Okamžité půjčky při exekuci

Pozdržíte platbu jednou, dvakrát, třikrát, věřitelům dojde trpělivost a pošlou na vás exekutora. Neblahá finanční situace se tak ještě více prohloubí a vy nevíte kudy kam. Jak si nejlépe v takové nepříjemné situaci poradit? Nemůžete disponovat bankovním účtem, zaměstnavatel vám vyplatí jen poměrnou část mzdy a doma máte veškeré vybavení domácnosti polepené žlutými nálepkami. A navíc si exekutor brousí zuby i na vaši střechu nad hlavou. Na splátkový kalendář exekutor zpravidla přistoupí až tehdy, pokud zaplatíte minimálně polovinu dlužné částky. Avšak ani tu nemáte a všechen váš majetek je tedy v ohrožení. Můžete se tedy nějak bránit? Tato nezáviděníhodná situace nabízí dvě možná řešení. Buď požádáte soud o osobní bankrot, čímž se exekuce okamžitě zastaví, a nebo okamžitě celou dlužnou částku zaplatíte. V případě, že dlužíte více úvěrovým společnostem najednou a do budoucna není absolutně ve vašich silách dlužnou částku splatit, pak je osobní bankrot ideálním východiskem z nouze. V průběhu pěti let splatíte alespoň třetinu svých závazků a zbytek je vám jednou provždy odpuštěn. Naopak tuto možnost exekuce absolutně nepřipouští, zde je nutno vše zaplatit do poslední koruny, a to včetně úroků z prodlení a nákladů exekučního řízení. Vše je ale třeba uvážit dle konkrétních okolností, záleží také na tom, jak velkou exekuci máte.

Půjčka při exekuci

Abyste se exekuce rychle zbavili a tím pádem opět uvolnili přístup k bankovnímu účtu a dostávali zase plnou mzdu, musíte ji komplet celou zaplatit. Do té doby dlužná částka neustále narůstá a to doslova každým dnem. Proto exekuce vyžaduje v prvé řadě akční řešení. Nemáte-li v okolí nikoho, kdo by vám mohl finančně vypomoci, nezbývá nic jiného, než celou záležitost řešit půjčkou. Jenomže sjednat si půjčku při exekuci je tak trochu problém. Finanční instituce se celkem brání poskytovat půjčku rizikovým klientům, mezi něž momentálně spadáte. Pokud půjdete rovnou do banky, vězte, že nepochodíte. Už jen samotný záznam v registru dlužníků je dostačující k tomu, aby vám žádost zamítli. Více benevolentní přístup mají ale naopak nebankovní společnosti, které se snaží lidem ve svízelné situaci více pomoci.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka pro lidi v exekuci

Nebankovní společnosti jsou připraveny na zákazníky, pro něž je získání půjčky v bance naprosto nemožné. Aby jim cestu k úvěru co nejvíce usnadnili, nekontrolují registry, nevyžadují potvrzení o výši příjmu a každou podanou žádost posuzují na základě individuálních parametrů. Někomu stačí doložit pravidelný měsíční příjem, jinde si zjistí výši vašeho platu sami na mzdové účtárně u zaměstnavatele a někdo požaduje záruky splacení formou ručení další osobou, případně zástavou nemovitosti. Konkrétní podmínky, za kterých je půjčka poskytnuta se samozřejmě odvíjí od výše požadované částky. Za úvěr v řádu několika desítek tisíc nebudete přeci rovnou ručit domem, jehož celková hodnota dosahuje deset miliónů. To znamená, že je vždy nutno přihlédnout ke konkrétním okolnostem.

Okamžitá půjčka

Vzhledem k tomu, že exekuce opravdu vyžaduje rychlé jednání, můžete si půjčku na exekuci sjednat přímo na internetu. Tím ušetříte spoustu času, jelikož obcházet jednotlivé pobočky finančních společností s dotazem na půjčku je poměrně náročné. Pomocí různých online srovnávačů půjček a úvěrových kalkulaček si můžete porovnat nabízené finanční produkty, které jsou připravené právě pro problémové klienty s exekucí. Navzájem se liší nejen úrokovou sazbou, ale i délkou splácení a celkovými poplatky za půjčku. Některé společnosti nabízí i případné bonusy navíc, a tak by bylo škoda je právě nevyužít.

Online žádost o půjčku

Okamžitou půjčku si sjednáte velmi rychle, stačí jen sednout k internetu a mít po ruce mobilní telefon. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele prostřednictvím krátkého online formuláře. Zadáte své identifikační údaje, posuvníkem navolíte výši půjčky a dobu splatnosti, a žádost odešlete. Ta následně ihned projde plně automatickým procesem zpracování a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Současně jste kontaktováni pracovníkem zákaznického centra, s nímž dořešíte veškeré podrobnosti. Půjčka se obejde bez jakékoli administrativy a složitého papírování. Některé společnosti se přímo zabývají vyplácením exekucí, kdy peníze rovnou převedou na účet exekutorského úřadu a vy dál splácíte jen půjčku novému věřiteli. Jinde zase můžete požádat o vyplacení půjčky v hotovosti, takže ani obstavený bankovní účet není na překážku k získání úvěru.

Okamžitá půjčka při exekuci je jednou z variant, jak můžete ještě na poslední chvíli zachránit svůj majetek před dražbou. Čím rychleji exekuci vyplatíte, tím menší výslednou částku také zaplatíte. Půjčku si sjednejte u zavedených certifikovaných firem, kde máte záruku kvalitních služeb.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.