Nebankovní půjčka pro každého

Máte-li na krku exekuci, jen tak někde vám nepůjčí. Stejně tak, když jste v insolvenci. Možná, že jste se už pokoušeli půjčku získat a váš prvotní neúspěch vás odradil. Přestože jako dlužník to nemáte na úvěrovém trhu právě jednoduché, neznamená to, že byste si nemohli sjednat další půjčku. Ale musíte vědět, koho o ni požádat. Jestliže zastáváte konzervativní názor a půjčka je pro vás synonymem pro banku, pak jen stěží uspějete. Žádná banka zpravidla zadluženým lidem nepůjčuje, jedině v případě, že byste zastavili svůj majetek. Ale i tak nemáte půjčku jistou. Bankovní společnosti si řádně proklepnou každého klienta a kromě dokladů o výši příjmu si vás prolustrují v registrech dlužníků. Negativní záznam dost výrazně snižuje vaši bonitu a tím pádem i prioritní požadavky na schválení půjčky. Také nedostatečný příjem je pro banku důvodem k zamítnutí úvěru, což je například pro začínající podnikatele nebo lidi bez práce značný problém. Avšak banky mají velmi silnou konkurenci v podobě nebankovních společností, které nabízejí kvalitní úvěrové produkty.

Nebankovní půjčka

Nebankovní subjekty jsou k žadatelům o úvěr daleko více benevolentní než banky a jsou si plně vědomi řady životních situací, v nichž se lidé nacházejí. Z toho důvodu mají své finanční produkty rozděleny do řady kategorií: půjčka před výplatou, půjčka bez doložení příjmů, půjčka bez registru, půjčka pro podnikatele, půjčka se zástavou, atd. Podle toho co chcete financovat a kolik peněz vlastně potřebujete zvolíte odpovídající typ půjčky. Je samozřejmé, že chybějící tisícovku do výplaty nebudete hned financovat úvěrem se zástavou nemovitosti. Abyste si mohli porovnat, jakou půjčku vlastně zvolit, tomuto účelu slouží řada srovnávačů a kalkulaček půjček na internetu. Na příslušném webovém portále zadáte do připraveného formuláře jen vaše požadavky a hned se před vámi zobrazí široká škála úvěrů a půjček aktuálně dostupných na trhu. Už jen letmým pohledem zjistíte, že se navzájem značně liší nejen úrokovou sazbou, ale také celkovými podmínkami. Případně můžete narazit na právě probíhající akční nabídku, která celkovou cenu za půjčku podstatně sníží. Nebankovní půjčka nabízí široké možnosti řešení jakékoli finanční krize.

Chci půjčit

Rychlá půjčka pro každého

Akutní nedostatek financí vyžaduje okamžité řešení. Samozřejmě, že nikdo nemá zájem o půjčku, kterou byste složitě s horou papírování složitě týden vyřizovali. Pokud nemáte peníze, potřebujete je hned. Z toho důvodu se snaží nebankovní společnosti celý proces sjednání půjčky zákazníkům co nejvíce usnadnit a nabízí své služby v prostředí internetu. Zde si nejenže vyberete nejvhodnější úvěrový produkt pro sebe, ale také kompletně vyřídíte celou půjčku. To se týká hlavně malých úvěrů, tzv. mikropůjček, které se stávají okamžitým zdrojem financí. Žadatele absolutně nezatěžují žádnou zbytečnou administrativou a tudíž jsou vhodné pro každého. I když máte například záznam v registru dlužníků nebo příjem jiný než z klasického zaměstnání, můžete si půjčku vyřídit jedna dvě. Většina nebankovních společností přihlíží k individuálním okolnostem každého klienta, a tak se úspěšnými žadateli stávají lidé ze všech částí společenského spektra: nezaměstnaní, podnikatelé, matky na mateřské, důchodci, studenti, lidé pobírající sociální dávky, atd. Problém může nastat snad jen u chronicky předlužených jedinců, kteří jsou obětí dluhové spirály a tudíž je v jejich zájmu, že jim nebankovní společnost další půjčku neposkytne. V takovém případě je hned na první pohled patrné, že tito lidé nejsou již dál schopni dostát svým závazkům a jejich poslední záchranou bývá zpravidla osobní bankrot.

Nebankovní půjčka se zástavou

Nebankovní sektor nabízí neomezené možnosti půjček. Půjčit si lze desítky i stovky tisíc korun, třeba na rekonstrukci nebo pořízení bydlení, vyplacení exekuce, dovolenou, zařízení domácnosti a nebo na nutnou investici do podnikání. Výši půjčky odpovídají samozřejmě i platební podmínky a pochopitelně musí být riziko vysokého úvěru vyváženo podstatně více, než u mikropůjčky. Bonitu klienta v každém případě jednoznačně zvyšuje poskytnutá záruka splacení. Ručit můžete další osobou jako spolužadatelem, případně lze zastavit nemovitost. Půjčka se zárukou splacení má většinou lepší úrokovou sazbu a přijatelnější podmínky. Třeba vám může společnost nabídnout možnost předčasného splacení bez sankce nebo mimořádnou splátku bez poplatku. Splatnost statisícového úvěru bývá rozložena na několik let. Pokud se během této doby dostanete do problému se splátkami, vždy máte možnost požádat o refinancování půjčky a třeba i změnit věřitele. Proto se nemusíte obávat, že v případě problémů se splácením byste hned přišli o nemovitost.

Nebankovní půjčka pro každého je typickým nebankovním úvěrovým produktem, jímž lze odvrátit včas hrozbu exekuce, zaplatit složenky či financovat jiný neodkladný výdaj. Určitou alternativou nebankovních úvěrů jsou také půjčky ze soukromých zdrojů, u kterých si lze vyjednat individuální podmínky. Avšak v tomto případě buďte obezřetní a poskytovatele půjčky si nejprve řádně ověřte.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.