjednat přesně tak, jak potřebujete.

Sjednat půjčku

Půjčka bez ručení a zástavy

Chcete-li jako dlužník zkusit svoje štěstí v bance, pak se již předem připravte na to, že  s žádostí nepochodíte. Banky zcela zásadně nepůjčují zadluženým lidem a kolikrát stačí abyste jen měli hypotéku, leasing na auto, spotřebitelskou půjčku na vybavení domácnosti a už je problém. Někdy sice stačí poskytnout adekvátní ručení v podobě zástavy nemovitosti nebo ručení další osobou jako spolužadatelem, ale vše závisí na aktuálních možnostech a vstřícnosti finanční společnosti. Ne však každý má možnost za půjčku ručit nemovitostí nebo má poruce dalšího ručitele. V případě zástavy nemovitosti se nemusí sice hned jednat jen o nemovitost ve vašem výlučném vlastnictví, stačí když doložíte písemný souhlas majitele, že daný objekt bude sloužit jako záruka splacení za půjčku. Kolikrát se tak řeší finanční záležitosti v rodině, kdy můžete být vlastníkem jen jedné části nemovitosti atd. Pokud pro vás ručení nepřipadá v úvahu nabízí se ještě možnost půjčky od soukromého investora, která rovněž spadá do sekce nebankovních půjček. Soukromý investor je vlastně fyzická osoba, která má volné peněžní prostředky a ty se snaží zpeněžit. Poskytnutí půjčky se jeví jako ideální příležitost. Nabídku půjček od soukromého investora naleznete na různých inzertních servrech. Velkou předností těchto půjček je to, že nemusíte striktně dodržet žádné standardní podmínky úvěrových společností, ale vše závisí jen na vzájemné dohodě obou stran. Půjčka je poskytnuta na základě smlouvy o půjčce a jste-li akční, můžete penězi disponovat i během jednoho dne.

Dříve než si sjednáte půjčku na zaplacení dluhů, pečlivě uvažte své aktuální možnosti. Dejte pozor, abyste nevytloukali půjčku půjčkou, což by vás v konečném důsledku mohlo dovést až do dluhové pasti.

Komentáře jsou uzavřeny.