Online půjčka bez registru

Potřebujete jednoduchou půjčku bez složitého vyřizování? Kdo by taky nechtěl. Naléhavý nedostatek financí si žádá akční řešení. Nikdo nestojí o zdlouhavé papírování a shánění různých dokumentů a potvrzení. To pak půjčka zcela ztrácí svůj efekt. Jenomže, jen tak někomu půjčit peníze, koho ani neznáte, to prostě nejde. Investice do neznáma je dost značné riziko nejen pro obyčejného člověka, ale i pro firmu. Proto si každá společnost musí alespoň s minimálními nároky ověřit platební schopnost žadatele. A zde můžete narazit na častý problém. Finanční společnosti většinou ke zjištění platební historie klienta využívají bankovní i nebankovní registry dlužníků, některé dokonce i registr SOLUS. Jakmile zjistí, že zde máte záznam, narazíte na překážku. Například u banky vám žádost o půjčku rovnou zamítnou a u nebankovních společností záleží na tom, jak moc velký prohřešek jsou ochotni tolerovat. Případně některé společnosti do registru nenahlíží vůbec a tudíž není podstatné, zda máte ještě další nesplacené závazky či nikoli. Problém je v tom, že pokud se jednou do registru dostanete a pak svůj dluh uhradíte, neznamená to automaticky, že vás ihned ze seznamu vyškrtnou. Dlužníci jsou zde evidováni po řadu let, což může právě při žádosti o půjčku způsobit nemalé potíže. Jestliže si nejste jisti, jak na tom jste, vždy máte za drobný poplatek možnost si tuto skutečnost ověřit.

Nebankovní půjčka bez registru

Jelikož jsou si nebankovní společnosti plně vědomi toho, že lidé se záznamem v registru nemají nejmenší šanci na získání bankovní půjčky, disponují rozsáhlou kategorií půjček bez registru. Ta je určena především těm klientům, kteří nemohou žádat o bankovní půjčku. Přestože si podle zákona musí i soukromé firmy dopředu ověřit platební schopnost žadatele, řada z nich k tomuto požadavku přistupuje rozličným způsobem. Někdo vám půjčí aniž by do registru nahlédl, ale riziko takto poskytnutého úvěru vyváží vyšší úrokovou sazbou a krátkou dobou splatnosti. Jiná společnost bude zase požadovat doložení vašeho příjmu. Avšak někdo bazíruje jen na příjmech z trvalého zaměstnaneckého poměru a jinde jsou ochotni akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Tím pádem se půjčka bez registru stává snadno dostupná pro nezaměstnané, matky na mateřské, začínající podnikatele, důchodce, studenty.

Chci půjčit

Půjčka bez registru na účet nebo v hotovosti

Půjčka bez kontroly registru dlužníků je bezúčelový spotřebitelský úvěr, který lze použít na cokoli. Se získanými peněžními prostředky lze naložit dle vlastního uvážení. Výše půjčky je tedy neomezená. Půjčit si můžete jak tisícovku před výplatou, tak i několik desítek či stovek tisíc třeba na vyplacení exekuce, koupi automobilu, zařízení domácnosti nebo rekonstrukci bydlení. Podle výše úvěru jsou samozřejmě stanoveny i odpovídající podmínky. Nejjednodušším způsobem si vyřídíte jen malou půjčku, která si sjednáte jen elektronicky. Nemusíte kvůli tomu na pobočku a ztrácet tak svůj drahocenný čas. Stejně tak i žádost o vysoký úvěr lze podat na internetu, kde se záhy dozvíte, zda vám půjčka byla schválena či nikoli. Avšak takový velký úvěr bude vyžadovat zcela jiné podmínky. Společnosti velmi často vyžadují ručení ať už další osobou nebo zástavou majetku. Potřebné dokumenty k půjčce lze poslat elektronickou cestou, poštou nebo je můžete doložit osobně. Záleží jen na vás , zda dáváte přednost osobnímu jednání či nikoli. Zároveň je třeba připomenout, že každá žádost o půjčku je posuzována s přihlédnutím k individuálním okolnostem klienta. Takže pokud splacení půjčky například podložíte zástavou nemovitosti, může vám společnost nabídnout lepší úrokovou sazbu a třeba i další benefity navíc – možnost odkladu splátek, předčasné splacení půjčky zdarma či mimořádnou splátku bez sankce. Pokud máte záznam v registru, pak tento fakt není rozhodujícím kriteriem při schválení úvěru.

Okamžitá online půjčka

Online půjčka je mezi zákazníky poměrně často vyhledávaným úvěrovým produktem, jelikož má několik předností. Jednak slouží jako okamžitý zdroj financí a jednak je jednoduše a za pár minut vyřízená. Online půjčka neklade na žadatele téměř žádné nároky, a proto je snadno dostupná v kteroukoli denní či noční dobu. Žádost podáte na webových stránkách poskytovatele, ta má podobu velmi krátkého formuláře, kde zadáte jen své identifikační údaje a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, o její zpracování se postará plně automatizovaný systém, který rozhodne o schválení půjčky. Z toho důvodu je půjčka extrémně rychlá a nikde není žádná časová prodleva. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak peníze ihned odchází na bankovní účet a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. To se týká hlavně malých půjček. U vysokých úvěrů jste kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti, se kterým se dohodnete na dalších podrobnostech. Jedná se hlavně o doložení dokumentů týkajících se ručení za půjčku. Avšak vše lze vyřídit elektronickou cestou, případně se může u vás kurýr zastavit přímo doma. Některé společnosti navíc vyžadují doložení vašeho příjmu ze zaměstnání. Vidíte sami, že způsobů, jak i se záznamem v registru získat rychlou půjčku je nespočet.

Online půjčka bez registru je určena k vyřešení naléhavé potřeby financí zejména u těch klientů, kteří mají záznam v negativním registru dlužníků a tudíž nemohou žádat o půjčku v bance. Avšak bonitu žadatele si každá společnost ověří dle svých podmínek.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.