Nabídka půjček bez poplatku předem

Nedaří se vám nalézt dobrou půjčku? Podáváte jednu žádost za druhou a bezúspěšně? Pak se na chvíli zastavte a zkuste se trochu zamyslet. Uvědomte si, že každá podaná úvěrová žádost je evidována v centrálním registru klientských informací, takže každý poskytovatel je zcela zřetelně informován o tom, kolik pokusů jste již učinili. A už jen samotná tato informace vás nestaví do příliš důvěryhodné pozice. Jestliže ještě k tomu navíc zjistíte, že máte další nesplacené závazky či jste dokonce v exekuci nebo insolvenci, pak pravděpodobnost úspěchu klesá k nule. I když jste v obtížné finanční situaci a potřebujete půjčit peníze, určité možnosti tady jsou, ale musíte dodržet správnou taktiku a zvolit vhodného poskytovatele. Nejprve se tedy porozhlédněte po nabídce úvěrového trhu a dle svých potřeb a požadavků se snažte nalézt vhodnou půjčku. S jejím výběrem vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček, kde do systému jen jednoduše zadáte vámi požadovaná kritéria a obratem získáte filtr všech bankovních i nebankovních půjček aktuálně dostupných na trhu a vhodných právě pro vás. V každém případě musíte výběr půjčky přizpůsobit okolnostem, jen tak máte šanci, že vám žádost schválí.

Chci půjčku

Půjčka bez registru a doložení příjmu

Řada lidí s úvěrovou žádostí neuspěje zejména kvůli jejich evidenci v registru dlužníků. Pokud jste se někdy v minulosti dostali do problémů se splátkami nebo neuhradili včas fakturu třeba dodavateli energií či telefonnímu operátorovi, pak jistě víte, jak je jednoduché se do evidence dostat. O to těžší je opačná cesta vedoucí k jeho výmazu. Ono totiž nestačí jen abyste dlužnou částku uhradili i s úroky a sankčními poplatky, kdepak, v seznamu si ještě několik let poté pobudete. A právě z toho důvodu způsobuje už jen samotná evidence v seznamech dlužníků nemalé potíže při žádosti o půjčku. Na trhu existují úvěrové společnosti, kam spadají zejména banky, které nejsou ochotny tento fakt v žádném případě tolerovat. Máte-li tento problém, pak musíte zvolit takového poskytovatele, který do registru nenahlíží vůbec a nebo je ochoten tento fakt akceptovat. Stejně tak je to i s příjmy. Některé úvěrové společnosti, kam spadají opět hlavně banky bazírují na doložení potvrzení z trvalého zaměstnaneckého poměru. Takže když jste momentálně bez práce, máte jen brigádu nebo jste na mateřské, studujete, v důchodu, případně začínáte podnikat, v bance s půjčkou neuspějete. Kromě toho existuje mnoho dalších důvodů, proč vám může být půjčka zamítnuta, třeba i kvůli přemíře vaší zadluženosti. Chcete-li i přesto získat půjčku, můžete se obrátit na nebankovní sektor, kde jsou k žadatelům více benevolentní.

Půjčka od soukromého investora

Nebankovní sféra se vyznačuje větší vstřícností a má pochopení pro individuální požadavky svých klientů. Poskytovatelům nebankovních půjček je zřejmé, že se jejich klienti nachází kolikrát v neobvyklých tíživých situacích, které potřebují řešit. Proto se snaží neklást do cesty zbytečné překážky a poskytnout půjčku i lidem se záznamem v registru dlužníků, bez doložení příjmu, v exekuci, na mateřské, důchodcům a studentům, atd. Určitou alternativou nebankovních půjček jsou půjčky od soukromých investorů, které nepodléhají žádným standardním úvěrovým podmínkám, takže je dokáže hravě naplnit opravdu každý. Soukromý investor je zpravidla osoba, která má volné peněžní prostředky a ty se snaží nějakým způsobem zhodnotit. Úroky v bance jí připadají příliš malé nebo lépe řečeno žádné, a tak půjčka se jeví jako jistá forma investice. Soukromý investor vám půjčí požadovanou částku a zpátky se mu vrátí i s dohodnutým úrokem. Vy si díky půjčce vyřešíte problém co jste měli a za tuto službu zaplatíte v podobě sjednaného úroku. Podmínky půjčky od soukromého investora tedy závisí na dohodě obou stran.

Sjednat půjčku

Půjčka od soukromého investora

Od soukromého investora si můžete půjčit kolik chcete, výše půjčky není nijak ohraničena a spíš závisí na možnostech dané osoby. Podmínky si lze vyjednat zcela dle vašich individuálních potřeb, nikdo nenahlíží do registru dlužníků a ani nemusíte nikomu sdělovat vaše příjmy. Půjčka je poskytnuta na základě smlouvy o půjčce, jejíž součástí bývá zpravidla i jistina Ta může mít podobu cenného papíru a je dostatečnou právní ochranou pro obě strany. Každá cenný papír má zákonem stanovené náležitosti a ty je nutno dodržet, nechcete-li aby byl případně zpochybněn. Na něm je jasně uvedeno, jakou má hodnotu. Jistina je soudně vymahatelná prostřednictvím platebního příkazu. Ručení se používá zejména u půjček ve vyšší hodnotě, u kterých je lepší poskytnout určitou záruku splacení a nemáte žádný majetek či není žádná jiná osoba, která by se za vás zaručila. U půjčky neplatíte předem žádné poplatky a nikomu nemusíte sdělovat, jak získané peněžní prostředky využijete. Pokud byste narazili na půjčku od soukromé osoby s nutností předem zaplaceného poplatku, pak z takové půjčky raději rychle vycouvejte, jelikož se nejedná o právě seriózní nabídku. V případě soukromého investora si vždy předem ověřte, o jakou osobu se jedná, snažte se získat reference na sociálních sítích, poptejte se známých v okolí či kolegů v práci. Splatnost půjčky by měla adekvátně odpovídat její hodnotě, přitom si můžete půjčit jak tisícovku do výplaty, tak i několik set tisíc korun třeba na rozjezd podnikání nebo pořízení nemovitosti. Rozsáhlou nabídku půjček od soukromých investorů naleznete převážně na různých inzertních servrech na internetu v sekci finanční služby, kde vlastně můžete i sami půjčku poptávat. Soukromí investoři také aktivně vyhledávají různé příležitosti k investicím a některý z nich vás může oslovit.

Půjčky bez poplatku předem jsou určitou alternativou nebankovních půjček a současně možností, jak získat půjčku s individuálními podmínkami, které by odpovídaly vašim potřebám.

Komentáře jsou uzavřeny.