Nebankovní půjčka bez registru a bez solusu

Byli jste žádat o půjčku a nechtějí vám ji nikde přiklepnout? Důvodem je váš záznam v registru dlužníků? Nemusíte zoufat, i když je tento fakt častou překážkou k úspěšnému sjednání úvěru, přesto existují možnosti, jak  si s tím poradit. Chcete vědět jaké? V prvé řadě musíte o půjčku požádat takovou společnost, která dokáže tuto skutečnost tolerovat. Možná tomu nebudete věřit, ale opravdu existují úvěrové společnosti, které tolik nebazírují na administrativě a půjčí i lidem s exekucí, nesplacenými dluhy nebo v insolvenci. Je samozřejmé, že jen tak jednoduché to nebude, ale jde to. Kami se pro ni vydat? V prvé řadě by bylo asi dobré si nejprve ověřit, zda jste v registru dlužníků stále vedeni. Nikdy totiž nevíte na čem jste. Důvodem je to, že záznamy v bankovním i nebankovním registru klientských informací stejně jako v registru Solus se uchovávají po několik let i poté, co svůj závazek uhradíte. Takže i malý prohřešek z minulosti, kdy jste včas nezaplatili fakturu dodavateli energií a nebo telefonnímu operátorovi dokáže nadělat pěknou paseku. Jak si tedy jednoduše sjednat půjčku, když máte záznam v registru?

Chci půjčit

Kdo půjčí lidem v registru dlužníků

K tomu, abyste se dostali do evidence dlužníků stačí opravdu málo, a proto je i tolik lidí, kteří se s tímto problémem potýkají. Věřte, že v tom nejste sami. Když přijdete do banky žádat o jakýkoli úvěr, nejprve si vás řádně prolustrují a teprve poté zahájí schvalovací proces půjčky. Jakmile zjistí, že jste zde vedeni, automaticky je vám půjčka z důvodu velkého rizika zamítnuta. Takovým žadatelům pak nezbývá nic jiného, než zkusit své štěstí v nebankovní sféře. Přitom ani v bance není rozhodující suma, kterou požadujete. Důkladně si vás prověří i kvůli půjčeným několika desítkám tisíc korun a nepomohou vám ani vaše vysoké příjmy. Současně je třeba připomenout, že banky tak jako tak lidem v exekuci a insolvenci zásadně půjčky neposkytují. Je zcela zbytečná ztráta času se o to pokoušet. Větší šance na úspěch máte v nebankovním sektoru.

Půjčky bez registru

Nebankovní sféra je přímo zaměřena na žadatele, kteří s žádostí o půjčku nemohou uspět u žádného bankovního ústavu. A to z jakéhokoli důvodu. Nebankovní společnosti jsou ke svým klientům více benevolentní a jsou ochotny akceptovat i různé skutečnosti, mezi něž bezezbytku patří i záznam v registru dlužníků. Ovšem všeho s mírou. Jelikož pro všechny úvěrové společnosti ze zákona platí, že si musí ověřit platební schopnost žadatele, neznamená to, že by nebankovní společnost automaticky půjčila každému, kdo si podá žádost. I zde jsou stanoveny jisté hranice. Jakmile totiž přijdou na to, že jste zadluženi až po uši a jedna exekuce stíhá druhou, nepůjčí vám už ani pětistovku do výplaty. Solidní nebankovní společnosti se tak snaží své klienty ochránit před dluhovou pastí, z níž není úniku. Současně je třeba ale podotknout, že každá úvěrová žádost je posuzována individuálně a vždy záleží na konkrétních možnostech a požadavcích klienta. Z toho důvodu vám mohou schválit půjčku i přesto, že jste v exekuci, pokud však poskytnete adekvátní záruky splacení. Ty se odvíjí jednak od výše půjčené sumy a vaší bonity. Máte-li tedy záznam v registru dlužníků a chcete s půjčkou uspět, je dobré si vybírat ty úvěrové produkty, jež spadají do specifické kategorie půjček bez registru. Takové půjčky se náhledem do registru nezdržují a nebo jsou ochotny tento fakt za jistých podmínek tolerovat.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka bez kontroly registru dlužníků

Půjčky bez registru naleznete v nabídce téměř všech nebankovních společností. Jejich výše není nijak omezena, půjčit si můžete v podstatě kolik chcete, třeba jen tisícovku do výplaty nebo i několik stovek tisíc na rekonstrukci či pořízení nemovitosti, vyplacení exekuce, zařízení domácnosti, zaplacení dovolené, apod. Bez kontroly registru dlužníků se obejdou zpravidla malé půjčky tzv. mikropůjčky, které záznamu v registru nepřikládají žádný podstatný význam. Půjčí vám i přesto, že máte další závazky u jiných úvěrových společností, ovšem jen za předpokladu, že jejich splátky nejsou nad vaše možnosti. Malou půjčku bez registru si vyřídíte velmi rychle online, nemusíte kvůli tomu nikam chodit na pobočku a dokládat stohy papírů. Nikdo po vás nepožaduje ani potvrzení o příjmu, avšak počítejte s tím, že taková půjčka může být na druhou stranu vyvážena vyšší úrokovou sazbou. Pokud vám podmínky vyhovují, proč ne. I taková půjčka vyřeší spoustu problémů a navíc je snadno dostupná širokému okruhu žadatelů. Nebankovní společnosti zpravidla ani nepožadují potvrzení o vašich příjmech a půjčí i lidem s jakýmkoli pravidelným měsíčním příjmem, který má podobu krátkodobé brigády, výplaty nemocenské, mateřské, rodičovské, podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, apod. Půjčku bez registru získáte na internetu za pár minut a peníze jsou vám převedeny na bankovní účet.

Půjčka bez registru se zástavou

Jak už bylo řečeno, výše nebankovní půjčky není nijak omezena, a proto není výjimkou, že žadatelé velmi často požadují úvěr v řádu několika stovek či milionu korun. Pokud i v tomto případě máte záznam v registru dlužníků, je samozřejmé, že vám v bance tolik peněz nikdo nepůjčí. Proto se zde nabízí řešení v nebankovní sféře, která však u tak vysoké půjčky bude požadovat i záruky splacení. Ty můžete poskytnout v podobě nemovitosti, případně může za půjčku ručit další osoba jako spolužadatel o půjčku. Kromě toho i doklad o vašich příjmech se do jisté míry podílí na vaší bonitě. Ta je pak rozhodujícím faktorem při stanovení podmínek splácení. Pokud budete dosahovat vysoké bonity, může vám nebankovní společnost poskytnout i lepší podmínky splácení třeba v podobě dobrého úroku, delší doby splatnosti či dalších benefitů navíc. Není výjimkou, že je klientům splatnost odložena na určitou dobu a nebo mají možnost mimořádné splátky bez sankce, případně jednorázové splacení bez poplatku. U velkých půjček se také nabízí možnost refinancování a nebo mohou být zahrnuty do konsolidace.

Půjčku si sjednejte vždy u velké certifikované společnosti, která je stálicí úvěrového trhu a poskytuje půjčky na základě transparentní smlouvy. Za půjčku neplatíte žádné poplatky předem.

Komentáře jsou uzavřeny.