Nebankovní půjčka pro problémové klienty na ruku

Nechtějí vám nikde půjčit peníze? A přitom byste tak potřebovali rychlou a dobrou půjčku? Věřte, že pořád máte šanci. Některé úvěrové společnosti jsou sice s poskytováním půjček velmi opatrné a prostě nepůjčí jen tak někomu. Pro úspěšné schválení žádosti mají spoustu podmínek, kterým kolikrát ani běžný člověk nedokáže vyhovět. Stačí jen abyste byli momentálně v evidenci úřadu práce nebo dlouhodobě na nemocenské a už vás považují za osoby bez příjmu. Nebo jste vedeni v registru dlužníků, a to ne proto, že patříte mezi chronické neplatiče, ale do registru jste se dostali shodou životních náhod a okolností. Když zaměstnavatel nedodrží termín výplaty, případně čekáte na výplatu sociálních dávek od státu, mateřskou nebo nemocenskou, dost těžko zvládnete dodržet i datum splatnosti složenek. A tak se vám začnou hromadit nezaplacené účty, věřitelé jsou postupně čím dál víc netrpěliví a posílají jednu upomínku za druhou a po třech měsících nesplaceného závazku už vás v registru vedou jako dlužníka. Zejména dodavatelé energií nebo telefonní operátoři takto řeší svoje pohledávky a evidují všechny nezaplacené faktury od pětistovky nahoru. Jenomže, i když postupem času všechno zase vyrovnáte a zaplatíte do poslední koruny včetně sankčních poplatků a úroků z prodlení, evidenci v registru dlužníků máte na několik let jistou. Když pak v této době žádáte o půjčku, už vás řadí mezi problémové klienty. Je tedy nějaká reálná šance na půjčku?

Chci půjčit

Půjčka pro problémové klienty

Dostat se mezi problémové klienty je v dnešní době velmi snadné. Jakmile vám cokoli naruší zaběhnutý domácí rozpočet a vy nevíte čím díru zacelit, jen stěží můžete dostát svým závazkům. V takových situacích kolikrát pak člověk neví, zda má nejprve pokrýt základní životní potřeby rodiny nebo platit nájem, inkaso, hypotéku, půjčky, atd. Kromě záznamu v registru dlužníků vás do kategorie problémových klientů může dovést i skutečnost, že nemáte momentálně příjmy z trvalého zaměstnaneckého poměru. Lidé pracující na dohodu, nezaměstnaní, matky na mateřské, důchodci, studenti, ale i podnikatelé na počátku svojí činnsti se potýkají s odmítavou odpovědí úvěrových společnsotí. Obzvlášť banky nemají pochopení pro tyto osoby a už vůbec ne, pokud navíc čelíte exekuci nebo insolvenci. V takovém případě je vaše bonitní stupnice na totální nule a tudíž bankovní půjčka v nedohlednu. Jakmile banka zjistí, že máte další nesplacené závazky, které jen stěží utáhnete, míra rizika případně poskytnutého úvěru je pro ni natolik vysoká, že raději žádost o půjčku zamítnou. Vzhledem k tomu, že v takových situacích se dnes běžně nachází kdekdo, řada lidí odchází rovnou pro půjčku do nebankovní sféry. Zde je totiž to pravé prostředí pro vás a šance na úspěch téměř stoprocentní.

Nebankovní půjčka pro každého

Pokud spadáte na trhu s půjčkami do kategorie problémový klient, nic vám nebrání v tom, abyste tento fakt nevyužili ve svůj prospěch. Nebankovní společnosti totiž mají ve své nabídce přímo sekci půjček určenou problémovým klientům, jejichž podmínky jsou již předem nastaveny tak, abyste jim dokázali bez problému vyhovět. Rozsáhlou nabídku nebankovních půjček naleznete převážně v prostředí internetu, kde si také celou půjčku kompletně vyřídíte. A začít můžete už samotným výběrem. K tomuto účelu nejlépe slouží online srovnávač půjček, kde po zadání vámi požadovaných kritérií do systému obratem získáte rozsáhlý seznam půjček a úvěrů aktuálně dostupných na trhu. Hned na první pohled je zřejmé, co kdo nabízí, jaká je úroková sazba, doba splatnosti, případně další benefity navíc. Není totiž žádnou výjimkou, že narazíte na bezkonkurenční akční nabídku, která vám dokáže poplatky za půjčku srazit až na totální minimum. Půjčky pro problémové klienty zpravidla nenahlíží do registru dlužníků a pokud ano, pak získaná informace není rozhodujícím faktorem v průběhu celého schvalovacího procesu. I co se týče příjmů si jednoduše vystačíte s jakýmikoli pravidelnými měsíčními příjmy, které mohou mít podobu brigády, výplaty sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, nemocenské, důchodu, mateřské, rodičovského příspěvku, apod. Tím pádem se nebankovní půjčka stává opravdovým pomocníkem v nouzi.

Sjednat půjčku

Okamžitá půjčka na ruku

Nebankovní společnosti jsou známy svým benevolentním přístupem ke klientům, a z toho důvodu také posuzují každou podanou žádost individuálně. Proto máte vždy šanci na úspěch a možnost vyjednat si půjčku tak, jak potřebujete. Výše úvěru není nijak omezena, půjčit si můžete třeba jen pětistovku do výplaty a nebo sjednat úvěr v řádu několika set tisíc korun. Samozřejmě, že od výše poskytnuté sumy se pak odvíjí i další podmínky splácení. Riziko poskytnuté půjčky je na druhou stranu vyváženo buď výší úrokové sazby nebo jistinou v podobě další osoby jako ručitele, případně zástavy nemovitosti. Malé půjčky spadající mezi mikropůjčky mají většinou kratší dobu splatnosti, zpravidla jeden měsíc, avšak tyto peněžní prostředky nemusíte získat jen převodem na účet, ale mohou vám je vyplatit přímo na ruku. Kvůli tomu nemusíte ale hned utíkat na pobočku. Rychlou nebankovní půjčku si sjednáte online a pro peníze si zaběhnete do trafiky nebo zajedete na čerpací stanici. Zde vám je jen na základě elektronického kódu vyplatí obsluha platebního terminálu přímo na ruku. Taková půjčka se obejde bez jakéhokoli papírování, nemusíte se nikomu prokazovat ani dokladem totožnosti. V případě, že potřebujete z nějakého důvodu obejít účet v bance je naprosto ideálním a okamžitým zdrojem peněžních prostředků.

Kvalitní nebankovní půjčky nabízí celá řada velkých certifikovaných společností, které dlouhodobě působí na trhu a poskytují své služby na základě férových podmínek.

Komentáře jsou uzavřeny.