Partnerská půjčka bez doložení příjmu

Nevíte, jak si dobře půjčit peníze? Nevyhovují vám podmínky jednotlivých společností, doba splatnosti nebo na půjčku nedosáhnete kvůli příjmu? Co takhle požádat o půjčku společně s partnerem? Taková půjčka ihned dostane zcela jiný rozměr. A nemusíte se kvůli tomu hned vdávat nebo ženit, spolužadatel o půjčku nemusí být ani váš životní partner. Prostě o půjčku požádáte ve dvojici a tím pádem snadněji dosáhnete na podmínky dané úvěrovými společnostmi. Řada žadatelů o půjčku narazí při žádosti už jen na fakt, že jsou vedeni v registru dlužníků. Mnohdy o tom ani sami neví, jelikož záznamy v registru jsou evidovány i několik let poté, co jste veškeré své závazky vyrovnali včetně sankčních poplatků a úroků zprodlení. Nejeden žadatel o půjčku se pak nestačí divit, že kvůli tomu mu půjčku neschválí. Z toho důvodu je mnohdy lepší, nejste-li si jisti, požádat napřed o výpis z registru, jelikož nezapomínejte na fakt, že v centrálním registru klientských informací je zaznamenána i každá neúspěšně podaná žádost o půjčku. Když pak poskytovatelé půjček kouknou do záznamu a vidí, jak podáváte jednu žádost za druhou, na důvěryhodnosti vám to mnoho nepřidá. Přitom stačí jen požádat o výpis krátkou SMS zprávou, poplatek se vám odečte rovnou z telefonního tarifu a do několika málo minut hned víte na čem jste. Požádáte tedy o půjčku sami nebo raději s partnerem?

Chci půjčit

Partnerská půjčka

Partnerskou půjčku naleznete v nabídce mnoha úvěrových společností, které se řadí zejména k nebankovním subjektům. Dávno pryč jsou doby, kdy jste po svadbě mohli požádat o novomanželskou půjčku a díky ní si alespoň trochu vybavit domácnost. Dnešní doba však nabízí zcela jiné možnosti. Je samozřejmé, že o partnerskou půjčku budou nejvíce žádat lidé, kteří s danou osobou sdílí společnou domácnost, ale ani toto není podmínkou. Velkou předností na této půjčce je zejména fakt, že vše co se týká půjčky je spravedlivě rozděleno na dvě soby. To se projeví zejména v oblasti vašich příjmů, kdy jsou posuzovány nejen vaše příjmy, ale i vašeho partnera. Vzhledemk k tomu dosáhnou určitě mnohem větší výše a vy tak snadno dosáhnete na půjčku ve vyšší hodnotě, která by vám za předpokladu, že byste o ni žádali sami byla zcela jistě zamítnuta. Partnerská půjčka stejně jako každá jiná si musí předem ověřit platební schopnost žadatele, to znamená, že žadatelé jsou posuzováni z hlediska záznamu v registru dlužníků, zda jsou v exekuci či insolvenci a jaká je jejich dosavadní míra zadluženosti. Pokud chcete žádat o úvěr v hodnotě několika set tisíc korun či milionu, pak jistě bude vhodné za půjčku současně ručit nemovitostí. Pokud je jeden z žadatelů přímo vlastníkem dané nemovitosti, o to lepší podmínky splácení vám může nebankovní společnost nabídnout. Třeba vám sníží úrokovou sazbu, nebo dosáhnete na různé benefity navíc.

Půjčka bez doložení příjmu

Potvrzení o příjmu, nejlépe ze stálého zaměstnaneckého poměru je prioritním požadavkem, se kterým se setkáte při schvalování půjčky v bance. Na základě tohoto potvrzení jsou posouzeny vaše příjmy současně však vzhledem k vaší případné zadluženosti. Pokud nechcete nebo nemůžete doložit potvrzení o příjmu, pak se jistá šance nabízí v nebankovní sféře. Zde si některé úvěrové společnosti přímo sami zjistí na mzdové účtárně firmy, kde pracujete, výši vašich příjmů a nebo jsou ochotny akceptovat jakýkoli příjem. Jedná se zejména o příjmy z brigády, výplatu podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, důchodu, stipendia, renty, apod. Tím pádem se taková nebankovní půjčka stává snadno dostupnou téměř pro každého, obzvlášť, když o ni požádáte společně s partnerem. K výběru vhodné partnerské půjčky je určitě dobré využít online srovnávač půjček, kde jednoduše do systému zadáte vaše požadavky na půjčku a obratem získáte rozsáhlý seznam všech bankovních i nebankovních úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka online

Partnerská půjčka patří ke specifickým úvěrovým produktům nebankovních společností, a každá z nich ji nabízí za rozdílných podmínek. Z toho důvodu je jistě dobré se nejprve porozhlédnout po trhu s financemi a teprve na základě získaných informací se rozhodovat. Všeobecně  se dá konstatovat, že když v žádosti o půjčku uvedete i spolužadatele, tedy jakoby ručitele za půjčku mnohdy dosáhnete na vyšší hodnotu půjčky a její splátky jsou pak přizpůsobeny vašim individuálním možnostem. Velkou předností nebankovních půjček je možnost jejich sjednání online na internetu a to se týká i partnerské půjčky. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách dané úvěrové společnosti, kde vyplníte jen jednoduchý formulář. V němu uvedete své identifikační a kontaktní údaje, kolik a na jak dlouho chcete půjčit a žádost odkliknete . Následně poté je ihned posouzena plně automatizovaným systémem, který ji neprodleně vyhodnotí a vás informuje o tom, zda vám půjčku schválí či nikoli. Pokud ano, zpravidla jste kontaktováni pracovníkem dané úvěrové společnosti a s ním se už dále dohodnete na dalším postupu. V případě malé drobné půjčky kolikrát není ani nutné dokládat žádné dokumenty a půjčka je rovnou vyplacena na bankovní účet. Avšak chcete-li několik set tisíc korun a navíc společně s partnerem, přeci jen se to bez standardního schvalovacího procesu neobejde.

Partnerská půjčka bez doložení příjmu je vhodná zejména pro ty žadatele, kteří by díky svým nedostatečným příjmům jen stěží dosáhli na požadovanou hodnotu půjčky. Avšak dříve než si půjčku sjednáte, nejprve pečlivě uvažte své možnosti a snažte se eliminovat případná rizika.

Komentáře jsou uzavřeny.