Malá půjčka před výplatou ihned na účet

Počítáte dny do výplaty a stále se nemůžete dopočítat? Nevychází vám domácí rozpočet? Měli jste tento měsíc nenadálé výdaje? Nebo zaměstnavatel nedodržel termín výplaty či čekáte na výplatu nemocenské, podpory v nezaměstnanosti nebo sociálních dávek? Ať už je důvod jakýkoli, pokud výplata nedorazí včas, je to pro řadu rodin značně nepříjemné. Obzvlášť, jestliže počítáte každou korunu a úspory jsou spíš na bodu mrazu. Avšak i v těchto případech si můžete sjednat rychlou půjčku. Pokud máte účet v bance, možná máte sjednaný kontokorent k běžnému účtu nebo vlastníte kreditní kartu. S těmito úvěrovými produkty můžete svůj běžný účet přečerpat do předem sjednaného limitu a půjčit si peníze od banky. Avšak ne každý má takové možnosti a dokonce stále ještě existují lidé, kteří ani bankovní účet nemají. Zaměstnavatel jim vyplácí výplatu v hotovosti a ta je plně dostačující k tomu, aby jejím prostřednictvím pokryli všechny životní náklady. Kromě toho existují i možnosti anonymní platební karty, jejíž používání přímo nepodmiňuje vlastnictví bankovního účtu. Jestliže se ale nemůžete na banku v žádném případě spolehnout a přesto potřebujete alespoň malou finanční výpomoc, jsou tu pro vás nebankovní společnosti, které nabízí několik způsobů řešení.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka do výplaty

Nebankovní půjčky se od klasických půjček v bance liší zejména svojí snadnou dostupností. Na žadatele nekladou tak přísné nároky jako v bance, a proto se vyznačují vyšším procentem schvalovatelnosti. Nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho, že se jejich klienti občas nachází ve svízelných finančních situacích, a proto se jim snaží všemožně pomoci. Kolikrát potřebujete půjčit spíš menší sumu peněz, kterou vyřešíte každodenní problémy, než klasický velký úvěr. Z toho důvodu mají nebankovní společnosti své úvěrové produkty rozděleny dle kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Můžete si sjednat půjčku bez kontroly registru dlužníků, bez doložení příjmu, před výplatou, na mateřské dovolené, apod. Všechny tyto půjčky spadají do kategorie tzv. mikropůjček, což je specifická kategorie malých půjček určená k tomu, aby svým žadatelům pomohla v nenadálé finanční tísni. Malé mikropůjčky jsou schopny vám rychle půjčit třeba jen pětistovku, což v době před výplatou jistě dokážete náležitě ocenit. Podstatné je také to, že nic nemusíte složitě vyřizovat a půjčku máte k dispozici jedna dvě. Žádný složitý schvalovací proces jako v bance, kdepak, sednete doma k internetu a půjčku máte jedna dvě.

Online půjčka na účet

Nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho, že aby půjčka skutečně svým klientům pomohla, musí být snadno dostupná a jednoduše vyřízená. Nikdo nestojí o to, aby trávil hodiny času na pobočce a ještě byl omezený otevírací dobou. Z toho důvodu jsou všechny nebankovní půjčky k dispozici na internetu, kde si je kompletně vyřídíte pouze online. Žádost podáte přímo na webových stránkách dané společnosti, kde je k tomuto účelu pro vás již předem připravený formulář. V něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si zvolíte kolik potřebujete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována pomocí plně automatizovaného systému, který ji vyhodnotí a vás neprodleně informuje o výsledku. Je-li vám půjčka přiklepnuta, obdržíte na svůj mobilní telefon krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím svrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Taková malá půjčka nevyžaduje od vás žádného ručitele a absolutně se obejde bez jakéhokoli papírování. Nemusíte skenovat žádné doklady. Tímto způsobem můžete půjčku získat během několika málo minut. Vzhledem k tomu, že plně automatizovaný systém je v provozu ve dne v noci, půjčka před výplatou je vám také k dispozici 7 dní v týdnu po dobu 24 hodin. Nikomu nemusíte uvádět účel použitých peněžních prostředků, takže jak s penězi naložíte je čistě jen a jen na vás.

Sjednat půjčku

Půjčka bez registru a bez příjmu

Malé půjčky před výplatou spadají do kategorie rychlých půjček, které jsou schopny vám půjčit až několik tisícovek. Avšak podmínky, za kterých je půjčka poskytnuta se liší firma od od firmy. Některé společnosti při schválení půjčky nahlíží do registru dlužníků, případně vyžadují doložení příjmu. A pak jsou společnosti, jež se bez těchto informací dokážou obejít. To se týká ale jen velmi malých půjček, kde vám půjčí třeba jen tisícovku na 14 dní. Není výjimkou, že takto malou půjčku získáte zpravidla i s poměrně dobrými podmínkami. Některé společnosti totiž nabízí prvním žadatelům půjčku zdarma, avšak její splatnost je rozložena na několik dní až jeden měsíc. Je tedy na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí, jelikož sankce při nesplácení jsou poměrně tvrdé. Další možností, jak získat rychlou půjčku před výplatou je forma SMS půjčky, kdy si necháte půjčku u poskytovatel předschválit a její vyplacení odložíte až na dobu, kdy ji budete skutečně nutně potřebovat. Určitě je dobré mít takovou možnost v záloze. Jakmile totiž odešlete rychlou SMS zprávu, peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet a je tedy jen otázka několika málo minut, abyste je měli plně k dispozici. Pokud máte záznam v registru dlužníků, určitě si sjednejte půjčku, kdy je poskytovatel ochoten tento fakt tolerovat, případně vám vyjde vstříc třeba i za cenu vyšší úrokové sazby. U nebankovních půjček totiž společnosti přihlíží k individuálním potřebám  a možnostem klientů, proto není problém si vyjednat takové podmínky, jaké budou vyhovovat jen a jen vám.

Malá půjčka před výplatou je typickým úvěrovým produktem nebankovních společností a najdete ji v nabídce řady solidních certifikovaných firem. Každá z nich ji však poskytuje s jinými podmínkami, avšak může se vám podařit získat dobrou půjčku v rámci probíhají akční nabídky.  

 

Komentáře jsou uzavřeny.