Liudmula Ovchinnikova

Dobrý den, mám exekuce kvůli družstevního bytu. Kolik krát už obracela jsem, kolik psala na krásné popsané stránky o exekuce. Všude pomůžeme, ale nikdo ještě ne pomohl. Potřebují pomoc-odkoupit družstevní byt. 450 000 Kč, na směnku. Zaplátím po prodeje tohoto bytu. Zatím mohla bych splácet Do 10000 Kč měsíčné. Můj email: LANTANAWHITE@seznam.cz tel: 739044493 děkují Ovchinnikova

2 Responses to “Liudmula Ovchinnikova”

  • Marek napsal:

    Dobrý den, v případě žádosti o půjčku mrkněte na náš web http://www.fajnova-pujcka.cz, kde naleznete srovnání půjček a také srovnávač půjček. Do srovnávače zadáte údaje o velikosti požadované půjčky, jaký máte typ zaměstnání, zda jste v registru apod. a srovnávač vám vyhodnotí nejvhodnější půjčky ve vaší situaci. Vše je samozřejmě zdarma, nezávazně a pro orientaci (jak vysoký můžete dostat úrok apod.) hodně dobré. Hezký den.

  • david mark napsal:

    Dobrý den jsem Christine a je mi 40 roků starý, když mi bylo 25 jsem ztratil jednoho z mého vejcovodu a měl jsem 2 potrat dříve v minulosti a já se neustále snažit, ale nebylo štěstí na mé straně od té doby, někdy já a můj manžel bude dělat celý den, ale ocel štěstí, dokud jsem viděl nějaké svědectví ONLINE jinými ženami, které mají semilar případu a rozhodl jsem se obrátit ODUMA kouzla Azuma Temple a vylil svůj smutek a bolest ON můj mail jsem poslal Azuma, udělala očistu a řekl mi zdrojem můj problém, že to bylo dílo temné čarodějnictví, že někdo dal na mě (můj bývalý přítel), že jsem se nikdy najít radost v manželství, snížit příběh krátký ODUMA svrhl na očistit kouzlo pro odstranění tmavé magie a vzápětí hned další měsíc jsem otěhotněla a chválit Azuma a bohem i doručena bezpečně dítě dvojčata, když se prochází podobným problémem Apeluji na vás kontaktovat Prophet Azuma na email azumaspelltemple@gmail.com nebo volejte ho 2347O5517884.

Váš názor nás zajímá

GoldMag.cz
Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Perfect Money půjčka
Rychlá půjčka Vám pomůže před výplatou. Získejte ihned zde!

Zaplo půjčka
Půjčte si od Zaplo až 12 500 Kč bez doložení příjmu. Snadno a online.

Půjčky na směnku ihned
Podívejte se kde a jak si vypůjčit na směnku.

Rychlá nebankovní půjčka
Nebankovní půjčky od prověřených společností s vyplacením ihned!