Bohabojné půjčky na výplatu exekuce ihned

Žádný služebník nemůže sloužit dvěma pánům. Buď jednoho bude zanedbávat a druhého milovat, nebo se bude prvního držet a druhým pohrdne. Nemůžete sloužit Bohu i mamonu.

Ne všichni poskytovatelé nebankovních půjček na výplatu exekuce se bohužel výše uvedeného Ježíšova učení drží. V současné době existují neseriózní firmy, které jsou schopny využít neblahou životní situaci klienta ve svůj prospěch – zprostředkují totiž úvěr, který žadateli po určité době přinese ještě více problémů než v případě původní exekuce.

Kdy mají smysl půjčky na výplatu exekuce ihned

I když se může zdát podivné řešit exekuci další půjčkou (a v televizi nás trpělivě učí, že to nemáme dělat), zvažte následující scénář, který rozhodně není nijak nerealistický. Určitá osoba dluží svému věřiteli peníze a ten situaci vyhrotí natolik, že dojde k exekuci. Exekutorský úřad vám následně zaklepe na dveře a zabaví majetek, jehož prodejem dojde k získání finančních prostředků pro vyrovnání s věřitelem. Daný člověk se s tímto smíří, vzdá se svého majetku a žije s vědomím, že alespoň navždy zanikne jeho dluh. Jaké však může být jeho překvapení, když se dozví, že ani po prodeji jeho hmotných statků se nenashromáždilo dostatek peněz k úhradě dluhu. Jak je to možné?

Jednoduše. Je třeba seznámit se s tím, jak probíhá aukce zabaveného zboží. Hlavním cílem je zde prodat a získat alespoň malý finanční obnos. Vezměme si na příklad nemovitost, jejíž vyvolávací cena začíná na 2/3 odhadu tržní ceny. Pokud se na aukci o nemovitost přihlásí jen jeden zájemce, získává ji za poměrně příjemnou cenu a dlužník přichází o část financí, které by mohl inkasovat, pokud by o prodeji věděla větší skupina zájemců. A právě těmto situacím rychlé půjčky na výplatu exekuce ihned čelí. Poskytnout vám peníze k vyplacení vašeho majetku a zastavení exekuce. Tím zaniká původní dluh, ale vzniká nový (vůči společnosti, která vám půjčku na výplatu exekuce ihned poskytla). Závazek můžete uhradit například tak, že část majetku prodáte na vlastní pěst. Protože budete motivováni touhou obdržet co nejvíce peněz, nijak nepřekvapí situace, kdy vlastním prodejem nashromáždíte větší sumu než v případě nucené dražby.

Oblíbené finanční produkty:

  • pujcka exekuce nevadi

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.