Nebankovní půjčky s exekucí

Exekuce vám dokáže převrátit život naruby doslova ze dne na den. Často přichází ve chvíli, kdy si myslíte, že jste nad věřiteli vyzráli. O to tvrdší je pak její dopad. Exekutor vás velmi rychle postaví do reality. Nejenže vám zabaví veškeré zařízení bytu a obstaví účet v bance, ale také vaše střecha nad hlavou se ocitne v ohrožení. Tím pádem je exekucí postižena celá vaše rodina. Jak si v takové situaci poradit? Řešení existuje a tou nejschůdnější cestou je samozřejmě zaplacení celé dlužné částky včetně poměrně vysokých nákladů exekučního řízení. Pokud právě na zaplacení nemáte, nabízí se řešení v podobě půjčky. Ideálně, od někoho z rodiny či přátel. Jenomže, ne vždy taková prosba nalezne pochopení, problémy s penězi má dnes kdekdo. Pak už zbývá jedině půjčka od nějaké investiční společnosti, případně můžete požádat o osobní bankrot. Jestliže dokážete naplnit jeho podmínky, bylo by škoda jeho možnosti nevyužít. Jednak dojde k úplnému zastavení exekučního řízení a jednak můžete dlužnou částku splatit v postupných splátkách. Avšak ne celou, stačí když uhradíte jen 30 % svých závazků v nadcházejícím pětiletém období. Když se vám to podaří, zbytek dluhů se vám odmaže a můžete začít znovu s čistým štítem. Avšak vyhovět požadavkům insolvenčního zákona nedokáže každý a pak zbývá už jedině půjčka. Kam pro ni?

Kde vám půjčí s exekucí?

Dlužníci s exekucí na krku to nemají na finančním trhu právě jednoduché. Všeobecně se dá usuzovat, že jakékoli investiční společnosti velmi nerady půjčují lidem v exekučním řízení. Mají k tomu jeden jediný důvod, platební neschopnost. Obzvlášť tradiční bankovní domy jsou v tomto směru nekompromisní. Navíc si každého žadatele o půjčku proklepnou v různých registrech a je jasné, že lidé s exekucí mají vedený záznam jako dlužníci. Všechny tyto okolnosti snižují bonitu klienta na totální minimum, což znamená, že na požadovanou půjčku nedosáhne. Určité možnosti nabízí nebankovní sektor, kde jsou ke klientům více benevolentní. Ale zde nemůžete počítat s tím, že vám automaticky každá nebankovní společnost půjčku poskytne. Musíte nalézt takovou, která bude schopná akceptovat vaši problematickou situaci.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka s exekucí

Nebankovní společnosti se přímo specializují na zákazníky, pro které je sjednání bankovního úvěru naprosto nemožné. Z toho důvodu tedy existuje specifická kategorie půjček pro klienty s exekucí. Její podmínky jsou upraveny tak, aby vyhovovaly daným potřebám. Z toho důvodu firmy ani nenahlíží do registru dlužníků a každou žádost posuzují na základě individuálních parametrů. Zpravidla vyžadují doložení příjmu, což je plně dostačující v případě malých půjček. U vysokých úvěrů je potřeba provést ručení třetí osobou nebo majetkem. Pokud dokážete společnosti poskytnout odpovídající záruky splacení, může vám nabídnout lepší úrokovou sazbu a podmínky.

Rychlá půjčka bez zástavy

Lidé s exekucí musí řešit řadu obtížných situací, které vyžadují další finance. Pokud se například s exekutorem dohodnete na splátkovém kalendáři a svoje závazky postupně hradíte, je to rovněž jeden ze způsobů, jak celou exekuci splatit. Když vám ale v období splátek vznikne další nenadálý výdaj, můžete jej řešit půjčkou. V takovém případě se zpravidla jedná o půjčku v řádu několika tisíc, kterou hravě pokryjete nezaplacené složenky či nezbytné rodinné potřeby.  U  malých půjček není nutné poskytnout záruky splacení, stačí jen doložit vaše příjmy. Avšak k tomuto požadavku přistupují firmy různě. Někdo vyžaduje potvrzení o příjmech pouze z klasického zaměstnaneckého poměru, jiný je schopný akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Proto je půjčka s exekucí snadno dostupná pro všechny nezaměstnané, matky na mateřské, důchodce, studenty, začínající podnikatele, atd. Většina společností přistupuje k posouzení žádosti individuálně, problém může nastat snad jen u extrémně předlužených jedinců, u nichž je na první pohled evidentní, že není absolutně v jejich silách požadovanou půjčku splatit.

Online půjčka pro klienty s exekucí

Nebankovní společnosti se snaží svým klientům problematickou finanční situaci co nejvíce usnadnit. Z toho důvodu nabízí své služby na internetu, kde si také celou půjčku kompletně sjednáte. Nemusíte nikam na pobočku a složitě vyplňovat stohy papírů. Stačí jen sednout doma k počítači, udělat pár kliků a mít připravený mobilní telefon. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jednoduchý online formulář. Zadáte své identifikační údaje a posuvníkem si navolíte požadované parametry. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Na mobilní telefon vám přijde SMS zpráva s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté peníze ihned odchází na bankovní účet nebo si můžete nechat vyplatit hotovost. Takže i když máte exekuci na krku a obstavený účet v bance, není problém, aby vám finanční společnost peníze nevyplatila.

Nebankovní půjčky s exekucí jsou určeny prvé řadě klientům, kteří jsou součástí právě probíhajícího exekučního řízení. Jedná se o půjčky bezůčelové, s nimiž můžete vyřešit jakýkoli nenadálý výdaj. S jejich pomocí můžete nejen celou exekuci vyplatit, ale také doplnit finance před výplatou či uhradit jiné závazky. Půjčku si vždy sjednejte u solidní renomované společnosti, která nepožaduje poplatky předem.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.