Malá půjčka opravdu všem

Chybí vám peníze a přemýšlíte o půjčce? Pro mnoho lidí to je jedna z možností, jak rychle dorovnat rozpočet. Občas každého zastihne nějaký nenadálý výdaj, který dokáže vysát bankovní konto až na nulu. Když pak na běžný provoz nezbývají peníze, často počítáte do výplaty každou korunu. Přitom by vám alespoň pár stokorun tak pomohlo. Ale je možné si vůbec půjčit tak malou sumu peněz? Nebo půjčky jsou jen úvěry v řádu desítek či stovek tisíc korun určené pro velké investice? Pravda je, že půjčit si můžete kolik chcete, ale záleží na tom, koho s žádostí o půjčku oslovíte. Klasické bankovní úvěry nejsou připraveny na to, aby řešily chybějící tisícovku v peněžence. Naopak, takovou malou půjčku si v pohodě sjednáte u nebankovní společnosti, která vám půjčí velmi jednoduše, rychle a za velmi dobrých podmínek. Ale i zde platí, že není půjčka jako půjčka a svého potenciálního věřitele musíte pečlivě vybírat.

I malá půjčka pomůže

Jestliže se potýkáte s nedostatkem financí, nemusíte si hned brát velkou půjčku a tím pádem se zavazovat na několik měsíců k vysokým splátkám. Takové řešení nadělá do budoucna spíš víc škody než užitku. Navíc, pokud víte, že by splátky nezapadly do vašeho měsíčního rozpočtu a jen stěží byste je utáhli, je lepší si nepůjčovat peníze vůbec. Půjčku si musíte zvolit tak velikou, abyste ji v pohodě z dalších příjmů pokryli. Jinak zcela ztrácí svůj efekt a smysl. Mnoho lidí ale většinou potřebuje rychle půjčit jen jednorázově malou sumu, kterou splatí třeba na jednu, dvě, tři splátky. V takovém případě půjčka opravdu pomůže, jelikož s její pomocí zprovodíte aktuální finanční problém ze světa. Z toho důvodu se také nebankovní společnosti zaměřují na drobné půjčky a úvěry, které mají zcela specifickou kategorii mikropůjček. Ty jsou schopny vám během několika málo minut vám půjčit třeba jen pětistovku, kterou za pár dnů vrátíte. Dobu splatnosti si samozřejmě zvolíte sami dle svých možností.

Chci půjčit

Malá půjčka pro každého

Když se rozhlédnete po finančním trhu, záhy zjistíte, že řada nebankovních společností vám půjčí přesně tolik, kolik potřebujete. Nikdo vás nenutí, abyste na sebe zbytečně brali vysoký závazek, když tolik peněz ani nepotřebujete. Půjčky se pohybují již od několika stokorun a jejich výše je prakticky neomezená. Vše záleží na individuální situaci klienta a také na tom, jaké záruky splacení je schopen poskytnout. Je samozřejmé, že velké půjčky se bez odpovídajícího ručení neobejdou. U malých drobných částek ale ručitele mít vůbec nemusíte. Společnosti zpravidla ani nenahlíží do registru dlužníků a nepožadují potvrzení o příjmech ze zaměstnání. Půjčku si bez jakékoli administrativy vyřídíte kompletně jen na internetu. A pokud se vás přeci jen někde dotáží na informaci o vašich příjmech, pak jsou schopni akceptovat jakýkoli měsíční příjem co vám chodí na účet. To znamená třeba příjmy z krátkodobé brigády, výplata podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, mateřské důchodu, stipendia, atd. Tím pádem se malá půjčka stává snadno dostupnou téměř pro každého. Vzhledem k tomu, že většinou neprobíhá ani kontrola registru dlužníků, na malou půjčku hravě dosáhnete i když jste v exekuci nebo insolvenci. Avšak na druhou stranu musíte počítat s tím, že riziko poskytnutého úvěru musí společnosti něčím vyvážit, a tak vám půjčí za cenu vyššího úroku a kratší doby splatnosti. Ale jsou firmy, kde vám nabídnou i nějaké benefity navíc. Třeba možnost předčasného splacení bez sankce, prodloužení splatnosti, případně si jako první žadatel můžete půjčit úplně zdarma bez poplatku. Proto musíte samotnému výběru půjčky věnovat dostatečnou pozornost a využít i například různých akčních nabídek, které společnosti nabízí. Konkurence na trhu s půjčkami je veliká,  a tak se společnosti snaží zaujmout co nejvíce zákazníků.

Drobná online půjčka v hotovosti nebo na účet

Vyřídit si malou půjčku je v podstatě jen několik kliků na internetu a použití mobilního telefonu. Jakmile máte vybrán konkrétní úvěrový produkt, žádost o půjčku podáte na webových stránkách společnosti, která půjčku poskytuje. Zde má podobu krátkého interaktivního formuláře, v němž uvedete jen své identifikační údaje, telefonní číslo a emailovou adresu. Malou půjčku si díky plně automatizovanému systému můžete vyřídit kdykoli, nejste omezeni ani časem. Žádosti se schvalují ve dne v noci, a tak není situace, že byste zůstali úplně bez peněz. Jakmile vám půjčku přiklepnou, což trvá jen pár minut od odeslání žádosti, obdržíte na svůj mobilní telefon SMS zprávu s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté peníze ihned odchází na bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Avšak ani druhá alternativa pro vás neznamená žádnou časovou prodlevu. Peníze jsou připraveny k vyzvednutí stejně rychle jako kdyby se jednalo o převod na účet. Jen si pro ně budete muset zajít do trafiky a nebo zajet na čerpací stanici. Pokud například chcete z nějakého důvodu obejít svůj bankovní účet, máte ideální možnost. Online půjčka účet v bance nevyžaduje. Peníze vám v hotovosti přímo do ruky předá pracovník platebního terminálu jen na základě elektronického kódu. Vše probíhá naprosto anonymně a diskrétně, nemusíte se nikomu ničím prokazovat.

Malá půjčka je určena k tomu, aby vám okamžitě pomohla vyřešit jakýkoli akutní nedostatek financí. Je bezúčelová, tudíž nikomu nemusíte sdělovat na co vyplacené peněžní prostředky využijete. K dispozici je zpravidla 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.