Nebankovní půjčka na oddlužení

Dluhy má v dnešní nelehké době kdekdo, na tom by nebylo nic, co by stálo za pozornost. Ovšem zásadní otázka je, nakolik zasahují do vašeho života. Pokud v pohodě hradíte měsíční splátky, je všechno v nejlepším pořádku. Jestliže ale vaše dluhy nad vámi získaly převahu a výrazně narušují stabilní rodinný rozpočet, je třeba začít celou neúnosnou situaci řešit. V případě, že přestanete splácet a budete hrát roli mrtvého brouka v domnění, že na vás věřitelé zapomenou, můžete velmi tvrdě narazit. Je jen otázkou času, kdy se za vašimi dveřmi objeví exekutor a zabaví vám veškerý majetek. Tím pádem se vám celá půjčka značně prodraží, protože navíc, kromě úroků, zaplatíte ještě poměrně vysoké náklady exekučního řízení. Jak tomu všemu předejít? Řešením může být například konsolidace půjček.

Kdo vám půjčí, když máte dluhy?

Máte-li na svém kontě jeden nebo více úvěrů po splatnosti, zbytečně vám narůstají úroky a penále. V takové situaci je určitě na místě obrátit se na společnost, která vám s oddlužením pomůže. Jako dlužník máte pravděpodobně i záznam v negativním registru neplatičů, což je v případě žádosti o půjčku v bance velký problém. Bankovní instituce si řádně prověří každého klienta a i když třeba ještě není na vás uvalena exekuce, jako dlužník se špatnou platební morálkou získáte velmi nízkou bonitu. Bankovním domům se proto raději vyhněte obloukem a soustřeďte se na nebankovní sféru, kde máte podstatně větší šanci na úspěch.

Půjčka na oddlužení

V nebankovním sektoru naleznete buď přímo společnosti, které se zabývají oddlužením nebo vyplácením exekucí. U jiných společností zase naleznete specifickou kategorii půjček na oddlužení a nebo půjček na exekuce. Podle různých online srovnávačů si můžete porovnat podmínky jednotlivých finančních produktů, což vám v konečném výsledku umožní lépe si vybrat. Pro předlužené jedince je častým východiskem z nouze konsolidace půjček, kdy všechny své závazky sloučíte do jednoho, čímž výrazně ušetříte na poplatcích za vedení stávajících půjček. Konsolidací neboli sloučením všech půjček do jedné tedy ušetříte nemalé peníze.

Požádat o půjčku

Půjčka pro každého

Půjčka na oddlužení je zpravidla poskytována nebankovním subjektem, tím pádem už dopředu počítá s tím, že jejím žadatelem je člověk, který nemůže z určitých důvodů se žádostí o půjčku uspět v bance a právě tomuto faktu jsou také přizpůsobeny parametry půjčky na oddlužení. Z toho důvodu není případnému záznamu v registru dlužníků přikládán žádný význam stejně tak jako nutnosti potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Každá žádost o půjčku je posuzována individuálně na základě konkrétních kritérií. Velkou šanci na úspěch mají většinou lidé, kteří disponují třebaže malým, ale pravidelným měsíčním příjmem. Nemáte-li tedy stabilní zaměstnání a právě naopak máte jen příjmy z brigády, případně podnikáte, pobíráte mateřskou nebo rodičovský příspěvek, to vše zvýší vaši bonitu při žádosti o nebankovní půjčku.

Rychlá půjčka na oddlužení

Žádné dluhy nesnesou odklad, čím dříve je splatíte, tím lépe pro vás, a v konečném výsledku i ušetříte. Pokud máte vybráno z nabídky úvěrových produktů určených na oddlužení, je potřeba začít ihned jednat a nic neodkládat. Žádost o rychlou půjčku lze podat na internetu, nemusíte nikde ztrácet čas. Vyplníte jednoduchý online formulář – u některých renomovaných firem máte v případě potřeby k dispozici neustálou online podporu na chatu nebo telefonu. Jakmile jej odešlete, je okamžitě automaticky zpracována a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, peníze ihned odchází na bankovní účet.

Pro zadlužené jedince je někdy poměrně obtížné půjčku získat, jelikož jejich dluhy již natrvalo přesáhly neúnosnou hranici. V takové situaci může být ještě případným řešením půjčka od soukromé osoby, která poskytne peněžní prostředky doslova každému. Ovšem je třeba vybírat velmi pečlivě a před podpisem smlouvy je nutné si daného soukromého investora řádně prověřit. Jedině půjčka s férovými podmínkami vám dokáže opravdu pomoci.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.