Nebankovní půjčky na exekuce bez ručení

 

Dostihly vás dluhy daleko rychleji než jste předpokládali? Věřitelům došla trpělivost, a tak se domáhají zaplacení dlužné částky prostřednictvím exekučního řízení? Ze dne na den jste se ocitli doslova bez prostředků? Kdo zažil exekuci na vlastní kůži, přesně ví o čem je řeč. Bankovní účet je zablokovaný, takže se k němu nedostanete, v zaměstnání je nařízena exekuce na mzdu a doma máte polepený nábytek, spotřebiče a veškeré vybavení bytu. A v ohrožení je i vaše střecha nad hlavou. Co teď? Jak se nenechat původně nepatrným dluhem, který přerostl v exekuci, doslova zruinovat? Jde to, jen musíte být pohotoví a začít jednat. Pokud necháte události volně plynout a nezahájíte žádné kroky na záchranu, opravdu přijdete o všechno. A věřte, že exekutoři a věřitelé jsou nekompromisní. Prodají vám majetek za nepatrný zlomek jeho skutečné hodnoty. Máte v obýváku televizi za 50 000 Kč? Jak myslíte, že vám bude, až zjistíte, že se prodává za 3 000 Kč? Ano, exekuce je velmi nepříjemná věc a zvládnout celou situaci chce skutečně pevné nervy. Pokud se ale pustíte do boje, vyhrajete. Ideálním řešením je půjčka na vyplacení exekuce.

Půjčka na vyplacení exekuce

I když už máte za sebou návštěvu exekutora ve vašem bytě a exekutorskou výzvu v ruce, pořád máte ještě šanci, jak zabránit prodeji vašeho majetku pod cenou. Splacení dluhu se sice nevyhnete, ale můžete dosáhnout lepších podmínek. Pokud si sjednáte rychlou půjčku na exekuci, zabráníte skutečně vysokým škodám a mnohdy také nekonečným starostem. Tím, že vyplatíte sebe a svůj majetek ušetříte nemalé peníze. Chce to jen trochu odvahy a postavit se k problému čelem. Když si sjednáte půjčku a celou dlužnou částku včetně nákladů exekučního řízení zaplatíte, rázem z vás odpadne obrovský balvan. Budete mít opět přístup k bankovnímu účtu, budete dostávat plnou mzdu a váš domov bude pro vás zase oázou klidu a bezpečí. Půjčku si můžete sjednat na dobu dle svých potřeb a zvolit měsíční splátky ve vámi akceptovatelné výši.

Sjednat půjčku

Kam pro půjčku v exekuci

Je-li na vás uvalena exekuce, je pravda, že vám jen tak někde nepůjčí. Na bankovní půjčku můžete rovnou zapomenout, ta opravdu pro dlužníky v exekuci není. Určitou možnost máte v nebankovním sektoru, ale i zde ne každá společnost automaticky vyhoví vaši žádosti o půjčku. S exekucí na krku není jen tak jednoduché vzít si další půjčku a poskytnout úvěrové společnosti dostatečné záruky splacení. Avšak na finančním trhu existují výjimky a jsou možnosti, jak lidem s exekucí pomoci.

Půjčka na vyplacení exekuce bez ručení

Nabídka půjček na vyplacení exekuce je poměrně omezená, ale přesto existuje. Mezi nebankovními společnostmi se nacházejí úvěrové firmy, které se přímo zaměřují na řešení exekuce nebo oddlužení. U většiny z nich musíte ale počítat s tím, že po vás budou požadovat ručení nebo zástavu nemovitosti. Ručit za vás může pouze ručitel s dostatečně vysokým příjmem a bez exekuce. Při zástavě nemovitosti můžete zastavit jakýkoli majetek, který nemusí být jen ve vašem výlučném vlastnictví. Stačí když budete mít souhlas majitele, že bude použit pro účely poskytnutí úvěru. Pokud nemůžete využít ani jednu z nabízených možností, pak se lze obrátit na investiční společnosti, kde schválení půjčky probíhá na základě individuální dohody. Můžete například ručit nemovitostí, která se stane nedílnou součástí smlouvy o půjčce. V určitých případech stojí za zvážení také půjčka od soukromé osoby, pokud víte, že se jedná o solidní nabídku.

Každá půjčka na vyplacení exekuce je pohotovým řešením, kterým zabráníte prodeji veškerého vašeho majetku. I když je už exekuční řízení v plném proudu, nabízí se ještě další řešení v podobě osobního bankrotu. Po dobu pěti let splácíte v měsíčních splátkách 30 % dlužné částky. Poté dochází k oddlužení a zbytek dluhu se vám navždy promine.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.