Okamžitá půjčka na exekuci bez zástavy

Dostihly vás dluhy z minulosti a znenadání se exekutor objevil za vašimi dveřmi? Přestože jste měli dobrou vůli všechny své závazky splatit, najednou nebylo z čeho a jak? Přišli jste o práci, dlouhodobě onemocněli, rozešli se s partnerem či ve vašem životě nastala jiná nepředvídatelná událost, která vám obrátila život naruby a zvlášť po finanční stránce? Nevěšte hlavu, ať už je příčinou exekuce cokoli, pořád je tu řešení. Starosti s penězi jsou každodenním tématem v mnoha domácnostech a opravdu není nutné se jimi trápit více, než je nezbytné. Návštěva exekutora je jistě dost nepříjemný zážitek, ale pokud situaci pevně uchopíte do svých rukou, vše zvládnete. Jen musíte začít jednat hned a nic zbytečně neodkládat, čas hraje proti vám. Abyste se exekuce natrvalo zbavili, musíte ji zaplatit. V prvé řadě záleží na tom, jak vysoká je dlužná částka a jaké máte možnosti. Pokud si můžete půjčit peníze od kamarádů nebo rodinných příslušníků, je to ideální řešení. V opačném případě si můžete vzít půjčku a celou exekuci vyplatit. Tím pádem se zbavíte všech omezení, které z exekuce vyplývají. Kdo vám půjčí v exekuci?

Půjčka pro lidi v exekuci

Je-li na vás uvalena exekuci, nemáte to jako dlužník právě jednoduché. Představa, že přijdete do první banky, co potkáte po cestě nebo tam, kde máte vedený běžný účet, je zcela mylná. Vzhledem k tomu, že máte závazky vůči úvěrové společnosti a navíc nesplacené dluhy, můžete být vedeni v negativním registru neplatičů, což je pro banku zásadním rozhodujícím kriteriem pro schválení úvěru. Bankovní domy tedy nejsou nakloněny půjčce lidem v exekuci. Daleko příznivější situace je ale na poli nebankovních půjček, které nabízí spoustu možností. Stačí se jen správně zorientovat a jednu z nich zvolit.

Požádat o půjčku

Půjčka na exekuci bez ručení

Avšak není pravidlem, že by nebankovní společnosti zcela automaticky poskytovaly půjčku lidem v exekuci, proto si na jejich výběru musíte dát záležet. Jestliže nepochodíte u jedné, můžete to zkusit u druhé. Aby vám byla půjčka schválena, musí se totiž úvěrová společnost především přesvědčit o tom, že ji budete schopni v budoucnu splatit. I u soukromých firem spadáte do kategorie problémových klientů, u nichž je riziko nesplácení podstatně vyšší, než u ostatních žadatelů. Jestliže máte záznam v registru dlužníků, zpravidla postačí doložit váš pravidelný měsíční příjem. Přitom nemusí jít jen o výplatu z klasického zaměstnání, plně dostačující je i příjem z brigády, podnikání nebo důchodový výměr, mateřská či rodičovský příspěvek, případně výplata jiných sociálních dávek. Každá žádost o půjčku se posuzuje na základě individuálních kritérií tak, abyste byli ochráněni před dluhovou pastí.

Okamžitá půjčka na exekuci

Lidem postižených exekucí s výběrem vhodné půjčky mohou pomoci různé online srovnávače na internetu, kde se vám přehledně zobrazí podmínky jednotlivých úvěrů. Pokud dlužíte jen pár tisícovek nebo několik desítek tisíc, lze využít rychlé služby online půjčky, která vám zajistí chybějící finance téměř ihned. Vše si kompletně vyřídíte sami doma. O půjčku požádáte přímo na webových stránkách poskytovatele tak, že vyplníte krátký formulář, zadáte jen své identifikační údaje a vaše požadavky na výši úvěru a dobu splatnosti. Žádost je následně ihned zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste o jeho výsledku neprodleně informováni. Je-li vám půjčka schválena, peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet a nebo si je můžete vyzvednout v hotovosti. K tomuto účelu slouží i řada alternativních způsobů. Třeba si hotovost vyzvednete v trafice, případně si pro peníze zajedete na nejbližší čerpací stanici.

Půjčka na exekuci bez zástavy se zpravidla týká jen menších dlužných částek. V případě, že musíte zaplatit exekutorskému úřadu několik stovek tisíc, jen stěží se bez záruky splacení obejdete. Avšak nemusíte jen ručit majetkem, ale je možné ručení třetí osobou. Některé úvěrové společnosti kromě poskytnutí půjčky na exekuci nabízí i vyřízení všech nezbytných formalit. 

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.