Nebankovní půjčka od soukromého investora bez poplatku

Nemůžete nikde najít vhodnou půjčku? Nebo vám nevyhovují standardní podmínky bankovních půjček a úvěrů? Případně vám nikdo nechce půjčit kvůli tomu, že máte exekuci, insolvenci a nebo záznam v registru dlužníků? Máte-li někde nějaké finanční šrámy, není to s půjčkou právě jednoduché. Ovšem to neznamená, že byste si nemohli vzít další půjčku. Právě naopak! Pořád existuje nespočet finančních společností, které jsou nakloněny pomoci lidem právě v jejich tíživé finanční situaci. Takže to znamená, že pro svoji půjčku musíte najít vhodného poskytovatele. Jak na to? Nejlépe uděláte, když si jako pomocníka přizvete online srovnávač půjček. Ten naleznete v prostředí internetu a pomůže vám během chvilky najít nejvhodnější úvěrový produkt pro vás. Do systému zadáte jen vaše požadavky na půjčku a záhy se před vámi zobrazí široká škála bankovních a nebankovních půjček a úvěrů aktuálně dostupných na trhu. Už na první pohled si můžete porovnat, jak se jednotlivé úvěrové produkty mezi sebou navzájem liší. Značné rozdíly lze sjednat nejen ve výši úrokové sazby, ale i dalších podmínkách splácení (doby splatnosti, poplatků, případně dalších benefitů navíc). Z nich už si velmi snadno vyberete nejvhodnější půjčku pro sebe. Pokud máte na krku exekuci, je možná dobré se rovnou obrátit na jednu z oddlužovacích společností, které se přímo zabývají vyplácením exekucí a poskytováním půjček lidem v exekučním řízení. I když máte trable s financemi, pořád existuje nespočet možností, jak si okamžitě pomoci.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka

Každá bankovní půjčka je poskytnuta jen na základě naplnění striktních bankovních podmínek. Vzhledem k tomu, že jsou bankovní kritéria velmi přísná, naplnit je nedokáže jen tak každý. Bankovní půjčka vyžaduje absolutně perfektní platební morálku, absenci vaší osoby v registru dlužníků a dostatečně vysoké příjmy z trvalého zaměstnaneckého poměru. Po sečtení těchto kritérií je ohodnocen bonita klienta a jakmile není dostačující, banka půjčku zkrátka zamítne. V takovém případě nejlépe uděláte, když se rovnou obrátíte na nebankovní společnost, která je ke svým klientům více benevolentní a dokáže přihlédnout k individuálním možnostem svých klientů. Z toho důvodu na nebankovní půjčku dosáhne téměř každý, lidé v exekuci, insolvenci, nezaměstnaní, matky na mateřské, důchodci, začínající podnikatelé, lidé na sociálních dávkách, apod. Avšak zákonnou povinností každé úvěrové společnosti je nutnost si předem ověřit platební schopnost žadatele. Jak tento požadavek daná společnost naplní, je však na ní. Někdo nahlíží do registru dlužníků a někdo vyžaduje potvrzení o příjmech. Jakmile však nebankovní společnost zjistí, že jste zadlužení až po uši, ve vašem vlastním zájmu vám půjčku zamítne. Zejména solidní nebankovní společnosti se tak snaží ochránit své klienty před dluhovou pastí. O všem i v tomto případě záleží na konkrétním poskytovateli půjčky a zpravidla i na její výši. Chcete-li se žádostí uspět, věnujte výběru vhodné nebankovní společnosti dostatečnou pozornost.

Sjednat půjčku

Půjčka od soukromého investora

Na půjčky ze soukromých zdrojů se zpravidla spoléhají lidé, kteří se žádostí neuspěli nikde jinde a do půjčky od soukromého investora vkládají veškeré své naděje. Kdo je vlastně soukromý investor? Je to fyzická osoba , která má momentálně volné peněžní prostředky a ty chce nějakým způsobem zhodnotit. Výnosy na bankovních termínovaných vkladech se jí zdají příliš nízké nebo lépe řečeno prakticky žádné a peníze by jen bez užitku ležely na účtu. Proto je daleko vhodnější peníze investovat a půjčka je jednou z možností, jak danou sumu zhodnotit. Soukromý investor vám půjčí kolik chcete a vy za poskytnutou půjčku zaplatíte úroky, takže se jemu se ziskem vrátí zpět. Spokojenost je tak vlastně na obou stranách. Investor zhodnotí své peníze a vy díky poskytnuté půjčce vyřešíte daný finanční problém. Za tuto službu zaplatíte cenu v podobě úroků, tak jako v obchodě kdybyste si cokoli koupili. Půjčka od soukormého investora je poskytnuta na základě smlouvy o půjčce. Peníze jsou předány buď přímo v hotovosti  a nebo převodem na bankovní účet. Je jen a jen na vás jakou zvolíte variantu. Půjčka od soukromého investora se vyznačuje zejména svojí jednoduchostí, nemá žádné standardní podmínky, ty jsou naopak závislé na dohodě obou stran. Z toho důvodu máte vždy možnost vyjednat si půjčku dle svých osobních potřeb a požadavků. Půjčit si můžete třeba jen pětistovku do výplaty nebo i několik desítek tisíc korun. Soukromého investora nezajímá na co peněžní prostředky využijete, důležité je, abyste dodrželi podmínky smlouvy o půjčce a jednotlivé splátky platili řádně a včas.

Nebankovní půjčka bez poplatku

Půjčka od soukromého investora je jistou alternativou nebankovních půjček a lze na ni pohlížet jako na optimální řešení finanční krize, pokud všechny ostatní pokusy o půjčku už selhaly. Nabídku soukromých investorů naleznete převážně na různých inzertních servrech, kde je zpravidla uveden kontakt na danou osobu, případně co nabízí. Avšak při hledání půjčky od soukromého investora lze zvolit i obrácený postup a sami můžete půjčku poptávat. I soukromí investoři neustále hledají příležitosti, kde své volné peněžní prostředky investovat. Avšak u půjček ze soukromých zdrojů buďte velmi obezřetní a nejdříve si danou osobu řádně prověřte. Poptejte se na reference v různých diskuzích, na sociálních sítích, známých v okolí a teprve na základě relevantních informací se rozhodujte. Nikdy za půjčku ale neplaťte poplatky předem. Pokud je někdo od vás žádá, zbystřete pozornost a raději z takové nabídky rychle vycouvejte. Taková půjčka zavání podvodem, který by pro vás mohl mít až fatální důsledky. Stejně tak smlouvu o půjčce podepisujte vždy s rozmyslem  a chladnou hlavou a nikdy ne v časové tísni.

Půjčka od soukromého investora je vhodným řešením v situaci, kdy potřebujete pro sjednání půjčky jiné než standardní podmínky. Taková půjčka dokáže respektovat vaše individuální možnosti a potřeby.

Komentáře jsou uzavřeny.