Kde si půjčit rychle peníze bez příjmu

Máte trable s financemi? Bankovní konto je na nule a stejně je prázdno i v peněžence? Přečerpali jste kreditní kartu a nepomůže ani kontokorent? Pak se nabízí možnost rychlé půjčky. A to i v situaci, kdy jste  momentálně bez práce, pobíráte sociální dávky, máte jen dočasnou brigádu nebo jste na mateřské, v důchodu či chcete rozjet úspěšné podnikání. I pro takové jedince existuje jistá možnost půjčky, která prakticky obratem dokáže naplnit jakýkoli bankovní účet. Je celkem paradox, že půjčku si celkem snadno sjednáte, pokud ani žádné peníze navíc nepotřebujete a vše v pohodě utáhnete díky svým příjmům. V takové situaci vám půjčí nejedna úvěrová společnost včetně banky. Když jste ale doopravdy na štíru s penězi a vážně potřebujete alespoň malou výpomoc, už nastávají potíže. Ke klasickým překážkám k úspěšnému schválení úvěrové žádosti patří jednak záznam v registru dlužníků a pak nemožnost doložení potvrzení o příjmu. Zkrátka, nejste-li momentálně v běžném pracovním poměru a nemáte smlouvu na dobu neurčitou, vaše bonita pomalu klesá k nule. Avšak to neznamená, že je s půjčkou navždy konec. Na finančním trhu existují možnosti, kdy si je možno sjednat půjčku, i přesto, že nemáte potvrzení o příjmu. Jak na to?

Chci půjčku

Rychlá půjčka na účet

Je-li nedostatek financí poměrně akutní, pak u vás čas hraje jistě dost důležitou roli. Z toho důvodu potřebujete půjčku, kterou jste schopni si sjednat v jakékoli situaci a prakticky ihned, bez složitého vyřizování a papírování. Určitě nepůjdete pro takovou půjčku na kamennou pobočku a nebudete stát ve frontě netrpělivých zákazníků, kteří jsou na tom obdobně jako vy. Kdepak, na rychlou půjčku musíte určitě jinak. Časových nároků svých klientů jsou si plně vědomi nebankovní společnosti, a proto se snaží lidem v tomto ohledu vyjít vstříc. Je jim jasné, že šanci na úspěch má jedině jednoduchá rychlá půjčka, která je vyplacená ihned. Těmto podmínkám odpovídají zejména rychlé nebankovní mikropůjčky, které jsou prioritně určeny k tomu, aby svým klientům okamžitě pomohli v nenadálých životních situacích. A to po dobu 7 dní v týdnu 24 hodin denně. Rychlou mikropůjčku jste schopni si sami sjednat jen na internetu za pomoci vašeho mobilního telefonu. Nic víc k ní nepotřebujete. Nemusíte nikde shánět žádná potvrzení, mít ručitele, skenovat doklady a také nikde není nutno uvádět, na co získané peněžní prostředky využijete. Okamžitou mikropůjčku máte ihned po schválení žádosti, což zabere jen několik málo minut, vyplacenu na bankovní účet.

Půjčka bez papírování

Doménou nebankovních půjček jsou zejména malé mikropůjčky, které jsou mezi zákazníky ve značné oblibě. A to zejména kvůli tomu, že se obejdou bez jakéhokoli papírování. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách dané úvěrové společnosti, kde je k tomuto účelu pro vás již předem připravený formulář. V něm uvedete jen své identifikační a kontaktní údaje, a posuvníkem na webu si nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti. Jakmile kliknete na tlačítko odeslat, okamžitě je žádost za pomoci plně automatizovaného systému zpracována a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, pak na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně ihned poté odchází peníze na váš bankovní účet. Tímto způsobem si můžete nechat i půjčku předschválit a o její vyplacení formou SMS zprávy požádáte teprve až tehdy, až budete peníze skutečně potřebovat. K žádosti není třeba přikládat žádné potvrzení o příjmu, o půjčce je rozhodnuto jen na základě vámi poskytnutých informací. Riziko takové půjčky je však vyváženo vyšší úrokovou sazbou, proto je třeba i tento aspekt pečlivě uvážit dle svých možností.

Sjednat půjčku

Půjčka bez doložení příjmu

U bankovních půjček je zcela standardním požadavkem doložení potvrzení o příjmu nejlépe ze stálého pracovního poměru. Jelikož dnešní doba není právě jednoduchá a ne všichni žadatelé jsou schopni tuto podmínku naplnit, i z tohoto důvodu banky úvěrové žádosti zamítají. S větší benevolencí se však setkáte u nebankovních subjektů, kde jsou ochotni akceptovat prakticky jakékoli pravidelné měsíční příjmy. Může se jednat o výplatu sociálních dávek, nemocenské, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, rodičovského příspěvku, důchodu, stipendia nebo i dočasnou brigádu. V některých případech jsou úvěrové společnosti schopny si sami ověřit vaše příjmy přímo na mzdové účtárně firmy, kde pracujete, avšak pak se může stát, že o půjčce budou vědět všichni vaši kolegové z kanceláře. Taková půjčka totiž trochu postrádá charakter diskrétnosti, takže i zde je čistě na vás, zda vám tento fakt bude vadit či nikoli. V každém případě však u nebankovní půjčky můžete počítat s individuálním přístupem, kdy je možno se dohodnout na takových podmínkách splácení, které budou zcela jistě odpovídat vašim potřebám. Je celkem samozřejmé, že nejsnadněji si sjednáte malou půjčku v řádu jednotek či desítek tisíc korun, u větších statisícových úvěrů se musíte připravit i na nutnost ručení třeba v podobě dalšího spolužadatele nebo zástavy nemovitosti. Zkrátka dle výše vypůjčené částky se odvíjí také její podmínky.

Půjčky bez doložení příjmu poskytuje celá řada kvalitních nebankovních společností a mezi jejich úvěrovými produkty si jistě vyberete nejlepší půjčku pro sebe. Vždy si ale půjčte jen tolik peněz, kolik aktuálně potřebujete a nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností.

Komentáře jsou uzavřeny.