Nebankovní půjčka pro problémové klienty s exekucí

Pro půjčku s exekucí? I to je možné! Úvěrové společnosti jsou si plně vědomi toho, že potřeba financí stoupá právě v takto náročných situacích jako je nejen samotná exekuce, ale i insolvence, nezaměstnanost, apod. Z toho důvodu se snaží svým klientům pomoci a nalézt pro ně schůdné řešení. Lidem daleko častěji schází peníze na běžné výdaje, složenky,…  a tak jim stačí jen pár stovek či tisícovek do další výplaty. Velké půjčky sice také nejsou žádnou výjimkou, ale ty nemusíte řešit ze dne na den. Přeci jen o rekonstrukci domu či koupi bytu uvažujete delší dobu, a pro tak velkou půjčku se snažíte také nalézt nejlepšího poskytovatele. Zato malou půjčku potřebujete rychle, nejlépe hned a bez zbytečného papírování. V dnešní době je už možné všechno, a tak i taková půjčka není pouhým snem. Vždyť i celý svůj bankovní účet spravujete prostřednictvím online bankovnictví a nikdo se nad ničím nepodivuje. A v podstatě úplně stejně si můžete sjednat i rychlou půjčku. Ovšem záleží na samotné osobě žadatele. Jakmile máte na krku dluhy, záznam v registru  a nedostatečný příjem, musíte těmto okolnostem přizpůsobit i výběr vhodné úvěrové společnosti. Jinak prostě neuspějete. Máte-li tedy exekuci, zvolte společnost, která dokáže tento fakt akceptovat. Pak budete mít peníze na účtu jedna dvě.

Chci půjčit

Kam pro půjčku s exekucí

Na jednu stranu je pravda, že pro řadu finančních společností nebudí klient v exekučním řízení příliš velkou důvěru, a proto jsou při poskytování půjčky velmi opatrné. Samotná exekuce sice snižuje bonitu každého klienta, ale půjčka není rozhodně nemožná. Otázka je, kam pro ni půjdete. Pokud se rozhodnete pro banku a ještě pro tu samou kde máte vedený běžný účet, věřte, že nepochodíte. V bance můžete rychle přijít k penězům snad jen za předpokladu, že máte ještě v peněžence kreditní kartu, případně povolený kontokorent k běžnému účtu. Pokud tomu tak není, máte v bance smůlu. Jakmile si vás projedou v registru dlužníků a zjistí, že jste zde vedeni, je po půjčce. Nikdo se vás už ani nebude ptát na vaše příjmy. Proto je zcela zbytečné ztrácet v bance čas a rovnou se poohlédněte po možnostech nebankovního sektoru, kde k vám budou podstatně shovívavější. Tady totiž můžete rovnou využít služby oddlužovacích společností, které přímo s klienty s exekucí počítají.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Je všeobecně známo, že nebankovní společnosti se orientují především na klienty, kteří z nějakého důvodu nemohou uspět s půjčkou v bance. Nemusí se hned jednat o chronicky předlužené jedince, těm ani žádná solidní nebankovní společnost další úvěr neposkytne. Důvod je jednoduchý. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech si musí každá finanční společnost předem ověřit platební schopnost žadatele, a jestliže zjistí, že jste zadluženi až po uši, snaží se vás ochránit před dluhovou pastí a další půjčku vám neschválí. Certifikované nebankovní společnosti tak důsledně dodržují zásady zodpodvědného půjčování, což jim lze přičíst k dobru. Nebankovní společnosti mají pochopení pro svízelné finanční situace svých klientů, a tak je jim jasné, že člověk potřebuje půjčit na vyplacení exekuce a zbavit se nepříjemného problému a nebo mu jen díky exekučním srážkám nevychází měsíční rodinný rozpočet. U nebankovních společností naleznete přímo sekci půjček pro lidi v exekuci, která má již předem podmínky nastaveny tak, aby jim dokázali vyhovět právě tito problémoví klienti. Se samotným výběrem vhodné půjčky vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček, kde do systému zadáte jednoduše půjčku v exekuci  a okamžitě se před vámi obejví seznam vhodných úvěrových produktů. Z nich si už velmi snadno vyberete a hned na první pohled vidíte, jak se půjčky mezi sebou navzájem liší. Značné rozdíly lze shledat nejen ve výši úrokové sazby, ale i v době splatnosti, případně dalších benefitů navíc. Není výjimkou, že narazíte na dobrou akční nabídku, která vám umí půjčku slevnit až na totální minimum.

Sjednat půjčku

Malá půjčka v exekuci

Výše nebankovní půjčky není nijak omezena, můžete si půjčit tisícovku do výplaty nebo i několik milionů korun. Dle výše půjčky se však samozřejmě odvíjí nejen podmínky splácení ale i bonita klienta. Dá se konstatovat, že nejjednodušeji si vyřídíte malou půjčku, která nevyžaduje žádné zdlouhavé prověřování osoby žadatele. I s exekucí můžete mít peníze do pár minut na účtu. Co pro to musíte udělat? Na webových stránkách poskytovatele vyplníte jen rychlou online žádost, kde k tomuto účelu je už pro vás předem připravený formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu a posuvníkem na webu si nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti. Jakmile kliknete na tlačítko “odeslat”, okamžitě je díky plně automatizovanému systému vaše žádost posuzena. A to ve dne v noci, na nic nečekáte. Navíc, není nutné skenovat žádné doklady ani mít ručitele. Obratem v řádu několika dalších minut obdržíte informaci o výsledku schvalovacího procesu. Je-li vám půjčka schválena, na mobilní telefon vám přijde krátká SMS zpráva s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím dáte pokyn k okamžitému vyplacení peněz. Požadované peněžní prostředky jsou vám ihned převedeny na bankovní účet nebo připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Ani druhá alternativa není nijak časově náročná, pro peníze si zajdete do nejbližší trafiky nebo je vyzvednete na čerpací stanici jen na základě elektronického kódu. Některé nebankovní společnosti dokonce vyplacení půjčky nepodminňují ani bankovním účtem, takže v případě, že jej máte obstavený z důvodu exekuce je varianta vyplacení hotovosti jistě pro vás přínosná. Vidíte sami, že i v exekuci máte spoustu možností, jak se dostat k penězům. Pravděpodobnost schválené půjčky také podstatně zvyšují půjčky, kde neprobíhá kontrola registru dlužníků. Stačí se jen pořádně rozhlédnout na internetu a nalézt vhodnou půjčku právě pro vás.

Mikropůjčky jsou dostupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu a slouží především k pokrytí nenadálých výdajů. Proto nemusíte také uvádět účel použití peněžních prostředků a peníze můžete použít na cokoli.

 

Komentáře jsou uzavřeny.