Nebankovní půjčka pro každého


Zamítla vám banka žádost o půjčku a vy nevíte co podniknout? Kdybyste rovnou požádali o nebankovní půjčku, ušetřili byste si zbytečné peripetie. Bankovní domy mají na poli úvěrů velkou konkurenci v podobě nebankovních společností, které se vyznačují určitými specifickými přednostmi. Jedná se především o krátkodobé malé půjčky, které jsou snadněji vyřízené než úvěry bankovní. Nebankovní půjčku si hravě sjednáte na internetu za pár minut. Peníze jsou ihned převedeny na bankovní účet a nebo vyplaceny v hotovosti. A právě z tohoto důvodu mají nebankovní společnosti neustále se rozšiřující základnu pravidelných zákazníků.

Malá půjčka v rychlém čase

Soukromé investiční společnosti poskytují krátkodobé nebankovní půjčky neboli tzv. mikropůjčky, které vám půjčí jak pětistovku do výplaty, tak i několik tisíc korun. Tyto malé půjčky se vyznačují především expresní rychlostí s jakou se peníze dostanou až k vám. Každá rychlá nebankovní půjčka je skutečně vyřízena během několika minut, protože zpracování žádostí o půjčku probíhá pouze elektronickým způsobem. Odpadá jakékoli zbytečné papírování a ani nemusíte skenovat žádné doklady. Mikropůjčka je zpravidla půjčka do 15000 Kč, jež vám umožní okamžitě vyřešit jakýkoli nečekaný výdaj. Peníze lze využít na cokoli, co je právě potřeba.

Jednoduchá online půjčka

Získat půjčku od nebankovní společnosti je poměrně jednoduché a snadné. Žádost podáte vyplněním jednoduchého online formuláře, kde zadáte své požadavky na půjčku a ten odešlete. Vzápětí jste informováni o schválení úvěru a smlouva o půjčce je zaslána na vámi uvedenou emailovou adresu. Po celou dobu sjednávání půjčky máte k dispozici neustálou zákaznickou podporu na telefonu nebo chatu. Rychlé nebankovní půjčky online jsou pružnější a schvalují vyšší procento žádostí o půjčku. Předem neplatíte žádné poplatky. Většina zavedených nebankovních společností poskytuje zákazníkům první půjčku zdarma nebo je odmění malým dárkem v podobě bonusu.

Půjčka bez registru a dokladu o příjmu

Nebankovní půjčky kladou na žadatele podstatně nižší nároky, a proto není problém získat půjčku ikdyž spadáte do kategorie problémových klientů. Soukromé společnosti se často zaměřují na klienty, kteří z nejrůznějších důvodů nemohou úvěr v bance získat a nabízejí nebankovní půjčky bez doložení příjmů nebo půjčky bez registru. Dostat se do evidence registru dlužníků jde poměrně snadno, stačí jedna opomenutá složenka za služby, opožděná splátka hypotéky či úvěru z kreditní karty. Samotný záznam ovšem automaticky neznamená, že žádnou půjčku nedostanete, jen to může být komplikace při samotné žádosti. Proto nebankovní společnosti zpravidla nenahlíží do registrů a nepřikládají této informaci žádný podstatný význam. Stejně tak nevyžadují ani potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele a tím se nebankovní půjčka stává přístupná širokému okruhu klientů.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.