Malé půjčky pro lidi v exekuci

Máte exekuci a jen těžko vystačíte s penězi? Potřebovali byste alespoň malou půjčku, abyste oživili už tak napjatý domácí rozpočet? Není se čemu divit, každá exekuce umí s financemi pěkně zamávat. Vždyť musíte uhradit nejen původní dlužnou částku, ale i poměrně vysoké náklady exekučního řízení. A ty se dokážou vyšplhat do pěkně velkých výšin. Není výjimkou, že nezaplacený dluh až zdvojnásobí. A tak samotná exekuce je takové splácení bez konce. Než se z něho dostanete, nějakou dobu to potrvá. Výplata je však po celou dobu zatížena exekučními srážkami a přeci jen, je to poznat. Peníze vám chybí ať se snažíte sebevíc. Pokud navíc přijde nějaký nenadálý výdaj, složenka s nedoplatkem za energie, za služby spojené s užíváním bytu, vyúčtování telefonních služeb, atd., hned je malér na světě. Ze svých povinností a závazků se nijak nevymluvíte, zaplatit je musíte a nechat je přerůst v další exekuci určitě není dvakrát rozumné. V takovém případě je možná tisíckrát lepší sjednat si rychlou půjčku a složenky uhradit. V konečném výsledku vás totiž půjčka může vyjít podstatně levněji než další nákladná exekuce. Pokud si dáte s výběrem půjčky trochu práce a nesáhnete hned po první co se vám namane, můžete narazit i na výhodnou akční nabídku. Ta dokáže půjčku zlevnit natolik, že nakonec na poplatcích nezaplatíte ani korunu navíc. Jenomže, kdo vám půjčí, když máte exekuci na krku? Je pravda, že výběr poskytovatelů je značně omezený, ale určité možnosti tady jsou. Chcete vědět jaké?

Chci půjčku

Kam jít pro půjčku v exekuci

Máte-li exekuci na plat a nebo exekutorem obstavený bankovní účet, je zcela zbytečné se zabývat jakoukoli bankovní půjčkou. I kdybyste o půjčku žádali u konkurence, každá banka si vás prověří v bankovním i nebankovním registru dlužníků a jakmile zjistí, že je na vás vedena exekuce, žádost o půjčku okamžitě zamítnou. Stejně tak můžete narazit i u některých nebankovních společností, avšak na trhu existují takové, které jsou ochotny za jistých podmínek tento fakt tolerovat. Samozřejmě, že také záleží na tom, kolik peněz vlastně požadujete. Na finančním trhu sice existují i finanční nebankovní společnosti, které půjčují zadluženým lidem a mohou vám tak pomoci nejen získat potřebné peníze, ale současně se zbavit i exekuce. Máte-li například ve svém vlastnictví nějakou nemovitost, může být poskytnuta jako záruka splacení a to i v případě, kdy je již součástí právě probíhajícího exekučního řízení. Proto je zcela na vašem uvážení, co vlastně potřebujete půjčkou řešit a jak by to bylo pro vás nejlepší. Nevíte-li kudy kam, můžete se také obrátit na finanční poradnu, kde vás bezplatně nasměrují na tu správnou cestu a pomohou s vyřízením veškerých formalit nutných k vašemu oddlužení.

Malá půjčka bez registru

Jestliže přemýšlíte, jak si půjčit třeba jen pětistovku do výplaty a jinak v pohodě exekuci splácíte a nechcete nic měnit, pak si můžete u některých nebankovních společností sjednat rychlou malou půjčku. Pro tyto případy mají firmy specifickou kategorii půjček v exekuci, která má již předem podmínky stanoveny tak, aby jim dokázali vyhovět právě lidé v exekučním řízením. Ti jinou možnost než nebankovní půjčku zpravidla nemají. Malé nebankovní půjčky spadají mezi tzv. mikropůjčky, které vám mohou půjčit drobnou finanční částku na několik dnů nebo až jeden měsíc. Zpravidla je však riziko takto poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou, ale zase nemusíte mít ručitele. Lidem v exekuci je žádost o půjčku zamítnuta většinou z důvodu jejich záznamu v registru, a tak je také možno vybírat půjčky ze sekce půjček bez kontroly registru dlužníků, které do seznamu nenahlíží vůbec a nebo jsou ochotny za jistých okolností takový záznam tolerovat. Nebankovní společnosti totiž posuzují každou podanou žádost individuálně, a tak záleží také na vašich konkrétních platebních schopnostech, jak se se svými závazky vyrovnáte. Některé společnosti se vás mohou dotázat na výši vašich příjmů, avšak nebankovní společnosti jsou ochotny zpravidla akceptovat jakékoli pravidelné měsíční příjmy i jiné než z běžného zaměstnaneckého poměru. Pokud jste nezaměstnaní a máte podporu nebo pobíráte sociální dávky, nebo jste na mateřské, v důchodu či jen na krátkodobé brigádě, všechny tyto okolnosti mohou svědčit ve váš prospěch. Z toho důvodu je také schvalovatelnost nebankovních půjček podstatně vyšší než tomu je u bankovních půjček.

Sjednat půjčku

Rychlá online půjčka vyplacená ihned

I když máte exekuci, pořád máte šanci získat alespoň malou půjčku, která vám pomůže vyřešit váš akutní problém s penězi. Pokud si vyberete jako poskytovatele půjčky společnost, která nenahlíží do registru dlužníků a nevyžaduje doložení vašich příjmů, pak můžete půjčku získat poměrně rychle. Extrémní rychlost je dána také tím, že celou půjčku si kompletně vyřídíte jen na internetu, tedy sami doma, máte-li současně po ruce mobilní telefon. Žádost podáte na webovém portále společnosti, u níž si chcete půjčit peníze, vyplníte krátký formulář a zadáte kolik peněz a na jak dlouho, požadujete. Jakmile žádost odešlete, o její zpracování se postará plně automatizovaný systém, který vás vzápětí informuje o výsledku. Je-li vám půjčka schválena, obdržíte na svůj mobilní telefon SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně ihned odchází peníze na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Online půjčka vás nezatěžuje žádnou administrativou, nemusíte skenovat žádné doklady, tudíž je možno si ji vyřídit třeba i v parku na lavičce. Navíc, plně automatizovaný systém je neustále v provozu a tím pádem je vám i rychlá online půjčka k dispozici 24 hodin denně včetně víkendu a ve svátek. Můžete se na ni spolehnout v jakékoli finanční nouzi. V případě opakované žádosti není problém, pokud jste předchozí půjčku splatili řádně a včas, aby vám společnost nabídla lepší podmínky, případně nabídku úvěru navýšila.

V případě půjček buďte vždy obezřetní a půjčte si jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete. Nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností a snažte se své závazky plnit včas. Velké renomované společnosti důsledně dodržují pravidla zodpovědného půjčování, a proto můžete bez problému využít jejich služeb.

Komentáře jsou uzavřeny.