Jistá půjčka pro klienty s exekucí

Tíží vás exekuce a chybí vám peníze? Přemýšlíte o půjčce, ale nevíte na koho se obrátit? Z banky jste odešli s nepořízenou a teď nevíte, kterým směrem se vydat? Pokud máte navíc obstavený i běžný účet v rámci exekučního řízení, není se čemu divit. Problém s penězi musíte vyřešit jinak. Pořád máte šanci půjčku získat, ale nejlépe bude, když se obrátíte na nebankovní společnost. Ta je klientům s exekucí na krku více nakloněna, dokonce mají i přímo úvěrové produkty určené žadatelům s exekucí. Nic tedy není ztraceno. Záleží jen na tom, co od půjčky očekáváte. Chybí vám jen pár drobných do výplaty? Nebo chcete rovnou celou exekuci vyplatit? A nebo potřebujete půjčku na auto, zařízení domácnosti či jen zaplacení složenek? Půjčku si lze sjednat v jakékoli výši, ale samozřejmě, že od toho se budou odvíjet i konkrétní podmínky. Pokud chcete svoji exekuci zprovodit ze světa, pak bude určitě rozumné využít některou z oddlužovacích společností, které se vyplácením exekucí přímo zabývají. Kromě potřebné finanční částky vám poskytnou i veškerý právní servis, který ke zdárnému ukončení exekučního řízení budete jistě potřebovat. Proto nic nevzdávejte a postavte se k problému čelem. I dluhy mají své řešení.

Chci půjčit

Půjčka v exekuci

Nebankovní společnosti se snaží pomoci se svízelnou finanční situací i klientům, kteří jsou v exekuci. Je celkem jedno, zda se jedná o nějakou drobnou částku, kterou byste dorovnali nahlodaný rodinný rozpočet a nebo o úvěr v desítkách či stovkách tisíc korun. Nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost individuálně, jelikož dle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech si musí každá finanční společnost předem ověřit platební schopnost žadatele. Pokud tedy zjistí, že sice máte exekuci, ale na druhou stranu i takové možnosti, které mohou přispět ke zdárnému zaplacení celé dlužné částky, pak vám za individuálních podmínek může být poskytnuta půjčka. Avšak na druhou stranu, jestliže máte jednu, dvě, tři, čtyři, … exekuce najednou a doslova  se pohybujete na hraně neúměrné zadluženosti, nemáte žádný majetek, jste bez práce, pak vám jen stěží i nebankovní společnost půjčí další peníze. Snad jen v případě, že se za její splatnost zaručí další osoba. Ta musí ale mít trvalý příjem v dostatečné výši nebo případně zastavit nemovitost. Jak je vidět, řešení existuje nespočet, záleží tedy jen na konkrétních možnostech daného klienta.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka v exekuci

Lidé v exekuci se samozřejmě vždy potýkají s nedostatkem peněz, což je dáno zejména tím, že jim po exekučních srážkách zůstane jen velmi malý zbytek výplaty. Z něj pokrýt veškeré rodinné výdaje není jen tak, a tak potřeba okamžité malé půjčky úměrně stoupá vzhůru. Naštěstí si můžete půjčit třeba jen pětistovku na pár dnů. Je samozřejmé, že riziko takto poskytnutého úvěru, obzvlášť za situace, kdy mát exekuci, je vyváženo vyšší úrokovou sazbou. Ale je zcela na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Pokud s ní zažehnáte další dluhy, které by odloženou splatností narostly díky sankcím do dalších astronomických rozměrů, je to zcela určitě adekvátní řešení proti kterému nelze nic namítat. K tomuto účelu mají také nebankovní společnosti zřízenu speciální sekci půjček pro lidi v exekuci, které většinou nekontrolují registry dlužníků a nevyžadují příjmy jen z trvalého zaměstnaneckého poměru. Takovou půjčku si kompletně vyřídíte jen na internetu v pohodlí svého domova, nemusíte se zabývat žádným papírováním, mít ručitele a skenovat jakékoli doklady. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele půjčky, kde vyplníte jen krátký interaktivní formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a nastavíte si kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, obratem jste informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím dáte pokyn k okamžitému vyplacení půjčky. Peníze jsou ihned převedeny na váš bankovní účet. Jelikož celý proces sjednání půjčky probíhá s pomocí plně automatizovaného systému, který je v provozu po dobu 24 hodin denně, můžete si půjčku vyřídit kdykoli. Třeba i v sobotu o půlnoci v parku na lavičce.

Jistá půjčka s exekucí

I když to na první pohled vypadá, že nebankovní společnost půjčí doslova každému, kdo si o půjčku požádá, zase tak jednoduché to není. Certifikované nebankovní společnosti jednak důsledně dodržují pravidla zodpovědného půjčování a snaží se klienty ochránit před dluhovou pastí a jednak také výše půjčky musí odpovídat vašim možnostem. Z toho plyne, že bude snazší půjčit si menší částku, u níž je podstatně větší pravděpodobnost, že ji v dohledné době dokážete splatit. Přitom nemusíte mít příjmy jen z trvalého zaměstnání, také výplata podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, mateřské, důchodu, stipendia, atd. se počítá. Pokud jste v exekuci, můžete vhodnou půjčku nalézt také v kategorii půjček bez kontroly registru dlužníků a nebo ve speciální sekci půjček pro problémové klienty. S výběrem nejvhodnější půjčky vám jednoduše pomůže online srovnávač půjček, kde můžete narazit i na výhodnou akční nabídku, která vám dokáže poplatky za půjčku srazit až na totální minimum. Nebankovní společnosti velmi často poskytují klientům první půjčku zdarma, třeba když si půjčíte jen jen na 14 dnů nezaplatíte na poplatcích ani korunu navíc. I takové možnosti jsou a právě online srovnávač půjček vám ukáže, kdo a za jakých podmínek takovou půjčku nabízí.  Proto dříve než si půjčku sjednáte, určitě věnujte pár minut času samotnému výběru a nejprve se porozhlédněte po trhu. Do budoucna se vám to určitě vyplatí.

Lidé v exekuci sice mají možnosti půjček a úvěrů značně omezené, ale to neznamená, že je naprosto nemožné si půjčit peníze. Jen musíte zvolit vhodnou společnost, která je ochotna exekuci tolerovat a půjčí vám za individuálních podmínek. Nikdy však za půjčku neplaťte poplatky předem.

Komentáře jsou uzavřeny.