Minutová půjčka

 

Myslíte,že půjčka nemůže být pro vás minutovou záležitostí? Tak to se pěkně pletete. Za minutu si skutečně můžete půjčit pěkný balík peněz a sním vyřešit všechny stávající problémy. Máte na krku exekuci? Nebo vás trápí jiné dluhy? Případně potřebujete nové auto či dovybavit domácnost? Minutová půjčka může být řešením pro řadu životních situací. Pokud totiž člověku chybí v peněžence peníze, zpravidla rychlost je prvořadým kriteriem při výběru půjčky. Jen málokdo stojí o úvěr, který byste si vyřizovali týden či měsíc. Navíc, pokud je nedostatek financí skutečně akutní, postrádá půjčka poskytnutá za několik dní svoji aktuálnost. Vy peníze potřebujete hned teď a ne za několik dní. Pokud vám navíc třeba exekutor přešlapuje doma v obýváku a brousí si zuby na veškerý váš majetek, jen stěží mu vysvětlíte, že musí ještě nějakou dobu počkat než mu všechno zaplatíte. Aby půjčka byla opravdovým pomocníkem v nouzi, musí být rychlá, jednoduchá a kompletně vyřízená za pár minut. Kde takovou půjčku hledat? Nemusíte nikam chodit, stačí si na internetu zobrazit online srovnávač půjček a hned vidíte, která půjčka je ta pravá pro vás. Do systému zadáte jen své požadavky, výši úvěru, dobu splatnosti a záhy máte před sebou celý seznam všech bankovních i nebankovních úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Který ale vybrat?
Chci půjčit

Rychlá půjčka bez poplatku

Při výběru konkrétní půjčky se zcela samozřejmě orientujete i podle ceny, kterou za půjčenou částku musíte zaplatit. Ta se odvíjí od celkového charakteru půjčky. U velkých půjček v řádu stovek tisíc či milionu korun bude úroková sazba zásadně rozdílná než u malé půjčky do výplaty. Je to dáno také tím, že velké úvěry jsou zpravidla podloženy zárukou splacení ať už v podobě ručitele nebo zástavy nemovitosti. Oproti tomu malá půjčka je pro každou úvěrovou společnost podstatně větší riziko. Záleží tedy jen na vašem uvážení, zda veškeré poplatky s půjčkou spojené se vám při dané výši půjčky opravdu vyplatí či nikoli. Avšak řada nebankovních společností například v rámci různých akčních nabídek nabízí svým klientům první půjčku zdarma, proto není zcela nemožné získat půjčku úplně zadarmo se skvělými podmínkami. Musíte jen hledat a výběru půjčky věnovat patřičnou pozornost.

Půjčka bez 1 Kč

U některých společností si však při posouzení rychlosti dejte pozor také na poplatky, které nejsou na první pohled zcela patrné. Jedná se o klasický převod s 1 Kč, který některé nebankovní společnosti vyžadují z toho důvodu, aby si ověřili, zda bankovní účet, na který mají půjčku vyplatit skutečně patří žadateli o půjčku. Některé soukromé firmy totiž vyplácí půjčky jen na bankovní účet a ten navíc musí být totožný s osobou žádající o půjčku. Při samotné transakci nejde ani tak o tu jednu korunu, ale o to, že se tím vyplacení půjčky podstatně pozdrží. Přestože úvěrové společnosti mají z tohoto důvodu své účty vedeny v řadě českých bank a peníze posílají vždy z totožné banky jako má klient, nikdo vnitřní směrnice bankovních domů neovlivní. Zpravidla při bankovní transakci v rámci jedné banky je to záležitost několika minut, ale každá banka je na tom jinak. Pokud například půjčku potřebujete během víkendu, může se vám stát, že na peníze budete čekat až do následujícího prvního pracovního dne. A to určitě nechcete. Proto se vždy důkladně seznamte se všemi podmínkami týkající se daného úvěrového produktu.
Sjednat půjčku

Online půjčka na účet nebo v hotovosti

Chcete-li mít půjčku kompletně vyřízenou bez dalších zbytečných průtahů, můžete se poohlédnout v kategorii rychlých online půjček. Zde probíhá vše jen elektronicky, takže není nejmenší důvod k tomu, aby došlo k jakékoli časové prodlevě. Obzvlášť u malých půjček tzv. mikropůjček máte všechno bez jakékoli administrativní zátěže vyřízeno jedna dvě. Žádost podáte rovnou na webu společnosti, kde si chcete půjčit. K tomuto účelu už je zde pro vás předem připravený formulář a ten stačí jen vyplnit. Zadáte své základní identifikační údaje, emailovou adresu, telefonní číslo, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji obratem vyhodnotí a vás informuje o výsledku. Je-li kladný, současně obdržíte SMSku s kódem, ten zadáte zpět do systému a tím dáte pokyn k okamžitému vyplacení půjčky. Peníze mohou jít klasickým bankovním převodem na váš účet a nebo za stejnou dobu je budete mít připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Některé nebankovní společnosti využívají totiž i různé alternativní metody vyplacení svých půjček. Pro peníze si můžete tedy zajít na nejbližší terminál Sazky, třeba do trafiky nebo zajet na čerpací stanici. Peníze vám vydá obsluha platebního terminálu jen na základě kódu, který jste obdrželi SMSkou. Nemusíte se ničím prokazovat, nic vyplňovat. Vše probíhá naprosto diskrétně a pokud potřebujete například z nějakého důvodu obejít i svůj účet v bance, i taková forma půjčky je rozumným řešením. Vidíte tedy sami, že minutová půjčka opravdu není žádný problém a na úvěrovém trhu naleznete nespočet jejich různých variant. Z nich si vždy vyberte tu, která bude odpovídat vašim potřebám a možnostem splácení. Taková půjčka je zpravidla bezúčelová, takže vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli, co je nutno bezodkladně financovat.

Rychlost vyřízení půjčky je dána nejen její výší, ale také jejími podmínkami. Nebankovní půjčky se vyznačují menší administrativní náročností a nekladou na své klienty tak velké nároky jako banky. Kromě toho dokážou také zohlednit individuální možnosti každého žadatele.

Komentáře jsou uzavřeny.