Krátkodobá půjčka bez registru

Hodila by se vám na pár dnů nebo týdnů alespoň nějaká malá půjčka? Měli jste nenadálý výdaj, který vám naboural zaběhnutý domácí rozpočet a teď vám chybí pár peněz do výplaty? Nemusíte nijak strádat ani se omezovat, stačí využít efektivní služby krátkodobé finanční půjčky, která je připravena vám pomoci v jakékoli situaci. Někdy i pár tisícovek dopomůže k tomu, abyste v noci měli klidné spaní a nemuseli počítat desetikoruny v peněžence. Banky mají pro takové případy připraveny kreditní karty nebo si můžete u běžného účtu nastavit kontokorent. Jenomže ne každý má takové štěstí, aby tyto bankovní produkty mohl jednoduše využívat. Někomu banka kreditní kartu nevydá z důvodu příliš velké zadluženosti, stejně tak má obavy vás pustit na účtu do minusu. A pak existuje také skupina lidí, která ani bankovním účtem nedisponuje, takže o ničem takovém nemá ani smysl uvažovat. Navíc, když už chcete úvěr od banky, zpravidla se jedná o větší půjčku v řádu deseti či sta tisíc korun, banka vám jen tak pětistovku do výplaty neposkytne. Navíc, zbytečně se zadlužovat půjčkou, kterou ani nepotřebujete je více než na pováženou.

Nebankovní půjčka

Když se rozhlédnete po půjčce v nebankovním sektoru, rázem zjistíte, že půjčit si můžete nejen pár drobných, ale také za zcela jednoduchých podmínek. Snadné sjednání nebankovní půjčky mnohé překvapí a ti, kteří již využili jejich služeb se na ni spoléhají opakovaně. Proč taky ne. Pokud se stanete stálým zákazníkem některé z nebankovních společností, a vždy svoji půjčku splatíte řádně a včas, může vás postupem doby firma považovat za velmi důvěryhodného klienta a nabídne vám i různé výhodné benefity navíc. Třeba získáte lepší úrokovou sazbu, možnost jednorázového splacení bez sankce, případně půjčku úplně bez poplatku. Bylo by jen škoda takových možností nevyužít, vždyť půjčky dnes využívá kdekdo. Nebankovní společnosti mají své úvěrové produkty pro větší přehlednost seřazeny dle druhu a kategorií, a tak chcete-li půjčku na krátkou dobu, musíte vybírat ze sekce krátkodobých půjček. Ty mají podobu klasických nebankovních mikropůjček, u nichž jsou předem nastaveny specifické podmínky tak, aby jim bez problému vyhověl široký okruh žadatelů.

Chci půjčit

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Nebankovní půjčka se splatností několik dnů až jeden měsíc je určena zejména k tomu, aby klientům okamžitě pomohla v nenadálé finanční tísni. Z toho důvodu neklade na žadatele téměř žádné nároky a nemusíte se zabývat žádnou složitou administrativou. Kdybyste měli totiž půjčku vyřizovat kompletně na jakékoli kamenné pobočce, ztrácela by tak půjčka svůj prvořadý efekt. Proto je možné si půjčku kompletně sjednat na internetu a nepotřebujete k tomu nic víc, než počítač a mobilní telefon. Máte-li třeba chytrý telefon obohacený i o příjem internetového signálu, můžete si takovou půjčku sjednat klidně v parku na lavičce nebo v restauraci doslova za pár minut. Vzhledem k tomu, že se jedná jen o malou půjčku, nemusíte ani mít ručitele. Avšak na druhou stranu mnohé úvěrové společnosti riziko takto poskytnutého úvěru vyvažují vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Povinností každé finanční společnosti je ověřit si platební schopnost žadatele, ale je však zcela na ní, jak to učiní. Někdo ani nenahlíží do registru dlužníků a pokud ano, záleží pak na tom, jak s danou informací naloží. Pokud nejste zadluženi až po uši  a máte veškeré své závazky uhrazeny, nemusí být jen samotná evidenci v registru dlužníků přímo na závadu. Nebankovní společnosti totiž posuzují každou podanou žádost individuálně a dokážou nad malým prohřeškem z minulosti přimhouřit oko. Jestliže ale zjistí, že se pohybujete na hranici dluhové pasti a je jen otázkou času, kdy do ní spadnete, pak vám ve vašem vlastním zájmu společnost ani další malou půjčku neposkytne.

Rychlá online půjčka

Půjčku u jakékoli nebankovní společnosti si sjednáte online za pár minut. Dokonce si zde i pomocí různých online srovnávačů půjček můžete nejprve vybrat nejvhodnější úvěrový produkt pro sebe. Snadno si tak porovnáte, za jakých podmínek společnosti půjčky poskytují a dle svých reálných možností můžete vybírat. Jakmile zvolíte vhodného poskytovatele, samotnou žádost podáte přímo na jeho webových stránkách, kde vyplníte jen krátký interaktivní formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Když žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který je schopen žádost vyhodnotit během několika málo minut. O výsledku zpracování jste následně ihned informováni emailem a SMS zprávou. Zároveň na svůj mobilní telefon obdržíte SMSku s kódem, který přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Takto si můžete půjčku nechat třeba i předschválit a využít teprve v situaci, až ji budete skutečně potřebovat. Peníze vám potom odchází ihned na účet a nebo je máte připraveny k osobnímu vyzvednutí v hotovosti. Některé společnosti vám půjčku vyplatí na pobočce, jiné například v trafice a nebo na čerpací stanici. Záleží jen na vás, jakou možnost zvolíte, ale v každém případě platí, že máte peníze k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Nemusíte na nic čekat, půjčka je snadno dostupná ve dne v noci, o víkendu i ve svátek. Tím pádem se taková malá nebankovní půjčka stává opravdovým pomocníkem v nouzi.

Půjčka sjednaná na krátkou dobu je půjčka bezúčelová, tudíž nikomu nemusíte sdělovat na co získané peněžní prostředky využijete. Diskrétnost je při řešení osobních financí plně zaručena. Některé společnosti vám třeba jako prvnímu klientovi půjčí úplně bez poplatku, čímž se stává takový úvěrový produkt ještě více atraktivní. Pokud špatně odhadnete své možnosti a dostanete se při splátkách do problémů, můžete si vždy splatnost půjčky prodloužit.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.