Nebankovní půjčka v hotovosti

Taky máte rádi peníze rovnou v ruce? Řada žadatelů o půjčku dává přednost právě hotovosti před bankovním převodem. Důvody mohou být různorodé. Pro někoho je vyplacení půjčky v hotovosti přímo nutností a zároveň jedinou možností, jak se k požadovaným peněžním prostředkům dostat. Když máte například bankovní účet obstavený exekutorem nebo jste právě v insolvenci, jen stěží si poradíte jinak. Někteří lidé zase třeba ani účtem v bance nedisponují, protože prostě bankovním domům nedůvěřují a žijí v přesvědčení, že jejich peníze jsou ve větším bezpečí na úplně jiném místě. To se týká zejména starší generace, pro niž je zpravidla i online bankovnictví velký problém. Z toho důvodu mají tedy i půjčky vyplacené v hotovosti svoji specifickou klientelu. Půjčkou v hotovosti dokážete hravě vyřešit jakýkoli nenadálý výdaj, můžete s její pomocí odvrátit hrozbu exekuce, zaplatit složenky nebo vyrovnat rodinný rozpočet před výplatou. Ale i s takto vyplacenými peněžními prostředky lze odjet na krásnou dovolenou, nakoupit vánoční dárky pro své blízké či investovat do zařízení bytu nebo rekonstrukce nemovitosti. Možnosti jsou naprosto neomezené.

Půjčka v hotovosti ihned na ruku

Půjčku v hotovosti jen stěží naleznete u tradičních bankovních domů. Pokud už vám jakákoli banka úvěr poskytne, zpravidla je jeho sjednání vázáno na běžný účet a tudíž i půjčka je vyplacena bankovním převodem. Hotovost si pak lze vybrat jen s použitím platební karty. Zato nebankovní sektor nabízí možnosti úplně jiné. Některé nebankovní společnosti vám půjčku vyplatí například v trafice a nebo na čerpací stanici. Přitom je to velmi snadné. Jakmile vám daná finanční společnost půjčku přiklepne, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, na jehož základě vám obsluha platebního terminálu peníze vyplatí. Nic víc po vás nikdo nepožaduje, vše probíhá naprosto anonymně a ani pracovník na pokladně absolutně netuší, že vám vyplácí půjčku. Pro něj to je běžná finanční transakce.

Chci půjčit

Rychlá online půjčka v hotovosti

Půjčka vyplacená v hotovosti patří mezi nejrychlejší zdroje peněžních prostředků. Řada nebankovních společností poskytuje své služby na internetu, kde si můžete kompletně celou půjčku vyřídit. Nemusíte tak jako v případě bankovní půjčky nikam chodit na kamennou pobočku společnosti. Vše vyřídíte v pohodlí svého domova. O půjčku požádáte na webových stránkách poskytovatele prostřednctvím krátkého online formuláře. Zadáte jen identifikační údaje a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem o vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, obdržíte SMSku s kódem na jehož základě je vám půjčka vyplacena. Nikde není žádná časová prodleva, peníze máte k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Záleží jen na vás jak jste akční, ale hotovost je připravena k vyzvednutí stejně rychle jako kdyby probíhal klasický bankovní převod.

Půjčka od kurýra

Další možností, jak rychle získat hotovost, je půjčka od kurýra. Dáváte-li přednost osobnímu kontaktu, je tento typ půjčky přímo ideální pro vás. Žádost o půjčku opět podáte online a jakmile je vám schválena, jste kontaktováni pracovníkem zákaznického centra, s nímž si  dohodnete konkrétní termín návštěvy kurýra. Nebankovní společnosti disponují rozsáhlou sítí obchodních zástupců ,a tak není absolutně žádný problém, aby byl u vás třeba do hodiny. Spolu vše osobně projednáte, bude-li potřeba doložit nějaké doklady, například výši příjmu, máte je hned po ruce a navíc se můžete na cokoli zeptat. Kurýr vám ihned po podpisu úvěrové smlouvy vysází bankovky rovnou na stůl. Kromě půjčky od kurýra je možno využít vyplacení formou poštovní poukázky, avšak tento proces bývá zpravidla velmi časově náročný a je závislý na aktuálních doručovacích schopnostech české pošty. V tomto případě se musíte předem připravit na to, že peníze během jednoho dne v ruce držet nebudete.

Půjčka v hotovosti pro každého

Půjčky vyplacené v hotovosti mají podmínky splacení stanovené dle charakteru dané půjčky. Ve většině případů se jedná o malé půjčky v řádu několika jednotek či desítek tisíc, které mají krátkou dobu splatnosti. Zákonnou povinností všech finančních společností je nutnost ověřit si platební schopnost každého žadatele, ale je jen na dané společnosti, jak tento požadavek naplní. Někdo spoléhá na informace z registru dlužníků, jiný vyžaduje doložení příjmů, avšak valná většina posuzuje každou žádost s přihlédnutím k individuálním okolnostem klienta. Je samozřejmé, že čím vyšší půjčka, tím jsou vyžadovány vyšší záruky splacení a nebo je riziko úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou.

Půjčky vyplacené v hotovosti jsou půjčky neúčelové, tudíž pomohou v jakékoli kritické finanční situaci. Jednoduše s nimi vyplatíte exekuci nebo jakékoli jiné dluhy. Půjčku si sjednejte vždy u velkých renomovaných společností, které jsou pro vás zárukou kvalitních služeb. Určitou alternativou jsou rovněž půjčky od soukromých investorů, které také vyplácí  hotovost přímo na ruku.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.