Nebankovní půjčka na účet

Trápí vás nedostatek financí? Marně přemýšlíte, kde by vám mohli půjčit peníze? Máte na krku exekuci, jste v insolvenci nebo vaše žádosti zamítají z důvodu negativního záznamu v registru či nedostatečného příjmu? V takových případech často přichází na řadu nebankovní půjčka, která dokáže problémy zprovodit ze světa jedna dvě. S její pomocí hravě zaplatíte složenky z ledničky, vyrovnáte deficit rodinného rozpočtu či investujete do rekonstrukce bydlení nebo zařízení domácnosti. Nebankovní půjčka je ideálním řešením také v případě, kdy potřebujete zaplatit stávající dluhy. Tím pádem ochráníte svůj majetek, o který byste v rámci exekučního řízení přišli. Peníze z půjčky si můžete nechat vyplatit nejen na bankovní účet, ale také v hotovosti. I v druhém případě máte peníze k dispozici okamžitě, nemusíte čekat na poštovní poukázku, stačí když zajdete do nejbližší trafiky a nebo zajedete na benzinku. Pokud jste akční, peníze držíte v ruce ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Pokud však dáváte přednost bankovnímu převodu, není nutné ani vytáhnout paty z domu a během několika málo minut lze volně disponovat požadovanou sumou peněz. Jak si rychle sjednat nebankovní půjčku, aby peníze byli co nejdříve u vás?

Kam pro půjčku, když ne do banky?

Mnoho lidí se domnívá, že banka je tu od toho, aby nejenže spravovala veškeré finance, ale v případě jejich nedostatku také pomohla. Ano, v bance si lze půjčit peníze, ovšem za dost tvrdých podmínek. Jakmile máte někde nějaký vroubek a nebo je u vás doma exekuce v plném proudu, jen stěží uspějete. Bankovní instituce velice neradi půjčují lidem se špatnou platební morálkou a nedostatečným příjmem. Za ten je považována například i výplata mateřské nebo rodičovského příspěvku, brigády, podpory v nezaměstnanosti. Stejně nepochodí ani začínající podnikatelé. Z toho důvodu se řada žadatelů o půjčku v bance setká se zamítnutím žádosti a tito lidé se raději rovnou obrací na nebankovní společnost. To ale neznamená, že by soukromý sektor automaticky půjčil peníze každému, kdo si o ně řekne. I zde jsou nastavena určitá pravidla, avšak podmínky pro sjednání půjčky jsou daleko příznivější než u banky.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka

Když se rozhlédnete po finančním trhu, záhy zjistíte, jak se půjčkami jenom hemží. Doslova jedna předhání druhou, záplava reklamních sloganů na vás útočí nejen v online prostředí ale i na ulici, v dopravních prostředcích, nákupních centrech. Snadno tak vzbuzuje dojem, že sjednat si půjčku není nejmenší problém. To je sice pravda, ale není půjčka jako půjčka. Záleží na tom, jakou konkrétní situaci řešíte, zda vám chybí tisícovka do výplaty nebo chcete investovat do podnikání či koupi nemovitosti. Z toho důvodu jsou nebankovní půjčky rozděleny do řady kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. S výběrem nejvhodnější půjčky vám rychle pomohou různé online srovnávače a kalkulátory půjček na internetu. Do systému zadáte jen vaše požadavky na půjčku a okamžitě se před vámi objeví široká škála úvěrových produktů, které jsou aktuálně dostupné na trhu. Už na první pohled je zřejmé, že se navzájem liší nejen úrokovou sazbou, ale i celkovými podmínkami. Rozdílná je doba splatnosti, případně další možnosti, kdy můžete provést mimořádnou splátku bez sankce nebo půjčku předčasně splatit zdarma. Srovnávač půjček je rychlý nástroj k tomu, abyste si dokázali rychle vybrat tu pravou půjčku pro sebe.

Online půjčka na účet

Kromě toho, že si na internetu vyberete vhodný finanční produkt, také si celou půjčku kompletně vyřídíte. To je také jeden ze zásadních rozdílů oproti bankovní půjčce. Nemusíte nikam do zákaznického centra nebankovní společnosti a vyřizovat spoustu formalit. U nebankovní společnosti si půjčku sjednáte prostřednictvím internetu za pár minut a bez sebemenší administrativní zátěže. Přímo na webových stránkách poskytovatele podáte jednoduchou online žádost, ta obsahuje jen vaše identifikační údaje, zadáte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Dále je žádost zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Pokud vám půjčku schválí, peníze neprodleně odchází na váš bankovní účet. Není nutno skenovat jakékoli doklady, vše probíhá pouze elektronickou cestou.

Nebankovní půjčka bez formalit

Nebankovní společnosti se snaží svým klientům vyjít co nejvíce vstříc, a proto nepovažují za nutné žadatele o půjčku zatěžovat složitým papírováním. Riziko poskytnutého úvěru je u každé společnosti vyváženo jinak. Někdo jen nahlíží do registru dlužníků, jiný požaduje potvrzení o příjmu, které si i některé společnosti zajistí sami na mzdové účtárně firmy, kde pracujete, jinde stačí jen doložit jakýkoli pravidelný měsíční příjem (mateřskou, výplatu sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, příjmy z brigády, atd.). Avšak vždy platí, že jednotlivé nebankovní společnosti posuzují každou žádost na základě individuálních kritérií, proto vždy máte možnost vyjednávat a sjednat si půjčku, která bude zcela odpovídat vašim možnostem. U malých půjček není vyžadováno ani ručení další osobou nebo zástavou nemovitosti. To se týká opravdu jen vysokých úvěrů v řádu několika stovek tisíc korun.

Nebankovní půjčka na účet vám dokáže rychle pomoci při řešení jakéhokoli finančního problému. Navíc si ji dokážete sjednat jen v prostředí svého domova v kteroukoli denní či noční dobu. Půjčka je bezúčelová a tudíž lze vyplacené peněžní prostředky použít na cokoli.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.