Potřebuji půjčit na vyplacení dražby

Nepříjemná životní situace. Jinak snad ani nucenou dražbu označit nejde. I když exekuce a spojený prodej zabaveného majetku nikoho nepotěší, není naštěstí třeba hned házet flintu do žita. Stále ještě existují cesty k záchraně vašich věcí. Jednu z nich symbolizují tzv. půjčky na vyplacení dražby. Jedná se o speciální finanční produkt, který je určen lidem v pozdní fázi exekuce, kdy se stanovuje termín dražby. Dlužník má však pochopitelně stále právo všechny své závazky uhradit, čímž exekuční řízení postupně zaniká. Dražba je poté zrušena a daná osoba může se svými věcmi nadále disponovat. Kde však potřebné peníze vzít? V podobnou chvíli si řada osob říká, že potřebuje půjčit na vyplacení dražby.

Jde to i bez ručení nemovitostí

Popíšeme si hlavní vlastnosti půjčky na vyplacení exekuce. Nebankovní společnosti, které ji poskytují, s oblibou vyhledávají klienty, kteří mohou ručit nemovitostí.  Ne každý však disponuje vlastní nemovitostí, kterou si může dovolit zastavit. A pokud náhodou ano, stává se, že zmíněná nemovitost je již zapojena do exekučního řízení. Právě proto existují půjčky na vyplacení dražby bez ručení. Protože však zmíněný typ úvěru zpravidla nabývá vysoké výše, hledají poskytovatele libovolnou formu zaručení. Může to být cenný papír, kterým jednoznačně uznáváte svůj dluh vůči věřiteli. Nebankovní organizace tak nabývá jistotu v jednodušší vyrovnání úvěru.

Burza půjček pomůže najít kontakty na soukromé investory

U úvěru na vyplacení dražby se více než kdy jindy vyplatí výběr vhodné společnosti nebo investora neuspěchat. Vznikající půjčka se totiž na delší dobu stane nedílnou součástí vašeho rozpočtu. Chápeme, že v období hrozící dražby není času na rozdávání, pokud to však situace alespoň trochu umožňuje, zvažte nabídky několika subjektů. Ty můžete získat tak, že si zdarma na tomto webu vytvoříte poptávku po půjčce. V ní popíšete svoji aktuální finanční a životní situaci, zmíníte potřebnou sumu a optimální splátku. Na uvedeném kontaktu si následně z prezentovaných půjček vyberete tu pro vás nejvýhodnější.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.