Nebankovní půjčka s registrem

Máte záznam v registru a kvůli tomu vám nikde nechtějí půjčit peníze? Co naplat, dle zákona si musí všechny finanční společnosti předem ověřit platební schopnost žadatele a řada z nich k tomuto účelu využívá právě registr dlužníků. Přitom do evidence se dost často nedostanete ani vlastní vinou jen shodou životních událostí a okolností. Bohužel, většina společností se striktně řídí jen samotným záznamem a už nerozlišuje, zda skutečně patříte mezi chronicky zadlužené jedince. Naštěstí jsou tu ale i společnosti, které každou žádost o půjčku posuzují individuálně. Když vidí, že máte veškeré své závazky uhrazeny a vaše jméno přetrvává v registru jen z důvodu jeho několikaleté evidence, půjčku vám nakonec přiklepnou. Proto i když jste v registru dlužníků evidováni, pořád máte šanci na půjčku, jen musíte zvolit vhodnou společnost. Chodit do banky je naprosto zbytečné, tam lustrace jména mezi dlužníky probíhá jako první a je-li vaše osoba nalezena, bez dalších okolků je žádost o půjčku zamítnuta. Daleko příznivější situace se pro vás jeví v nebankovní sféře, kde mají pochopení pro osoby zatížené dluhy a třeba i exekucí.

Máte záznam v registru dlužníků?

Dostat se mezi dlužníky je velmi jednoduché. V registru jsou evidovány všechny osoby, které se nejenže při splácení svých půjček a úvěrů dostali do prodlení, ale také ty, které nezaplatily včas fakturu odběratelům energií či telefonnímu operátorovi. Mnohdy stačí tři měsíce po sobě nezaplatit zálohu a už máte evidenci v registru více než jistou. Přitom jsou zde uvedeny všechny dluhy už od částky 500 korun nahoru. Pokud nereagujete na výzvy k zaplacení a upomínky, je celá záležitost předána k vymáhání prostřednictvím exekuce a už se v problémech jen vezete. Dlužná částka postupem doby naroste o tučné sankce a úroky z prodlení a už nevíte, jak se z bludného kolotoče dluhů vymanit. Pokud se vám podaří jednoho dne celou dlužnou částku uhradit, neznamená to automaticky, že vás hned z registru vymažou. Kdepak, vaše jméno je zde evidováno ještě po několik dalších let. Když si pak chcete sjednat půjčku, často narazíte na problém. Už jen samotný záznam v registru vám může úspěšně podanou žádost o úvěr pěkně překazit. Na trhu s půjčkami ale naštěstí existují i společnosti , které při schvalování úvěru posuzují více kritérií a jen registr dlužníků pro ně není jediným měřítkem při posouzení platební schopnosti klienta.

Chci půjčit

Půjčky bez registru

Jestliže jste se někdy v minulosti dostali do finančních problémů a nejste si jisti, zda vaše jméno přetrvává v registru dlužníků, můžete si tento stav jednoduše aktuálně ověřit. Vždy máte možnost požádat o výpis, těch pár stokorun navíc vám jistě stojí za to. Stačí když odešlete SMS zprávu v příslušném tvaru na dané telefonní číslo a záhy dostanete stejnou cestou odpověď. Samozřejmě není problém přímo na webu požádat o výpis v elektronické či papírové podobě. Záleží na tom, co vám více vyhovuje. Pokud zjistíte, že jste ale v registru vedeni, musíte se tomuto faktu přizpůsobit, chcete-li být při žádosti o půjčku úspěšní. V takovém případě nemá absolutně smysl ztrácet čas v bance, jelikož zde jen stěží uspějete. Raději se rovnou orientujte na nebankovní sféru a vybírejte půjčku z kategorie půjček bez registru. Ta vám poskytne půjčku přímo šitou na míru pro vás. Půjčky bez registru do registru nenahlíží vůbec a pokud ano, tak daný záznam posuzují individuálně a nad malým prohřeškem jsou schopny přimhouřit oko. Samozřejmě, že je pro vás lepší, když veškeré své závazky budete mít uhrazeny. Pokud ale poskytovatel půjčky zjistí, že jste zadluženi až po uši a absolutně nezvládáte dostát svým závazkům, ve vašem vlastním zájmu vám společnost další půjčku neposkytne. Certfikované solidní nebankovní společnosti pečlivě dodržují zásady zodpovědného půjčování a chrání tak své klienty před dluhovou pastí. Přitom rozhodujícím faktorem není ani probíhající exekuční řízení, jestliže své dluhy bez problému splácíte. Podle toho jaká je vaše konkrétní situace jsou také stanoveny podmínky, za kterých je půjčka poskytnuta. Záleží také na tom, kolik peněz vlastně požadujete. V případě malé půjčky může být riziko poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti, oproti tomu vyšší suma bude vyžadovat nějaké ručení. A to buď v podobě další osoby jako ručitele a nebo zástavy majetku. Každá půjčka se tedy odvíjí od individuálních potřeb a kritérií klienta.

Rychlá půjčka na účet

Nebankovní půjčky jsou mezi lidmi hojně využívány pro svoji jednoduchost a snadnou dostupnost. Obzvlášť, pokud vám chybí jen pár drobných. Celou půjčku si totiž dokážete kompletně vyřídit jen v prostředí internetu, nemusíte kvůli tomu nikam chodit na pobočku , tak jak je to běžné u bankovních úvěrů. Nebankovní půjčka má podobu rychlé online půjčky, bez jakéhokoli papírování a skenování dokladů vám během chvilky připíší peníze na váš bankovní účet. Stačí podat jen rychlou online žádost na webových stránkách poskytovatele  a vyčkat pár minut na její schválení. O to se postará plně automatizovaný systém, který je neustále v provozu, takže u online půjčky nejste omezeni žádnou pracovní dobou. Jakmile systém rozhodne o schválení úvěru, následně obdržíte na svůj mobilní telefon SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpět do systému. Tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku a peníze ihned odchází na váš bankovní účet. Tímto způsobem si můžete nechat půjčku i předschválit a využít až v případě, že budete peníze skutečně potřebovat. Pokyn k vyplacení dáte vždy odeslanou SMS zprávou. Jestliže nemáte bankovní účet k dispozici, můžete si nechat vyplatit také rovnou hotovost a pro peníze si zajet na benzinku nebo se zastavit v trafice. V každém případě platí, že peníze držíte v ruce ten samý den, kdy o půjčku požádáte.

Půjčky bez registru jsou typickým nebankovním úvěrovým produktem a jsou snadno dostupné pro široký okruh žadatelů. Primárně jsou určeny k tomu, abyste s jejich pomocí rychle vyřešili jakýkoli nenadálý výdaj.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.