Malé půjčky pro lidi v exekuci

Máte exekuci na plat? Nevyjdete s penězi? Potřebujete alespoň malou půjčku? Pak je tu jedno řešení. Exekuční srážky mzdy dokážou pěkně nabourat zaběhnutý měsíční rozpočet každé domácnosti. Navíc způsobují spoustu nepříjemností. Nejenže se nedostanete k celé svojí výplatě, ale pokud máte zároveň obstavený bankovní účet a tudíž jste odstřihnuti od veškerých svých úspor, pak vám na živobytí opravdu mnoho peněz nezbývá. Když navíc přijde nějaký nečekaný výdaj, jen stěží dokážete neblahou finanční situaci ustát. Vzhledem k tomu, že máte za zády exekutora a veškerý váš majetek je v neustálém ohrožení dokud celou dlužnou částku nesplatíte, jsou i možnosti půjčky značně omezené. Ale na druhou stranu ne nemožné. Optimální řešení se vždycky najde, jen s tím budete mít trochu více práce, než kdybyste za sebou měli bezchybnou finanční minulost. Všeobecně se dá totiž konstatovat, že úvěrové společnosti velmi nerady půjčují již zadluženým lidem, snad s výjimkou přímo oddlužovacích společností, kde si lze sjednat rovnou půjčku na vyplacení exekuce a tím se okamžitě zbavit celého problému. V určitých případech to je skvělé řešení. Jednak exekuci zprovodíte ze světa jednou provždy a jednak taky jejím okamžitým splacením přestane dlužná částka neustále narůstat. Oddlužovací společnost vám poskytne půjčku za konkrétních podmínek a ty jen stačí dodržet dle stanoveného splátkového kalendáře. V konečném výsledku vás tato půjčku vyjde podstatně levněji, než kdybyste neustále spláceli a spláceli exekuci, jejíž konec je v nedohlednu.

Půjčky i pro dlužníky

V dnešní nelehké době snad není člověk, který by neměl někde nějaké nesplacené závazky. Tomuto faktu nahrává i řada životních okolností. Bez práce se můžete ocitnout ze dne na den, nemoc si také nevybírá, kdy si vzpomene právě na vás a realizace střechy nad hlavou se zpravidla bez půjčky rovněž neobejde. Proto nějakou půjčku dne splácí kdekdo. Jen si musíte dávat pozor na to, abyste se nikdy nedostali do prodlení se splátkami. Pokud nastane situace, že na splátky momentálně nemáte, je potřeba celou situaci ihned řešit a nenechat ji dojít až k exekučnímu řešení. To už je pak na záchranu pozdě, ale i tak je exekucí zatíženo spoustu lidí. Proto není přímo nemožné si i v exekuci sjednat půjčku a řada úvěrových společností počítá i s těmito klienty. Půjčku vám dají, jen budou po vás chtít trochu větší záruky splacení. Naštěstí u nebankovních společností je každá žádost o úvěr posuzována individuálně, a tak záleží také na tom, kolik a kde dlužíte a jak velkou půjčku požadujete. Pokud si vystačíte jen s několika tisícovkami, je situace podstatně jednodušší, než kdybyste rovnou žádali o úvěr v řádu desítek či stovek tisíc korun.

Chci půjčit

Malá půjčka v exekuci

Nebankovní společnosti mají pro zadlužené osoby připravenu speciální sekci půjček v exekuci, která je primárně určena osobám, které mají ještě další nesplacené závazky v rámci exekučního řízení. Podmínky těchto půjček jsou již předem stanoveny tak, aby jim tito lidé dokázali vyhovět. To znamená, že některé společnosti buď vůbec nenahlíží do bankovního nebo nebankovního registru neplatičů a nebo jeho případnému záznamu nepřikládají žádný podstatný význam. Půjčku vám prostě schválí i přesto, že jste zde evidováni. Avšak riziko takto poskytnutého úvěru je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. V některých případech lze možná využít i akční nabídky nebankovních společností, které nabízí prvním žadatelům půjčku zdarma. Pokud potřebujete třeba jen pětistovku do výplaty nebo stačí tisícovka na zaplacení složenek, půjčí vám bez zbytečných průtahů jedna dvě. Avšak všechny finanční společnosti si musí dle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech předem ověřit platební schopnost žadatele. Proto mohou případně vyžadovat informaci o vašich příjmech. To ale není žádný problém, nikdo po vás žádné potvrzení chtít nebude a vše vyřídíte jen rychlou online cestou.

Rychlá půjčka bez registru a bez příjmu

Malou půjčku si dokážete kompletně vyřídit jen v prostředí internetu a nebudete k tomu potřebovat nic víc, než jen mobilní telefon. Žádost podáte přímo na webovém portále společnosti, která půjčku poskytuje. V ní uvedete své jméno a příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu, kam vám bude zasláno vyrozumění o schválení žádosti. Posuvníkem na webu si zvolíte požadovanou částku a stanovíte dobu splatnosti. Poté žádost odešlete a počkáte několik málo minut na odpověď. Ta se záhy dostaví na váš email a v případě, že bude kladná, na mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpět do systému. Tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku a peníze jsou vám ihned vyplaceny na bankovní účet nebo v hotovosti. Taková malá půjčka nevyžaduje ručitele a ani vás nezatěžuje žádnou zbytečnou administrativou. Pokud bude chtít daná společnost uvést informaci o vašich příjmech, pak vězte, že některé společnosti jsou ochotny akceptovat i jiné příjmy než jen z klasického zaměstnaneckého poměru. Zpravidla tolerují jakýkoli pravidelný měsíční příjem – podporu v nezaměstnanosti, výplatu sociálních dávek, mateřské, důchodu, stipendia, nemocenské, atd. Tím pádem se malá online půjčka stává snadno dostupnou pro široký okruh žadatelů a na své si přijdou i začínající podnikatelé, kteří nemají jak prokázat svůj příjem. Malé půjčky se zcela obejdou bez kontroly registru neplatičů, takže časová náročnost takové půjčky je sražena na totální minimum. Sami vidíte, že i v exekuci si najdete vhodný úvěrový produkt, jehož podmínkám dokážete bez problému vyhovět.

Malá půjčka je zpravidla bezúčelová, tudíž nikde nemusíte uvádět na co peníze vlastně potřebujete. Rychlost vyplacení peněžních prostředků většinou navazuje na kratší dobu splatnosti, která je obvykle stanovena na několik dnů až týdnů. U některých nebankovních společností můžete využít právě probíhající akční nabídku, jejímž prostřednictvím na půjčce podstatně ušetříte.