Ověřeno: půjčka bez poplatku a zástavy

Ruka pracovitých panovati bude, lstivá pak musí dávati plat.

Již Bible oslavuje lidskou práci a poctivost. Podobně se prezentuje i půjčka bez poplatku a zástavy. Velmi mile se chová ke všem klientům, kteří disponují alespoň minimálním příjmem. Nevyžaduje zástavu nebo zaplacení poplatku za vyřízení či poskytnutí úvěru. Věřiteli jako určitá forma zajištění půjčky plně postačí podpis smlouvy. Jde o cenný papír jednoznačně uznávající váš dluh. Ten ostatně automaticky vzniká podpisem úvěrové smlouvy. Soukromí věřitelé však k ní rádi přistupují, protože jim zjednoduší práci s případným nesplaceným závazkem. Běžně je totiž potřeba provést řadu kroků, než je možno dluh vymáhat. Uznání dluhu tuto proceduru zjednodušuje. Podpisem smlouvy o půjčce se tedy pro vás v podstatě nic nemění, půjčené peníze musíte vrátit tak jako tak.

Bez ručení či zástavy

Obrovskou výhodu, s níž  půjčka bez poplatku a zástavy přichází, lze spatřit v úplné absenci ručení. Když si běžně budete chtít půjčit větší obnos peněz, jen málokdy se to obejde bez nějaké formy zajištění. Tu poskytne buď nemovitost nebo osoba ručitele. Věřitele uklidní prohlášení o výši vašeho měsíčního příjmu, a v případě méně rozsáhlé sumy mnohdy není ani tento dokument vyžadován. Možná si teď říkáte, proč to věřitel vlastně dělá? Proč nabízí úvěr za benevolentních podmínek, když bankovní domy se takovému přístupu vyhýbají? Odpověď je překvapivě jednoduchá – věřitel si účtuje větší úrok než v bance. Poskytuje půjčku za riskantnějších podmínek a proto chce být náležitě odměněn. Půjčka bez poplatku a zástavy je tak při splácení náročnější než její typická bankovní kolegyně. Vyšší úrok však lze vnímat jako ospravedlnitelnou formu odměny za individuální služby.

Hledáme soukromého věřitele

Máte o popsaný úvěr zájem? Pak není nic jednoduššího, než kontaktovat věřitele, který Vám půjčku poskytne. Jenže jak vědět kam zavolat nebo kam jít? Zkusme to obráceně. Proč by se věřitelé nemohli obracet přímo na Vás? S tím vám pomůže bezplatná burza půjček nacházející se přímo na tomto webu. Bez nutnosti registrace zdarma můžete vložit poptávku po půjčce. Jednoduše uveďte o jakou sumu máte zájem, jaký je Váš měsíční příjem, jak má vypadat optimální splátka a nezapomeňte na kontakt, na kterém vám věřitelé budou prezentovat své nabídky.

 

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.